Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

wspolczesne kobiety

Polecane posty

Gość gość
Szkoda mi ich, cała strategia wspólnego powrotu na forum spaliła na panewce :P Na nic privy, maile, nie chcą ich tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko one maja tu hejt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok ale moglibyście iść na inny temat o tym gadać? Mam wyj****e na ciotki i nie chcę tego tematu tutaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejt ma Wilk, Matu i Ciotki. Mam nadzieję że 20 sierpnia skończy się pisanie z gościa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pokażę, bo nie śledzę na bieżąco tego, co się tu dzieje. Piszę o sobie, bo za innych nie odpowiadam. Może i jestem trochę złośliwa, ale to, że nie sadzę wam kwiatków, serduszek i buziaczków nie znaczy, że coś do was mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwarunkowania zagospodarowania i użytkowania terenów określone są w Rozporządzeniu Nr 4/2005 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 22 marca 2005 r. Obszar chronionego krajobrazu charakteryzuje się takimi terenami jak: obszary klifowe, nadmorskie wydmy szare, początkowe stadia nadmorskich wydm białych, lasy mieszane na wydmach nadmorskich, żyzne buczyny, kwaśne buczyny, grąd subatlantycki, kwaśne dąbrowy, lasy łęgowe oraz łąki świeże użytkowane ekstensywnie i podmokłe łąki eutroficzne oraz przymorskie jezioro Jamno z mierzeją oraz przylegające do jeziora kompleksy lasów i bagiennych łąk. W granicach pasa nadmorskiego znajduje się rezerwat przyrody Bielica. Obszar swoim zasięgiem obejmuje brzeg klifowy, porośnięty lasem sosnowo-brzozowym i brzeg morski; piaszczyste wydmy białe i szare z typową dla nich roślinnością; pofałdowany, pagórkowaty teren wysoczyzn morenowych, z licznymi obniżeniami wytopiskowymi okresowo wypełnionymi wodą, poprzecinany dolinami rzek i drobnych cieków, które kończą bieg w Bałtyku[ Teren Pasa Nadmorskiego należy do takich gmin: miasto Kołobrzeg, gmina Ustronie Morskie, gmina Będzino, gmina Mielno, miasto Koszalin, gmina Sianów, gmina Manowo, gmina Dygowo, miasto Darłowo, gmina Darłowo. Nadzór nad obszarem sprawuje Wojewódzki Konserwator Przyrody w Szczecinie. Zachodnia część terenu została objęta specjalnym obszarem ochrony siedlisk o nazwie Trzebiatowsko-Kołobrzeski Pas Nadmorsk Koszaliński Pas Nadmorski – obszar chronionego krajobrazu o powierzchni 36 229 ha nad Morzem Bałtyckim w woj. zachodniopomorskim, obejmując pas wybrzeża od Dźwirzyna po Wicie, w trzech powiatach: kołobrzeskim, koszalińskim, sławieńskim oraz obszarze należącym do miasta Koszalina. Na jego terenie znajdują się wydmy nadmorskie, tereny leśne oraz łąki z roślinnością halofilną. Został utworzony w 1975 roku. Obszar powołany został w celu ochrony walorów krajobrazowych i bioróżnorodności, utrzymania dotychczasowych wartości krajobrazu naturalnego i kulturowego, ochrony nadmorskich łąk podmokłych oraz ochrony szlaku wędrownego ptaków wróblowatych i drapieżnych. Uwarunkowania zagospodarowania i użytkowania terenów określone są w Rozporządzeniu Nr 4/2005 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 22 marca 2005 r. Obszar chronionego krajobrazu charakteryzuje się takimi terenami jak: obszary klifowe, nadmorskie wydmy szare, początkowe stadia nadmorskich wydm białych, lasy mieszane na wydmach nadmorskich, żyzne buczyny, kwaśne buczyny, grąd subatlantycki, kwaśne dąbrowy, lasy łęgowe oraz łąki świeże użytkowane ekstensywnie i podmokłe łąki eutroficzne oraz przymorskie jezioro Jamno z mierzeją oraz przylegające do jeziora kompleksy lasów i bagiennych łąk. W granicach pasa nadmorskiego znajduje się rezerwat przyrody Bielica. Obszar swoim zasięgiem obejmuje brzeg klifowy, porośnięty lasem sosnowo-brzozowym i brzeg morski; piaszczyste wydmy białe i szare z typową dla nich roślinnością; pofałdowany, pagórkowaty teren wysoczyzn morenowych, z licznymi obniżeniami wytopiskowymi okresowo wypełnionymi wodą, poprzecinany dolinami rzek i drobnych cieków, które kończą bieg w Bałtyku[ Teren Pasa Nadmorskiego należy do takich gmin: miasto Kołobrzeg, gmina Ustronie Morskie, gmina Będzino, gmina Mielno, miasto Koszalin, gmina Sianów, gmina Manowo, gmina Dygowo, miasto Darłowo, gmina Darłowo. Nadzór nad obszarem sprawuje Wojewódzki Konserwator Przyrody w Szczecinie. Zachodnia część terenu została objęta specjalnym obszarem ochrony siedlisk o nazwie Trzebiatowsko-Kołobrzeski Pas Nadmorsk Koszaliński Pas Nadmorski – obszar chronionego krajobrazu o powierzchni 36 229 ha nad Morzem Bałtyckim w woj. zachodniopomorskim, obejmując pas wybrzeża od Dźwirzyna po Wicie, w trzech powiatach: kołobrzeskim, koszalińskim, sławieńskim oraz obszarze należącym do miasta Koszalina. Na jego terenie znajdują się wydmy nadmorskie, tereny leśne oraz łąki z roślinnością halofilną. Został utworzony w 1975 roku. Obszar powołany został w celu ochrony walorów krajobrazowych i bioróżnorodności, utrzymania dotychczasowych wartości krajobrazu naturalnego i kulturowego, ochrony nadmorskich łąk podmokłych oraz ochrony szlaku wędrownego ptaków wróblowatych i drapieżnych. Uwarunkowania zagospodarowania i użytkowania terenów określone są w Rozporządzeniu Nr 4/2005 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 22 marca 2005 r. Obszar chronionego krajobrazu charakteryzuje się takimi terenami jak: obszary klifowe, nadmorskie wydmy szare, początkowe stadia nadmorskich wydm białych, lasy mieszane na wydmach nadmorskich, żyzne buczyny, kwaśne buczyny, grąd subatlantycki, kwaśne dąbrowy, lasy łęgowe oraz łąki świeże użytkowane ekstensywnie i podmokłe łąki eutroficzne oraz przymorskie jezioro Jamno z mierzeją oraz przylegające do jeziora kompleksy lasów i bagiennych łąk. W granicach pasa nadmorskiego znajduje się rezerwat przyrody Bielica. Obszar swoim zasięgiem obejmuje brzeg klifowy, porośnięty lasem sosnowo-brzozowym i brzeg morski; piaszczyste wydmy białe i szare z typową dla nich roślinnością; pofałdowany, pagórkowaty teren wysoczyzn morenowych, z licznymi obniżeniami wytopiskowymi okresowo wypełnionymi wodą, poprzecinany dolinami rzek i drobnych cieków, które kończą bieg w Bałtyku[ Teren Pasa Nadmorskiego należy do takich gmin: miasto Kołobrzeg, gmina Ustronie Morskie, gmina Będzino, gmina Mielno, miasto Koszalin, gmina Sianów, gmina Manowo, gmina Dygowo, miasto Darłowo, gmina Darłowo. Nadzór nad obszarem sprawuje Wojewódzki Konserwator Przyrody w Szczecinie. Zachodnia część terenu została objęta specjalnym obszarem ochrony siedlisk o nazwie Trzebiatowsko-Kołobrzeski Pas Nadmorsk Zgłoś gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwarunkowania zagospodarowania i użytkowania terenów określone są w Rozporządzeniu Nr 4/2005 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 22 marca 2005 r. Obszar chronionego krajobrazu charakteryzuje się takimi terenami jak: obszary klifowe, nadmorskie wydmy szare, początkowe stadia nadmorskich wydm białych, lasy mieszane na wydmach nadmorskich, żyzne buczyny, kwaśne buczyny, grąd subatlantycki, kwaśne dąbrowy, lasy łęgowe oraz łąki świeże użytkowane ekstensywnie i podmokłe łąki eutroficzne oraz przymorskie jezioro Jamno z mierzeją oraz przylegające do jeziora kompleksy lasów i bagiennych łąk. W granicach pasa nadmorskiego znajduje się rezerwat przyrody Bielica. Obszar swoim zasięgiem obejmuje brzeg klifowy, porośnięty lasem sosnowo-brzozowym i brzeg morski; piaszczyste wydmy białe i szare z typową dla nich roślinnością; pofałdowany, pagórkowaty teren wysoczyzn morenowych, z licznymi obniżeniami wytopiskowymi okresowo wypełnionymi wodą, poprzecinany dolinami rzek i drobnych cieków, które kończą bieg w Bałtyku[ Teren Pasa Nadmorskiego należy do takich gmin: miasto Kołobrzeg, gmina Ustronie Morskie, gmina Będzino, gmina Mielno, miasto Koszalin, gmina Sianów, gmina Manowo, gmina Dygowo, miasto Darłowo, gmina Darłowo. Nadzór nad obszarem sprawuje Wojewódzki Konserwator Przyrody w Szczecinie. Zachodnia część terenu została objęta specjalnym obszarem ochrony siedlisk o nazwie Trzebiatowsko-Kołobrzeski Pas Nadmorsk Koszaliński Pas Nadmorski – obszar chronionego krajobrazu o powierzchni 36 229 ha nad Morzem Bałtyckim w woj. zachodniopomorskim, obejmując pas wybrzeża od Dźwirzyna po Wicie, w trzech powiatach: kołobrzeskim, koszalińskim, sławieńskim oraz obszarze należącym do miasta Koszalina. Na jego terenie znajdują się wydmy nadmorskie, tereny leśne oraz łąki z roślinnością halofilną. Został utworzony w 1975 roku. Obszar powołany został w celu ochrony walorów krajobrazowych i bioróżnorodności, utrzymania dotychczasowych wartości krajobrazu naturalnego i kulturowego, ochrony nadmorskich łąk podmokłych oraz ochrony szlaku wędrownego ptaków wróblowatych i drapieżnych. Uwarunkowania zagospodarowania i użytkowania terenów określone są w Rozporządzeniu Nr 4/2005 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 22 marca 2005 r. Obszar chronionego krajobrazu charakteryzuje się takimi terenami jak: obszary klifowe, nadmorskie wydmy szare, początkowe stadia nadmorskich wydm białych, lasy mieszane na wydmach nadmorskich, żyzne buczyny, kwaśne buczyny, grąd subatlantycki, kwaśne dąbrowy, lasy łęgowe oraz łąki świeże użytkowane ekstensywnie i podmokłe łąki eutroficzne oraz przymorskie jezioro Jamno z mierzeją oraz przylegające do jeziora kompleksy lasów i bagiennych łąk. W granicach pasa nadmorskiego znajduje się rezerwat przyrody Bielica. Obszar swoim zasięgiem obejmuje brzeg klifowy, porośnięty lasem sosnowo-brzozowym i brzeg morski; piaszczyste wydmy białe i szare z typową dla nich roślinnością; pofałdowany, pagórkowaty teren wysoczyzn morenowych, z licznymi obniżeniami wytopiskowymi okresowo wypełnionymi wodą, poprzecinany dolinami rzek i drobnych cieków, które kończą bieg w Bałtyku[ Teren Pasa Nadmorskiego należy do takich gmin: miasto Kołobrzeg, gmina Ustronie Morskie, gmina Będzino, gmina Mielno, miasto Koszalin, gmina Sianów, gmina Manowo, gmina Dygowo, miasto Darłowo, gmina Darłowo. Nadzór nad obszarem sprawuje Wojewódzki Konserwator Przyrody w Szczecinie. Zachodnia część terenu została objęta specjalnym obszarem ochrony siedlisk o nazwie Trzebiatowsko-Kołobrzeski Pas Nadmorsk Koszaliński Pas Nadmorski – obszar chronionego krajobrazu o powierzchni 36 229 ha nad Morzem Bałtyckim w woj. zachodniopomorskim, obejmując pas wybrzeża od Dźwirzyna po Wicie, w trzech powiatach: kołobrzeskim, koszalińskim, sławieńskim oraz obszarze należącym do miasta Koszalina. Na jego terenie znajdują się wydmy nadmorskie, tereny leśne oraz łąki z roślinnością halofilną. Został utworzony w 1975 roku. Obszar powołany został w celu ochrony walorów krajobrazowych i bioróżnorodności, utrzymania dotychczasowych wartości krajobrazu naturalnego i kulturowego, ochrony nadmorskich łąk podmokłych oraz ochrony szlaku wędrownego ptaków wróblowatych i drapieżnych. Uwarunkowania zagospodarowania i użytkowania terenów określone są w Rozporządzeniu Nr 4/2005 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 22 marca 2005 r. Obszar chronionego krajobrazu charakteryzuje się takimi terenami jak: obszary klifowe, nadmorskie wydmy szare, początkowe stadia nadmorskich wydm białych, lasy mieszane na wydmach nadmorskich, żyzne buczyny, kwaśne buczyny, grąd subatlantycki, kwaśne dąbrowy, lasy łęgowe oraz łąki świeże użytkowane ekstensywnie i podmokłe łąki eutroficzne oraz przymorskie jezioro Jamno z mierzeją oraz przylegające do jeziora kompleksy lasów i bagiennych łąk. W granicach pasa nadmorskiego znajduje się rezerwat przyrody Bielica. Obszar swoim zasięgiem obejmuje brzeg klifowy, porośnięty lasem sosnowo-brzozowym i brzeg morski; piaszczyste wydmy białe i szare z typową dla nich roślinnością; pofałdowany, pagórkowaty teren wysoczyzn morenowych, z licznymi obniżeniami wytopiskowymi okresowo wypełnionymi wodą, poprzecinany dolinami rzek i drobnych cieków, które kończą bieg w Bałtyku[ Teren Pasa Nadmorskiego należy do takich gmin: miasto Kołobrzeg, gmina Ustronie Morskie, gmina Będzino, gmina Mielno, miasto Koszalin, gmina Sianów, gmina Manowo, gmina Dygowo, miasto Darłowo, gmina Darłowo. Nadzór nad obszarem sprawuje Wojewódzki Konserwator Przyrody w Szczecinie. Zachodnia część terenu została objęta specjalnym obszarem ochrony siedlisk o nazwie Trzebiatowsko-Kołobrzeski Pas Nadmorsk Zgłoś gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna 30
Byłam samodzielna i zaradna, więc zostałam stara panna, bo nigdy nie ciagnelam kasy od faceta...oni potrzebuja czuć sie potrzebni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotna a nie brakuje Ci seksu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczesne kobiety chcą być... samodzielne, szanowane przez mężczyzn, przez społeczeństwo. A jako "kura domowa" nie jest. Prawda? prawda. Nikt nie docenia, że w domu też pracuje, niektóre mają lepiej inne gorzej. A mezczyźni i tak uważają, że kobieta siedzaca w domu ma lekko. Dlatego kobiety chcą byc hm niezależne, chcą równouprawnienia. Co do feministek, to one same nie wiedzą czego chcą. Oglądałam program feministek i kompletnie nie wiedziałam o co im chodzi, same się plątały w tym, co mówiły. One najzwyczajniej w świecie, chca byc w centrum uwagi, uroda im na to nie pozwala, to kombinuja inaczej. Zapomniały jednak, że jezeli chodzi o ubiór, każda kobieta chodzi jak chce (ale miały problem, że gazety im "każą" się ubierać tak, a nie inaczej - g*wno prawda, po prostu nie mają sie do czego doczepić, a na pewno robią to z d*py strony). Np. pracujac w banku, nie tylko kobieta musi ubrać się elegancko, meżczyzna również. W każdym badź razie zmierzam do tego, że feministką jest kobieta, która nie rozumie o co im chodzi, a nadal mysli, że to jest fajne. Oglądając ich program stwierdziłam, że kompletnie ich nie rozumiem, to, co mówiły, to jest. Równouprawnienie? cóż jest, ale nie we wszystkim. Ale na naszą siłe nie poradzimy, fizycznie jesteśmy słabsze, a mezczyźni psychicznie, dlatego to kobieta rodzi dzieci, nie na odwrót. Jeżeli kobieta nie chce być "kura domową" to nie musi nia być, ale wygodnie jest nią być, a potem kobieta narzeka, że musi siedzieć w domu. Zawsze moze się zamienić z facetem i iść do pracy, a niech on posiedzi w domu. Który facet nie bedzie chciał? no poza tym, że bedzie musiał ogarnać dom/mieszkanie, zrobić obiad i zajac sie dziećmi nie ma nic takiego złego w siedzeniu w domu, no i że czasami nie ma z kim porozmawiać, jest calkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka2111
Witam Przeczytałam wątek, jednak nie cały, przeszkadzają wpisy nie na temat, kogo? No własnie... Nie jestem już panienką i mogę moje obserwacje, jesli mogę to tak nazwać, napisać tutaj. Dzisiejsza "młodzież" , obu płci, oczywiście z wyjatkami, nie dorasta do pięt wcześniejszym pokoleniom. Patrzę z przerażeniem na Panie przed i po 30 i oczom nie wierzę! Nie ma wstydu, honoru, ogłady, kultury i szacunku do samej siebie, nie ma dzisiaj za grosz! Wprost przeciwnie, wydaje mi się, że wszystkie "dziewczyny" (chłopcy tez) prześcigają się w tej "oryginalności" i robią z siebie "piranie". A gdy usta otworzą... to tylko uciekać. Nie jest to krytyka, to dzieje sie naprawdę i wszyscy to widzą, widać to tez na tym wątku, wchodzą i piszą głupoty, bo coś im się nie spodobało i nawet nie zastanawiają się czy na temat i czy napewno chcą to napisać! Nie. To siedzi w środku - dokopać! Obojętnie w kogo i ot tak po prostu... dla jaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna 30
To jak kobieta sama to bez seksu od razu musi żyć? Stara panna też jakoś sobie musi radzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Losie gdzies ty widzial faceta co rabie drewno? Bo ja 40 lat zyje a w miescie go nie widzialam, a do sprzatania sie mamisynki jakos nie garna mimo ze drew nie robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano
a ja jestem ze wsi rąbalem drewno kosiłem trawę a nawet zabijałem i patroszyłem kury :) mowie zupełnie poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kobieto z prl co to na wspolczesne kobiety najezdzasz. To ze k***a bylas i dawalas swojemu staremu d**y i pralas jego brudne gacie za te grosze co ci sypnal, to nie znaczy ze kazda kobieta ma sie na to godzic. Zamiast najezdzac tutaj na wspolczesne kobiety to lepiej naucz swojego synusia-mamisynka jak prowadzic i sprzatac swoj dom, bo jak zdechniesz to biedak zginie tonac w syfie, a i do konca zycia bedzie sfrustrowany samotnie konia bil zastanawiajac sie czemu, jego takiego ksieciunia z dwiema lewymi rekami do prac domowych zadna wspolczesna kobieta nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dalej to robisz? Tos cymbal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jeszcze wychodek czyscisz na podworku, bo lazienki nie masz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do garów i do ziemniarów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zupelnie jak facet co pracuje przy biureczku, mowi ze jak kobieta chce rownouprawnienia to nich idzie do kopalni pracowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prac sprzątać gotować i dawać d**y od tego jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co masz do nas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety (nie wszystkie) tak 50% to pazerne materialistki. Lecą na lalusi i przystojniaków a na charakter to w ogóle. A potem się dziwią ze zdradzają.PIEKNY jest WREDNY. Szkoda że niewiele jest kobiet co nie patrzą na portfel i nie patrza na wygląd tylko na charakter bo niezbyt piekni sa bardziej kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To matoły nie wiedzą jak zabezpieczyć ci/pę przed wpatką a mają skończone po 6 fakultetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy ostatni raz rąbałeś drewno? no i kiedyż to upolowałeś zwierzynę? lopez - spadaj do Meksyku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buc za bucem - powiedz swojej mamie od czego jest kobieta dokładnie w tych słowach powiedziałeś? sorry, ale starsi faceci - nawet prości, są bardziej od takich młodych przygłupów ogarnięci - i potrafią się zorientować, że w związku się sobie nawzajem pomaga i z szacunkiem traktują kobiety nie wiem skąd taki wysyp młodych debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×