Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

wspolczesne kobiety

Polecane posty

Gość exqzmi
666 viii:D Dyskutujecie znowu na temat niedyskutowalny?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adriano lopez dziś no moj jezyk lubi byc wystawiony i lubi odbywac podroze jezyk.gif xxx czyżbyś był gadatliwy?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Tak to jest...wchodzisz na temat, chcesz zrobić jesień średniowiecza rewolucjonistom, a rozmowa schodzi na język i kubki smakowe podcas lizania ćwiartki melona. :O Smaczenego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matu Ty masz zbyt skrajne podejscie do tematu....albo macho albo pantoflarz...zero jakiegoś środka...mówiłam że to dinozaury😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Zapewne smakuje i pachnie... ci==pką. Nie melonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
v34 ja to zaś widzę tak... macho-pantoflarz. Wyśrodkuję. :) (szczególnie w łóżku ;) ) Lody to ja tylko Soprano, kształt mi odpowiada. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adriano jestes rozchwiany jak baba:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vałka - jaki macho i jaki pantoflarz ?! gdzie ty tu widzisz skrajność : "myślę że są faceci których stanowczość i kiepeła pozwala im być ogarniętymi na tyle aby zapewnić kobiecie bezpieczeństwo, a jednocześnie nie muszą swej męskości udowadniać "oddając" kobiecie ...myślę ze to ogarnięcie powoduje że nie wybiorą kobiety która próbowałaby ich bić usmiech.gif i nie są narażani na ryzyko konieczności oddawania usmiech.gif"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrianek ma problemy nie tylko z rownouprawnieniem... ortografia tez nie jest jego najmocniejsza strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczesne kobiety zaczęły się szanować i to mi się podoba akurat. Faceci mieli zawsze przeświadczenie, że kobieta musi być panią domu a to niestety ciężka harówka o czym się przekonałem. Wiele z nich bardziej dba o siebie (ćwiczenia, kosmetyczka) to y faceci jesteśmy jeszcze daleko za murzynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Dobra, pchnę raz Adriano...chyba się nie obrazi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
op

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matu mówiłam ci że ty nie znasz środka....to takie wygodnictwo z twojej strony.....dać poczucie bezpieczenstwa ale nie udowadniać męskości [czyt. nie wchodzić rozwydrzonej babie na odcisk] :D:D:D:D usunąc się w cien i nie draznić :classic_cool: Wracamy do punktu wyjscia pantoflarz a nie chłop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adriano lopez dziś ja tez dbam o siebie lubie dobrze wygladac a do tego cwicze i biegam usmiech.gif xxx zapytam tak z czystej ciekawości :) ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Miły seks, tfu, pchanie z rana. ( głodnemu chcleb na myśli, a ja mam tylko bułki w domu) :( voiceless- racja. :) Porównajmy, kobiety bardziej dbaja o siebie, potrafią pogodzić pracę zawodową z pracą w domu i iść jeszcze na siłownie. Facet przychodzi z pracy i...robi ćwiczenia pilotem- Bo ja się napracowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×