Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tajnos agentos

Zrobiliśmy eksperyment z wizytą u wróżki i wyszło szydło z worka

Polecane posty

Gość gość
Wróżki się same z was nabijają. A co pana powyżej to ja nie będąc wróżką widzę, że masz chłopie problem z erekcją ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście miałam na myśli agenta z mafii czy jakoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ileż się wróżek powyżej nagle naodzywało!!!! Co, nie podoba się, że facet udowodnił że wasze przepowiadania są g****o warte? Nie podoba się że przyłapano was na gorącym uczynku OSZUKIWANIA? Nie podoba się że tysiące osób teraz 5x się zastanowią zanim ktoś pójdzie wydać kilka stówek na głupoty???? Dobrze wam tak oszołomki j****e :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tysiace sie zastanowi? Drogi panie z własnosciami kto tu ma wiecej do stracenia? A reklame i tak robicie, myslicie ze pierwszy wpis inteligentnie opracowany, koledzy inteligentnie naslani, a tu KUPA. Bo wrózka naprawdę WIE.. Odczepcie się to może wrózka sie zlituje. Boze chca uderzyc w kase bo kobieta odrzucila, ale jaja! Chlopie zastanow sie ile ty masz do stracenia tymi grami i czy nie warto po prostu raz odpuscic swojej tyranii! Tyle z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagrywki z podstawówki wobec osoby, która ma kilka prac. Zajrzyjcie jej jeszcze do d**y. Good luck.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez wlasnie tego chcieli,,,, zajrzec jej tam ;)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakich prac? eee nje wiedziałam dobra dobra cisza juz tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalem, wczoraj o 17:21 o gosciu ktory zbudowal cala silownie, caly klub do cwiczen bo wrozka mu wywrozyla wielki sukces finansowy. Od razu bylo widac ze nic z tego nie bedzie ale sie uparl, utopil w c***j kasy i splajtowal. Wszystko za rada wrozki. Kurfa jelopy, obudzcie sie, wrozki to tepe idiotki albo opetane przez diabla tez idiotki. Jedne naciagaja ludzi, drugie jawnie szkodza ludziom. Chodzenie do wrozki to nic innego jak strata czasu, strata kasy i strata nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ sie tutaj ktoś zakochał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tak się podpiszecie P.K., P.M.? Koledzy, znajomi, a może koleżanki chodzące w około? Manipulacji od siedmiu boleści!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej mnie śmieszą różne półprzepowiednie jak wczoraj typu: x gość wczoraj Ten kto wie o co chodzi, ten pojmie do kogo są kierowane owe słowa. Wielki wstyd. Wielkie cierpienie. Wielka porażka. x Hahaha... Ale się nagle szamanów j******h namnożyło! Ale im nie wsmak zdemaskowanie ich oszustwa! Ale się skurfynsyny bronią i poertolą trzy po trzy. Co sracie po portkach że obroty zmaleją? Ten portal czytają setki jeśli nie tysiące ludzi. Niektórzy być może mieli zamiar wybrać się do wróżki. Już nawet pytali do której. Teraz po zdemaskowaniu że za 150zł można co najwyżej wysłuchać steku wyssanych z palca bzdur nie pójdą. A dobrze wam tak, wy tanie naciągacze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat podpuszczony wierzycie że ktoś sam dobrowolnie wyrzuci w błoto 150zł ,bo jak inaczej to nazwać . Dwa ktoś kto zna zasady kart wie że kłamiąc wychodzi kłamstwo (to się często zdarza u kobiet będących kochankami ,kiedy przed wróżką nie chcą się przyznać kim są i podają sie za żonę faceta ) Fakt wypytywania wróżki nie są fer i na miejscu ma to sama zobaczyć ale kłamanie ma niestety negatywny wpływ na przebieg wróżby ,każdy wam to powie kto chodź trochę zna się na kartach . Jeśli ktoś chce naprawdę sprawdzić wróżkę to iść i nic o sobie nie mówić wtedy zobaczycie ile ona sama widzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naiwność i głupota niektórych nie zna granic :D Kłamiąc wychodzi kłamstwo to logika o której nawet człowiek przeciętnie inteligentny wie . Do tych "żartownisi " wy czym jesteście z zawody ??? może wam też kiedyś trafi się "głupkowaty " klient któremu poświęci czas i pracę a potem zażąda zwrotu bo sobie z was żarty robił :) może wtedy zrozumiecie ....ale nie wy pewnie oddacie pieniądze bez gadania :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" ktoś kto zna zasady kart wie że kłamiąc wychodzi kłamstwo " x Nie tłumacz się jołopie. Jak wrózka mogła powiedzieć, że obok nieistniejącej żony kręci się nieistniejący podrywacz? Jeszcze rozumiał bym gdyby karty mówił TAK lub NIE i zadałbym pytanie czy na księżycu w tej chwili pada kapuśniaczek. Odpowiedź musiałaby być TAK lub NIE i obie byłyby fałszywe. Tymczasem tu wróżka dopowiedziała całą wyssaną z palca bzdurę o kochanku i że tamtego gościowi nie układa się w małżeństwie bo żona zauroczyła się kochankiem. Ludzie, trzymajcie mnie, jakie kuźwa BZDURY, HAHAHAHAHAHAH!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cokolwiek karty nie powiedzą to wy rozdajecie karty odnośnie własnego życia,tylko osoba jasnowidząca zobaczy więcej ale i tak tylko to czego nie zdążyliście jeszcze zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tu ma problem sam ze sobą :) współczuje tak niskiej samo oceny oraz frustracji pisząc jako anonim ,poziom twojej dyskusji jest na poziomie nastolatka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z tym ze dobra wróżka zobaczy sam waszą teraźniejszość i przeszłość !!!(bez mówienia niczego) *Jednak nie wolno podawać się z kogoś kim się nie jest !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżka wcale nie musiała wam oddać pieniędzy bo jednak poświęciła wam swój czas a że ktoś bawił się w takie głupoty to już jego problem ,inaczej by się sprawa miała kiedy byście nie oszukali tylko nic nie mówili o sobie a ona sama z siebie powiedziała by nie prawdę typu masz żonę itp wtedy faktycznie można powiedzieć ze to nieprawda ,jak wróżka ma etykę to sama zaproponowała by zwrot ale to gdzieś po 10 minutach a nie jak ktoś komuś poświęca 1-2 godziny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z moich doświadczeń z wróżkami wynika, że są sugestywne, ale mierne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat podpuszczony na jedną wróżkę. Znaną i bardzo dobrą. Żałośni kolesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po drugie jest to oficjalny zawód, praca. Bójcie się sami ich możliwości. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka miesiecy temu korzystałam z Paulusa (ze strony wrozbitapaulus.pl) i chociaż wróżba wydawała mi się trochę nieprawdopodobna to zaczęła się spełniać. Wydaje mi się że jest to człowiek ze zdolnościami przewidywania przyszłośc****ewnie niedługo skorzystam znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście najczęściej korzystam ze strony http://ezowymiar.pl mam tam kilka wróżek (Irmina, Sigita, Arwena) do których dzwonię w razie problemów i które zawsze są w stanie mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwię się, że poleciłaś Panią Grażynę z http://wrozkagauri.pl Sama zadzwoniłam i jestem pod wrażeniem jej wiedzy ezoterycznej, przytoczyła takie fakty z mojego życia o których wiem tylko ja. Jest niesamowita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIESAMOWITE! Tylko tyle jestem w stanie na razie powiedzieć. Nie wierzę w czary, ale to stało się naprawdę. Wróżka Diana (z wrozkadiana.pl) przepowiedziała mi moją przyszłość, a wszystkie jej wróżby właśnie zaczynają się sprawdzać! To magia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasnowidz Michał z Wrocławia świetnie stawia Tarota i nie tylko. Teraz w ych trudnych czasach korzystalam z sesjo telefinicznej, też mi się sprawdziło!   Mozna nie wierzyć, ja jednak wierze, pomaga mi to i daje więcej pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×