Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

wspolczesne kobiety

Polecane posty

Gość gość
To nie chodzi o to jaka prace wykonuja kobiety tylko, zeby ona byla szanowana i traktowana na rowni z meska. Dla mnie to wlasnie oznacza rownouprawnienie - mezczyzna i kobieta ma identyczne szanse na niezaleznosc finansowa. Praca domowa pochodzi z czasow, kiedy nie bylo rozwodow i facet byl zobowiazany utrzymac rodzine. Dzisiaj, kiedy kazdy moze sie rozwiezc kiedy chce, praca w domu za darmo nie jest zadnym finansowym zabezpieczeniem - a powinna byc: skoro kobieta pracuje tylko w domu, poswieca swoj czas, to powinna za to dostawac wynagrodzenie jak za normalna prace. Zmierzam do tego, ze jakakolwiek praca wykonywana przez kobiety jest automatycznie dewaluowana, zauwazmy, ze prace tradycyjnie typowo kobiece: nauczycielka, kucharka, sprzataczka, pielegniarka sa bardzo nisko platne. Podobnie maja sie zawody typowo meskie, w ktorych coraz wiecej jest obecnie kobiet; automatycznie place ida w dol. Jako feministka chcialabym zobaczyc rownosc plac za taka sama prace wykonywana przez faceta i kobiete. Dlatego nie bedzie nigdy pelnej niezaleznosci finansowej kobiet, dopoki nie bedzie rownosci placowej. Wiadomo, ze obecne kobiety beda patrzec na pieniadze u faceta, bo niestety maja ograniczone mozliwosci w tym zakresie. Z przecietnej pensji dla kobiety nie da sie wykarmic rodziny. Nastepna sprawa to rowny podzial obowiazkow domowych w sytuacji, kiedy obydwoje partnerow pracuje zarobkowo na pelny etat - nie rozumiem dlaczego kobieta po pracy ma jeszcze na glowie dom? Jezeli faceta nie stac na to, zeby jego kobieta nie pracowala, to niech sprzata po sobie. Feministki maja duzo racji, tylko nie umieja tego przekazac w sposob jasny, tak zeby spoleczenstwo o przecietnym IQ to zrozumialo. Nadal panuje nierownosc plci w sferze spolecznej, tylko ze jest ona widoczna inaczej niz np. 200 lat temu. Facetom sie wydaje, ze kobiety maja latwiej w zyciu, a jest dokladnie odwrotnie - oczekiwania spoleczenstwa w stosunku do kobiet sa idiotyczne, krzywdzace i nierzadko wzajemnie wykluczajace sie. Gdziekolwiek na swiecie kobiety sa uwazane za obywateli drugiej kategorii - w pewnych kulturach widac to wyraznie, w innych jest to ladnie zawoalowane, ale mechanizm jest nadal ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty jesteś zakompleksiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spędzam urlop na plaży naturystów wiec nie mam kompleksów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
feministki są chyba niedopieszczone dlatego u nich taka frustracja i agresja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojecie feminizmu u nas jest mocno spaczone , tak naprawdę dzisiejsza feministka nie wie co to znaczy, dostosowały to do własnych potrzeb. znam sporo przykładów zwiazków z feministką gdy maż sprzatał,gotował opiekował się dziecmi ,po kilku latach feministka zdradziła go w jej oczach stał się za mało męski (paradoks) i to jest udowodnione naukowo . Feminizm nie ma nic wspólnego z żadaniem by sprawy domowe,rodzinne dzielic po równo co do pracy, płacy ok ale i tam są róznice i bedą nie każdy pracodawca moze sobie pozwolic zatrudnic kobietę która ma dzieci (lub gdy chce mieć ) to czysta kalkulacja ekonomiczna szczególnie ze rodziny są teraz tymczasowe ,takie żadania są absurdalne nafet szefowie kobiety nie stosują metod feministycznych w swoich firmach . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cd Co szacunku w pracy Pani feministko to jego nie da sie narzucić na szacunek się pracuje swoją postawą i doświadczeniem w zyciu nie ma nic za darmo i żadne prawo tego nie narzuci ,znam sporo kobiet fachowców mają lepiej jak meżczyzni ale to one zapracowały na to nikt im tego nie dał za friko , a wy chcecie szacunek ok ale za co tak w ślepo na to facet musi ostro pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale durny temat. Mogłabym założyć identyczny o facetach: puszczające się na prawo i lewo lalusie :/ jak widzą kobietę z charakterem to uciekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don adriano
a co ciekawe duża część kobiet wcale nie popiera feministek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie gupie feministki powinny przejsc szkolenie podstawowe u don adriano muj mocarny miecz naprowadzi was foczki na wlasciwa droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
myślisz ze błyszczysz podszywie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak po prawdzie to wszystkie kobiety to stworzenia nieczyste i obrzydliwe. Mają okres co symbolizuje ich nieczystość. A do tego sraja bekają i brzydko pachnie ich szpara. Fuj. Tylko z wewnątrz są takie ładne i słodkie a tak naprawdę to worek z gownami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ty nie srasz i nie bekasz?! Koleś masz zjeb///any mózg a sorry zapomnialam ze ty go wogóle nie masz!!!!A jesli miales doczynienia z kobietami tylko takimi ktore smierdzialy, to do kogo te pretensje!przykro mi ale widocznie tylko takie cie chcialy!Najwyraźniej soba reprezentujesz to samo bo swoj do swego ciagnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o to. Chodzi mi o to ze nawet jak jest zadbana laska to i tak przecież ma krwawienie i sra :) to się tyczy wszystkich nie tylko tych zaniedbanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet te piękne i zadbane są nieczyste. A pozatym myślą ciągle o jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to co,mamy przestac srac aby ciebie zadowolic?!boszsze co za kolo.....!!!!!zycze powodzenia w szukaniu takiej kobiety,ktora nie sra i nie miesiaczkuje bo inne przeciez sa bleee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy świnki jedne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałem ze ładne tego nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
witam. Jeszcze kiedyś przyjdą czasy w których wróci stary porządek ponieważ natura i tak zwycięży. A w naturze nie ma kompromisów ani demokracji. Tak więc chcąc nie chcąc będziecie musiały się z tym pogodzić . Dziwi mnie jedna rzecz. Żyjecie sobie w europie jak paczki w maśle. Macie prawa i swobody a jeszcze na nas narzekacie. Pomyślcie sobie ze w krajach islamskich jakoś kobiety nie narzekają. Zero wdzięcznośći zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo można powiedzieć o facetach, teraz ciągle się słyszy o tym, że biją, że piją, że zdradzają, ciągle dresy, cwaniaki. To działa w obie strony. Kiedyś kobieta to była dama, fakt, ale facet kiedyś był dżentelmenem. Może i nie buntują się przeciwko rąbaniu drewna, ale za to nie wszyscy chcą już zarabiać na rodziny i traktować swoje żony jak królowe. "Traktuj kobietę jak królową, a będziesz miał poddaną".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta za zdradę powinna być ukamieńowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umówiłem się na randkę, luksusowa restauracja ja za wszystko stawiałem uznałem,że skoro to nasze pierwsze spotkanie to chciałbym aby było wyjątkowe potem zmiana na klub muzyczny i tam tez trochę drinków pizza i mila rozmowa do 4 nad ranem taksi zamowilem i pojechala. Drugie spotkanie odbyło się tak,że znów zaprosiłem na obiad do zwykłej restauracji tym razem, pozniej powiedziala,ze ma ochiote na drinka i tak bylismy w klubie a ona tylko wybierala co by tu sie jeszcze napic ze tego nie rpbowala, ze tamtego, tak siedzielismy az do bialego rana bo bar calodobowy a rano spotkala sie zprzyjaciolka i i kazala stawuiac sobie i przyjaciolce, p[otem caly czas sie miedzy soba bawily a ja czulem sie troszke nieswojo, bo gdy chodzilismy po miescie nawrt za reke nie chciala mnie wziac bo mowil, ze male dzieci za reke chodza. Niby jest ze mna,ale nie czuje od niej bliskosci. Nie przytula sie tylko rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przestań za wszystko płacić to się przekonasz czy Cię lubi. Wygląda na to, że nie bardzo. Zaproponuj spacer albo obejrzenie filmu w domu. Ciekawe jak zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze tylko to będzie moje 3 spotkanie, ja umawiam sie w jej mieście, więc wtedy śpie w hotelu, czy to wypada zaprosic dziewczynę do hotelu na 3 randce? Ja nie chce nic z nia robic np kupilbym wino i bysmy sobie siedzieli tylko nie wiem czy to wypada tak zaproponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponuj spacer albo kino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmjjj
Widzisz i nie grzmisz... facet o co Tobie chodzi...??? Masz fajną kobietę a zajmujesz się kosmosem. Ja mogę tak samo powiedzieć o kryzysie męskości bo spotykam "go" na co dzień, ale zamilknę na wieki bo szkoda czasu. ps. Kup dziewczynie kwiaty i nie zastanawiaj się nad bzdurami... a moim skromnym zdaniem fajnych dziewczyn jest w bród. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś kobiety są bardziej wymagające, szukają ideałów tak samo jak mężczyźni, czasami trzeba zejść poziom niżej i szukać tej osoby z którą będziemy mogli dobrze się dogadać za 10 lat a nie tylko przed ślubem. Polecam dekoracje ścienne na pewno przydadzą się w nie jednym domu http://homesticker.pl/dekoracje-scienne-napis-cytat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriano lopez
powrociłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minęło trochę czasu. Dojrzałem. Dziś już potrafię być dobrym masterem. Mam swe niewolnice. Nie było łatwo ale udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×