Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deviant

Samica która celowo połknęła "tabletkę po" odpowiedzialna jest zabójstwa

Polecane posty

z premedytacją istoty ludzkiej z której mógł rozwinąć się człowiek. A samiec który przyczynił się do tego jest współodpowiedzialny haniebnego czynu. Ale, ale wtedy dopiero, gdy plemnik połączył się z komórką jajową. Gdy nie nastąpiło jeszcze spojenie, to można uznać bezpodstawne oskarżenie... (czy aby na pewno?- pewnie Kościół Katolicki powątpi...ale mniejsza o to...)Zgadzasz się czy nie? Wystarczy samo tak lub nie, ale jeżeli zechcesz uzasadnić to oczywiście nie zabraniam. Z mojej strony: tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta tabletka nie prowadzi do zabicia zapłodnionej komórki - ona uniemożliwia połączenie się plemnika z jajeczkiem. Dlatego tak bardzo istotne jest by zażyć ją jak najszybciej, bo jak komórka będzie już zapłodniona, to tabletka nie zadziała. Nie masz więc racji przez zwykłą niewiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, inaczej by musieli kastrować każdego narodzonego faceta bo produkuje a następnie zabija miliony istnień każdego dnia poprzez nie zapładnianie kobiety każdego dnia kiedy to jego jadra produkują plemniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16:15 dziękuję za uświadomienie i przepraszam w takim razie za głupoty i niewiedzę. Czy mam jakoś zadośćuczynić? Czyli jeżeli tabletka zostanie zażyta po połączeniu( gdy już zaczyna rozwijać się człowiek) to nie ma to absolutnie wpływu, rozumiem? Hm, nawet nie przyczynia się do powstawania wad rozwojowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak facet wali konia to co? Jest zabójcą plemników ktore sie zmarnowały :D Na to by wychodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Ta tabletka nie prowadzi do zabicia zapłodnionej komórki - ona uniemożliwia połączenie się plemnika z jajeczkiem. Dlatego tak bardzo istotne jest by zażyć ją jak najszybciej, bo jak komórka będzie już zapłodniona, to tabletka nie zadziała. Nie masz więc racji przez zwykłą niewiedzę. " X To skąd nazwa WCZESNOPORONNA? Nie kłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u istot żyjących jako ludzie, jest kobieta i mężczyzna. samce i samice tylko w zoo :P prymitywie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletka PO utrudnia implantację zarodka, a więc malego człowieka, zanim się zagnieździ. Krótko mówiąc - wywala taki ledwie powstały zarodek wraz z krwawieniem, coś a la miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według Kościoła masturbacja to grzech z tego co pamiętam, ale tak to samo to że żyjesz można uznać grzechem chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co kłamiesz, Gość 16:15?.:O czyli mam rację. Dziękuję Gość 16:38, 16:41.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deviancik:D zluzuj. lewaki twierdzą, że tabletka po zabija plemnik, bo na zapłodnienie jest chyba doba czasu czy coś:D chude to tłumaczenie jak dupa jeża, ale musisz to połknąć jak g****o, zeby Cię postępactwo nie wyśmiało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, tabletka PO strzela do plemnika z pistolecika, pif paf i po plemniku. Jak czytam, że końska dawka hormonów nie będzie miała wpływu na zagnieżdżony zarodek, to można się tylko zaśmiać. Niechby ludzie wydający takie sądy znaleźli się kiedyś w środku tornado, zobaczymy, czy to nie będzie miało na nich żadnego wpływu :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, tabletka PO strzela do plemnika z pistolecika, pif paf i po plemniku. x pif paf;) dobry lewaq to martvvy lewaq, jak powiada poeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plemnik i jajeczko łączą się w ciągu doby, a potem powstały zarodek musi się jeszcze zagnieździć w macicy. Więc sami sobie odpowiedzcie na pytanie, czy to aborcja czy nie. Moim zdaniem tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to jest aborcja w takim razie, tylko wykonana przy pomocy tabletki. Metoda nie ma większego znaczenia. x x x Tygrysico, podano lewaka do stołu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki "po" nie są tabletkami poronnymi tylko antykoncepcją po stosunku i ich celem jest niedopuszczenie do zagnieżdżenia komórki w macicy a nie do jej zabicia, poronienia a więc nie jest to zabójstwo. poza tym taka tabletka nie gwarantuje nie dopuszczenia do ciąży, kolejny argument za tym że to nie zabójstwo. działa na takiej samej zasadzie jak tabletki anty z tym że tą się zażywa po stosunku i ma pewnie większe działanie, jest silniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tabletka PO - tabletka platformy obywatelskiejpechowiec.gif" - większego debilizmu ze świecą szukać..w takim razie cały cywilizowany świat jest platformy obywatelskiej ?? Nie potrzebujesz, nie stosuj, żyj i dać żyć innym !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoloxd, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę sarenko gdzie wpadłaś? Dobrze dla Ciebie, że Tygrysica oprawia już jednego. No ale ja też głodny jestem.:P Sarenka wychowana przez tygrysy, gepardy... Czyli co, wybielasz tabletkę po, a osoba która się zdecydowała na nią to rozumiem, że chce urodzić, ale żeby nie było za łatwo, to utrudni zarodkowi rozwinięcie się?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osoba która chce urodzić po prostu pielęgnuje ciążę i rodzi, a taka co nie chcę bierze tabletkę "po" jak się w porę ogarnie ze wpadła. Nie wiem czy taka tabletka zamiast "pozbycia" się zarodka może go uszkodzić i sprawić że urodzi się chore. Nie wiem co się dzieje w przypadku gdy tabletka nie podziała. Może po prostu rodzi się normalne dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większego debilizmu ze świecą szukać..w takim razie cały cywilizowany świat jest platformy obywatelskiej ?? Nie potrzebujesz, nie stosuj, żyj i dać żyć innym !!!! x cywilizowany świat skończył się wraz z nadejściem socjalistów, komunistów i innego ścierwa żyj, daj żyć innym, a jeszcze innych pozwól mordować:D oj, dziecino, jak nie widzisz związku między tabletką a Pzprem Obywatelskim to ogarnij się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmijcie się swoimi plemnikami i macicami. Jak będę miała ochotę, to będę uprawiać seks bez zabezpieczenia codziennie i po każdym stosunku łykac tabletkę "po" a wam ..uj do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajmijcie się swoimi plemnikami i macicami. Jak będę miała ochotę, to będę uprawiać seks bez zabezpieczenia codziennie i po każdym stosunku łykac tabletkę "po" a wam ..uj do tego. x zajmij się swoim sumieniem! ja codziennie będę mordować, moimi rękoma innych ludzi, moje ręce - moja sprawa, nic Wam do tego:D tępa k***iszcze z Ciebie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś tych tabletek nie stosuje sie codziennie, to nie są witaminy z którymi jak się przegnie to nic się nie stanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś tępa qrwa jak nie odrózniasz wydalenia kawałka śluzu od zabicia człowieka. A moje sumienie ma się dobrze. A idz sobie mordować, najlepiej takich o podobnych do ciebie poglądach, będzie kilkoro głupków mniej i przynajmniej przestaniesz bzdety pisać, bo w kryminale kafe nie ma hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×