Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Molestowanie ciągnie się za człowiekiem latami.

Polecane posty

Gość gość
W wieku 5/6 lat molestowal mnie brat mojej matki,w wieku 14/15 lat rodzony brat.Od 16 lat polykam leki psychotropowe,a moj psychiatra to juz jak stary znajomy .Terapia nie do konca mi pomogla.I dzisiaj majac 52 lata nadal w sytuacjach stresowych, momentalnie pojawia sie uczucie strachu i leku i mysl " musze uciekac,uciekac,uciekac....."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moda, tylko naprawdę MNÓSTWO osób doświadcza molestowania, o czym nie zawsze wiemy. Pewnie każdy z nas byłby zaskoczony ile osób z jego otoczenia było molestowanych. Co do kobiet: przynajmniej raz w życiu, najczęśćiej u progu dzieciństwa w wieku 13-16 lat, kiedy dziewczynka jest o wiele bardziej wrażliwa niż jej 25-letnia znajoma, która po prostu da palantowi w twarz, wyśmieje go i zapomni o sprawie. Z tego gadania w mediach wynika przynajmniej jedna dobra rzecz: może jeden z drugim zboczek zastanowi się, zanim położy obleśną łapę na czyjejś d***e, bo będzie się bał pisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chcesz oddalić się od tego , co cię prześladuję ,a sama nie dajesz rady to masz okazję 8 grudnia od 12 do 13 godziny każda prośba proszącego zostanie wysłuchana , chociażby po ludzku wydawała się niemożliwa . Obiecuję to Maryja i pragnie aby jak najwięcej skorzystało i nazywa ten czas :"Godzina dla świata" - pod tym hasłem dowiesz się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dlaczego piszecie bzdury o molestowaniu,jesili mialas udany sex to okej,niewazne z kim/a wogule najlepszy-sex to z wlasnym-ojcem da ci maksmalna milosic,nie zkrzywdzi cie bo jestes jego-corka.obcy zawsze krzywdzi-pomysl;ja kochalam sie z ojcem-jestem dumna ztego-nauczyl mnie radosnego-sexu czulam sie wyzwolona.wyszlam za maz-uczylam meza..nieraz powtazamy-sex z ojcem umie kochac-kobiete.polecam zdecydowanym-corka..nich-kozystaj z zycia z kims bliskim.lecz nie kazdy ojciec zechce sprawic-swojej corce radosic,boi sie reakci,zeby coreczka niewygadala komus..w krajach europy-zach normalnie-dozwolone-bez gwaltow przecierz to ma byc przyjemnosic-dziewczynie..pozatym matki otym wiedza,a nawet zachecaja-corke,gdy ta pragnie mezczyzny..ale polskie-tabu i prawo wymuszone przez-kler kosicielny..pozdrawiam-liczac na szczere-komentaze;.basika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosic 2015.08.10Piszesz ze mama kochala sie ze swoim ojcem,a jej mama o wszystkim wiedziala niewidze wtym nic zlego,Babcia chciala corke wprowadzic w zycie-kobiety by wiedziala jak z mezem uprawjc sex.BYLA WPATKA z ojcem-jestes-ty.Bardzo duzo i dzis podobnie jest,ojciec obdarza najwjekszym uczuciem-swoja corke,taka natura daje jej odczuc jak ja kocha.Wykluczajac przemoc do corki.trzeba delikatnie przygotowywac-tlumaczac oboiga rodzicow,niech podejzy mame pokilku ogladaniu nas,zawolalam chodz sprubuj,wtulila sie w sierodek i zaczeli piesicic sie z ojcem az maz wypelnil ja penisem doprowadzajac do kilku orgazmow.Raz w miesiacu nasza corka miala dobry pouczajacy sex.JEST Z TEGO DUMNA.ma meza i dwujke dzeci udane malzenistwo.Cieszmy sie z wnukow!.POLECAMY podobnym rodzina..CZYTALAM LISTY O MASTURBACJ,byl podobny opis jak ojciec uczyl corke sexu.Macie w archiwum pokazcie niech inni przeczytaja.Zmniejszy sie molestowanie(MORZE)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak molestowanie przeżywają kobiety. Ja byłem molestowany kiedy miałem 14-lat przez dojrzałą kobietę, która namówiła mnie do stosunku seksualnego i muszę przyznać, że pierwszy raz byłem bardzo przerażony trym, czy dam sobie radę. Ja byłem chłopcem rozwiniętym fizycznie ponad moje lata i w wieku 14-lat już miałem regularny wzwód członka. Ona była krawcową i przerabiała mi spodnie i podczas mierzenia tych spodni wyczuła, że ja już jestem dorosły mężczyzna. Nie będę dalej opisywał jak to się potoczyło, ale muszę przyznać, że było to bardzo ekscytujące. Potem przez wiele lat utrzymywałem kontakt z tą panią, nigdy nikomu nie mówiłem o tym, dopiero dziś piszę o tym pierwszy raz. Zawsze wspominam ten fakt bardzo przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne wyjście aby odciąć się od tego jest ofiarowanie siebie , swojego losu oraz swojego domu (lub mieszkania ) - Najświętszej Niepokalanej Marii , wówczas demony i inne duchy nie będą ciebie mogły już prześladować . Potęga Niepokalanej Marii ochroni ciebie skutecznie przed tamtym złem i przyniesie ci poczucie ukojenia i nadziei na przyszłość . Można ofiarować się Maryi własnymi słowami po porannej modlitwie lub poszukać kilka przykładów z książeczki do nabożeństwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO gosc 2015.08.10 Ciekawie opisalas sex waszej-rodziny. Umnie jest podobnie mama wprowadzila mnie w taki-sex rodzinny,niczego niezaluje przezylam piekne chwile radosnego-seksu z ojcem! Nauczyl mnie wszystkiego,jak sie kochac i byc kochana w przyszlym malzenistwje. Nie bylo u nas zadnego molestowania-sama chcialam-seksu !!! Ojciec kochajacy nie molestuje,lecz pragnie dac corce to co najlepsze w zyciu mlodej dziewczynie. A obcy facet wykozysta,oplotkuje,psuiac-opinie dziewczynie Tak przewaznie bywa?Wyszlam za maz mam fainego meza juz dorastajaca corke,jesili zechce na zblizenie do ojca niebende-przeszkadzala,obie szczeze rozmawjamy o seksie,w domu sa dostempne tabletk(anty ciazowe) niema tematow-tabu! Pozatym maz wie o moim seksie z ojcem,on mial podobnie z siostra. Jadwiga z mezem tel 603072779-pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×