Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

wspolczesne kobiety

Polecane posty

Gość gość
Tak bez powodu jest najmilej, nie wiesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trochę na inny temat, ale pokrewny. Zawsze się uważałem za otwartego, popierajacego równouprawnienie. Ale jak dostałem mandat od policjantki to czułem się źle. Jak mi policjant wypisuje mandat to przyjmuje to neutralnie porostu kasy szkoda. A tu "musze pana ukarac" z ust kobiety ugodlo moje męskie ego. Więc to chyba w naszej naturze i tak łatwo się tego niewypleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v34
Matu jak zawsze na miejscu :D A tak naprawdę to po co kobietom faceci?:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tylko do sexu?:) z tym też macie poważny problem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co facetom kobiety, do sexu? Z tym też macie problemy, te wszystkie rozmowy po i przed. Bóle głowy, nastroje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co z tego? Jak rozmowa z tobą przypomina wspinaczkę na Mont Everest :classic_cool: a jak facet jest w odpowiednim wieku do pogadania to jego gabaryty przypominają wieloryba na plaży :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A po co facetom kobiety, do sexu? Z tym też macie problemy, te wszystkie rozmowy po i przed. Bóle głowy, nastroje itd. xxx więc można jednak znaleźć kompromis :D po co zatem ten temat?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wtedy czuje ze mam wladze nad kobieta gdy dochodzi do zblizenia. Szczegolnie lubie gdy ona jest bardzo napalona a ja celowo odwlekam z wejsciem i przedluzam pieszczoty wtedy wrecz blaga mnie zebym zaczal daje mi to duzo satysfakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Vałka, uważaj wchodzisz na grząski grunt :) ...gdyby porównać facetów i kobitki w wieku o którym mówisz nie wiem wśród kogo znalazłoby się więcej "wielorybów" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...temat jak mi się zdaje jest o współczesnych kobietach, jakie są ? ...a są jak zawsze rożne, tak jak i poglądy facetów ( i pań) na ten temat :) i tymi poglądami się tu wszyscy wymieniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v34
Matu nie oglądam kobiet :classic_cool: zresztą skoro takiemu adriano kobiety potrzebne są tylko do sexu to mu wszystko jedno czy wieloryb czy nie :classic_cool: pofantazjuje sobie o jakiejś J. Lopez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matu myslisz że ten pan ma jakieś inne preferencje?:classic_cool: wyjątkowo cię lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
mówicie o mnie ? Ja twoim fanem ? Ha ha chyba wy moimi fanami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
no właśnie nie jest mi wszystko jedno bo ja lubię szczupłe kobietki ze zgrabnym tyleczkiem i cycuszkami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspÓczesne to nie kobity ino takie qÓrvviskasOm sPipomnawieszchÓ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
don ...i taki towar byś na łańcuchu w kuchni trzymał ? :) ...sumienia nie masz :) a co do fana to miałem na myśli tego ósemkującego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
don lopez dziś no właśnie nie jest mi wszystko jedno bo ja lubię szczupłe kobietki ze zgrabnym tyleczkiem i cycuszkami jezyk.gif xxx widzisz współczesnej kobiecie kaloryfer na brzuchu już nie wystarcza a to raczej nie idzie w parze z rozumem ;) więc mamy co mamy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
oj nie na łańcuchu :p na smyczy. Musze wkońcu zakupić te przyrządy do bdsm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×