Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

wspolczesne kobiety

Polecane posty

Gość Raficzek
Ja tam nie mial bym nic przeciwko kobiecie zarabiajacej wiecej ode mnie, która miała by lepszą pracę itp. Przynajmniej nie musiał bym się o nią martwić a sam i tak sobie poradzę. Szkoda, że cała dyskusja sprowadza się do kwestii materialnych i tego kto jest lepszy. Kobiety chcą bogatych przystojnych sportowców z dużym fiutem a panowie ślicznej głupiej obciągarki na pstyrknięcie palcem. Przykre to jest. Mnie ciekawi ile z tych Pań lub Panów zadbało by o swojego partnera gdyby miał np nieszczesliwy wypadek stracił by zdrowie urodę i pracę. Ilu Panów było by w stanie zajmować się sparaliżowana oszpeconą bliznami żoną. Myć ją, zabierać na basen nosząc na rekach i pilnujac jej bezpieczeńśtwa, wyjeżdzać z nią w góry nosząc plecak z rzeczami na klatce piersiowej a żone na plecach tak żeby mogła dalej doznawać pieknych chwil i uczuć... Te wasze problemy są bardzo małostkowe i płytkie. Ale może kiedys kiedy na prawde kogos pokochacie to egoistyczne i materialne podejscie sie zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Space Cadet
Piękne i raptem wartościowe rodzenie dzieci? To dlaczego piszecie, że kobiety nic nie osiągnęły i nie zbudowały cywilizacji? Poniżaliście je i nie docenialiście tego co robią przez wieki , a teraz się dziwicie, że chcą coś osiągnąć i uniknąć zarzutów, że są nikim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Bejbe nie rozpędzaj się wiesz?? Ktoś wpierw formę zalał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Space Cadet
Raficzek dziś Bejbe nie rozpędzaj się wiesz?? Ktoś wpierw formę zalałsmiech.gif Jeśli to było do mnie, to zalewanie, to tylko wasza przyjemność i trwa kilka sekund, w rodzenie i wychowywanie przez lata dzieci, to co innego i wy się do tego raczej nie garniecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Do Ciebie ale to była ironia:) Uprzedziłem innych Panów z takimi wypowiedziami:D Ja kocham dzieci, chciałbym sam mieć conajmniej 1 córkę i 1 syna ale to tylko marzenia. Szkoda, że nie ma mozliwosci posiadania dzieci i wychowywania dzieci bez uczestnictwa kobiety. Mogłbym cała miłość przelać na nie i one by mnie nie zdradziły i nie zostawiły dla innego. Ot taka miłość do konca życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Raficzek jestes gorszy od kobiety bo cieply.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Nie kazdy jest chamem i s*********m ;> Wybacz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Mialem na myśli relacje i uczucia bo inne aspekty to już całkiem inna osoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
niestety musze przyznać racje raficzowi apropo poprzedniej wypowiedzi. Pięknie powiedziane i wtedy dopiero wychodzi na jaw bycie na dobre i złe a przecież to właśnie przyrzekamy podczas ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Ja mam tatuaże od pachy do miednicy z jednej strony "w zdrowiu i w chorobie" z drugiej "w bogactwie i w biedzie" żeby pamietać jakie to kłamstwo i obłuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
wygląda na to ze jakaś laska cie zostawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Rany Julek. Od rana dziewiąta strona Manifestu Maczo Morales Speedy Gonzales Gitarrra. Plus Antyfeministyczne Powstanie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
a kogo nie zostawiła choć raz lub która kobieta nie została zostawiona? Nie liczy się sam fakt ale przyczyny i warunki w jakich się to stało:) Ale tak jak pisałem dzieci chciałbym mieć i to bardzo. A na chwilę obecną bez problemu na dwójkę mógłbym sobie pozwolić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Space Cadet
Raficzek Taka "miłość" jest toksyczna, dzieci się wychowuje, kocha i daje im wolność, a nie wiąże uczuciami do końca życia, że mają Cię kochać, bo nie wierzysz, że kobiety są wierne. A są :P Tylko trzeba je znaleźć a z taką gadką ja Twoja to wierz mi, że będą Cię omijały szerokim łukiem :) I pamiętaj mężczyzna wymyślił zdradę :P Lopez Ty masz dziewczynę i szukasz panien na kafe i śmiesz mówić coś o wierności do końca życia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Czwarteimperium użycz mi swojego łona na rok zapewnie Ci wszystko czego dusza zapragnie...a potem s********j...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Space a czy ja pisałem o jakimś uwiązaniu emocjonalnym? Miałem na myśli taką normalną zdrową miłość dzieci do rodzica i odwrotnie nic więcej. I wspieranie nawet w późniejszym wieku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczesne kobiety są porządne jak ta borsuczyca co ukradła torbę z piwem, następnie wciągnęła siedem(!) browarów i zasnęła na plaży. Dobrze, że nie wzięła dopalaczy bo jeszcze ktoś by dostał łomot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
przecież bym jej nie zdradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
bo bardzo ja kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Raficzku jakiś ty wulgarny. :( Za gitarrrę? Czy Morales? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Za coś w stylu Nachos Vidalos if you know what i mean...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
I wiedz moja Pani, że nawet nie zacząłem być wulgarny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Space Cat
Raficzek Aby dzieci były szczęśliwe potrzebują normalnego taty i mamy. To najlepsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Ulżyło mi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do powstania, lopez prowadź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:52 Hahahhahahha ...tylko sie nie podknij jak bedziesz biegł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I słownik ze soba zabierz co by przywódcy ułatwić komunikacje z co inteligentniejszym odłamem gatunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hihihihi * potknij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Coraz weselej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×