Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
adriano lopez

wspolczesne kobiety

Polecane posty

Nie o du=pie Maryni. Ja rozmawiam o pośladkach kelnera, który przyniósł mi moje latte. Czasami też o Twoich wąsach Matu. I o wydepilowanym na dole Lopezie. I o klacie jednego gościa. Och... :P Osobne wakacje...jak cudownie brzmi. ;)

Gość Smof
taaaak jestem za tak ze 3 tyg swietego spokoju raj na ziemi

Gość don adriano lopez
babom nie wypada rozmawiac o takich rzeczach :P

V34 Smakuje jak lody truskawkowe, które można komuś zlizać z palców. Smakowicie. Kotko, czasami tylko w lokalach spotykałam jakiś dziwnych pół dzikich samców wypuszczonych chwilowo na wolność. ;)

Lopez, mówiąc bez ogródek. Mam ochotę Ci (...) za to. Ty jeszcze nie wiesz co rządzi światem... ci=pa. Nawet tobą. ;) Prawdziwym kobieta wszystko wypada. :P

Gość don adriano lopez
swiatem rzadzimy my faceci :P

Matu czujesz się wtedy tak jakby ci ktoś stalowy gorset rozpiął :classic_cool: albo stalowe majtki :D:D:D wersja według uznania :D:D:D:D

to ja jednak ide popodniecac sie powtorka wczorajszego sprintu i jakze pieknymi udami andre i toma ;) i ten dynamit w nich.... aaaahhh ps, lopez nawet prowokowac nie umiesz... cienki bolek z ciebie :)

don adriano lopez dziś swiatem rzadzimy my faceci jezyk.gif xxx i dlatego przez nas wojny wywołujecie :classic_cool:

Kobiece uda mają ten czar w sobie, że mają "wejście" do prawdziwej władzy. Szczególnie jak są grzechu warte. Tak myślę... 😴 Ładny byczek. :) Grzeczny byczek. :)

Dupa ludzkosci raju pozbawila Dupa a nie jablko Adama skusila Dupa nieraz królów dawnych mianowala Dupa tez ich nieraz detronizowala Dupa bogaci, dupa rujnuje Dupa losami swiata kieruje Dupa pomaga i dupa przeszkadza Dupa miluje i dupa zdradza Dupa zebraków i królów raduje Dupa w palacu i w chacie króluje Dupa smakuje mlodym i starym Dupa tchnie zadza, upaja czarem Dupa pachnie, dupa smierdzi Dupa tez wspaniale pierdzi Dupa wielkie kupy sra Dupa na klarnecie gra Dupa motorem zawsze i wszedzie Dupa jest haslem i haslem bedzie Dupa krzepi i dupa rodzi Dupa nigdy nie zaszkodzi Dupa dziewczeta wyprowadza z nedzy Dupa to najlepsza kopalnia pieniedzy Dupa wszystkich chlopaków jak w banku gromadzi Dupa wszystkich frajerów do oltarza prowadzi MORAL: Czlowiek sie rodzi i z d**y wychodzi Czlowiek sie zeni na d**e wchodzi Czlowiek umiera na d***e lezy Wszystko na tym swiecie od d**y zalezy!

Lopez. A Ty myślisz, że czego symbolem jest ta kotka u mnie na karku? Ci=pki z pazurami. Miauu. (futerka nie noszę :P ) Idę się opalać w takim razie. Kotki lubią na słońcu. Na koniec...Porządna du=pa łagodzi męskie obyczaje i spuszcza...ciśnienie. Wysokie bywa niebezpieczne. Grozi niekontrolowanym wylewem. ;)

Gość don lopez
co tam ?

Gość don adriano
co tam foki ? :P

Gość don lopez
nic nie zobaczysz bo zarośnięte :D

Gość gość
Adriano Lopez ma kompleksy, nie lubi innych mężczyzn, bo czuję się zagrożony /może ma powody?/ Jest niski i widać u niego już zakola lysiny choć nie jest stary. Boi się kobiet, a raczej poniżenia, dlatego wybiera kobiety zwyczajne do bólu, nie ładne i nie posiadające wymagań. Ważne by nie były samodzielne i samowystarczalne, aby on mógł czuć się lepiej. Nie znaczy to, że on jest bardziej samodzielny od nich. Po prostu nie lubi konkurencji. Adriano jest zły na cały świat. Na piekne kobiety za to, że nie może ich mieć. Na przeciętne kobiety za to, że nikt by mu ich nie zazdrościl a on tylko takie jest w stanie przygr****** na mężczyzn, że wożą się drogimi autami/co mu utrudnia życie sexuale, podnosząc wymagania pań/, jest zły nawet na swojego psa, który nie jest rasowy i to go wkurza. Jednak wszystko staje się nie ważne w porównaniu z irytacją spowodowaną przez niewielksc czlonka. Tak naprawdę członek nie jest mały ale jest przeciętny, normalny i tyle samo potrafi. Wiec wyobraźcie sobie te nerwy i upokorzenie, które Adriano odczuwa każdego dnia, będąc od rana do nocy przeciętnym i zyjac przecietnie. A przeciętność to coś czego Adriano nienawidzi najbardziej!

Gość gość
Prawdziwy mężczyzna nie rozmawia na takie tematy. Prawdziwy mężczyzna posiada to, co chce posiadać. Nie karci feministek / bo one go uwielbiaja/, nie krytykuje homoseksualizmu /ten problem go nie dotyczy/, nie wypowiada się na forach/ on żyje w realu/, jest dumny, gdy jego żona stawia żądania /wie ze ma godnego ,,przeciwnika,,/, nie rozmawia o seksie /on go uprawia/. Adriano.. to nie o tobie.. ty jesteś do bólu przeciętnAdriano Lopez ma kompleksy, nie lubi innych mężczyzn, bo czuję się zagrożony /może ma powody?/ Jest niski i widać u niego już zakola lysiny choć nie jest stary. Boi się kobiet, a raczej poniżenia, dlatego wybiera kobiety zwyczajne do bólu, nie ładne i nie posiadające wymagań. Ważne by nie były samodzielne i samowystarczalne, aby on mógł czuć się lepiej. Nie znaczy to, że on jest bardziej samodzielny od nich. Po prostu nie lubi konkurencji. Adriano jest zły na cały świat. Na piekne kobiety za to, że nie może ich mieć. Na przeciętne kobiety za to, że nikt by mu ich nie zazdrościl a on tylko takie jest w stanie przygr******, na mężczyzn, że wożą się drogimi autami/co mu utrudnia życie sexuale, podnosząc wymagania pań/, jest zły nawet na swojego psa, który nie jest rasowy i to go wkurza. Jednak wszystko staje się nie ważne w porównaniu z irytacją spowodowaną przez niewielksc czlonka. Tak naprawdę członek nie jest mały ale jest przeciętny, normalny i tyle samo potrafi. Wiec wyobraźcie sobie te nerwy i upokorzenie, które Adriano odczuwa każdego dnia, będąc od rana do nocy przeciętnym i zyjac przecietnie. A przeciętność to coś czego Adriano nienawidzi najbardziej!y. Tak przeciętny, że sąsiedzi z klatki schodowej nie mówią ci dzień dobry, bo cię nie zauważają. P.s Skąd u was takie przekonanie, że kobiety chcą waszych pieniędzy? Mam rozumieć, że taki Adriano, który zarabia 1900 zł na rękę pozwolil by przyszłej żonie nie PRACOWAĆ? Przecież wszystkie wasze żony pracują, zarabiają i jeszcze ogarniają dom. Moja żona pracuje, sprzata dom, robi pranie, wychowuje dzieci. Ogarnia wszystko jak każda kobieta

omg prawdziwy adrianno gdzies uslyszal o prawdziwym niewolnictwie:) prawdziwy adrianno nawet glupiego normana nie probowal czytac bo to w obcym jezyku ( no dobra czepiam sie, ale wiesz dudus niektorzy jeszcze oprocz tabletow maja takie zboczenie, ze czasami zagladaja do takich duzych domow gdzie sa takie polki a na nich taka masa papieru z roznymi dziwnymi znaczkami nienawidze tych zboczencow) prawdziwy adrianno nawet nie raczyl na rozne debilne strony zajrzec, bo to jest "filozofywanie" prawdziwy adrianno ma wizjeee ba WIIIIZJE wy po prostu nie jestescie w stanie ogarnac swoimi skromnymi umyslami wiekosci tej wizji to bedzie kraj szczesliwosci

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować