Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do mam cc. Poczekajcie aż samo zechce wyjść...

Polecane posty

Gość gość
Miałam genetyczne w 13 tyg. i na nim, tak samo jak na pierwszym usg w 6 tyg. i na kolejnym w 9 tyg., termin był o dziwo dzień później niż miałam cc. Ale nikt tego usg nie chciał oglądać i nie było brane pod uwagę przy wyznaczaniu daty, tylko data z om, ale ona nie była taka super pewna bo miałam nieregularne cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy nierwgularnych cyklach wlasnie bierze sie pod uwage to pierwsze usg kub genetyczne w 13tc. Moim zdaniem wszystko jest ok. Oczywiscie,ze dziecko moglo sobie dluzej posiedziec w brzuchu,ale niczego nie zaniedbalas. Najwazniejsze, ze nie mialo problemów z oddychaniem. Nie zadreczaj sie. Przystaw do cycka i bedzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja mialam cc, w prywatnej klinice w 39 tygodniu a dziecko wazylo 2210.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsza cc mialam robiona jak odeszly mi wody ale nie bylo zadnej akcji porodowej a ze wody byly zielone i tydzien po terminie to mnie pocieli. teraz 11.08 mam druga cc nie ze chce ale moja corka jest ulozona miednicowo to co mam ja urodzic bokiem bo zaplanowano mi cc tydzien przed ? tez bym wolala poczekac az samo sie zacznie ale lekarze raczej wiedza co robia. przeciez wywolywanie porodu naturalnego tez jest szkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko tez z cc na zimno, koniec 39 tyg. Tez spalo i tez mialo meszek plodowy. Akurat moje nie bylo placzliwe. Teraz ma rok i nie widze zadnej traumy u niego :) Twoje dziecko zdrowe a Ty tym mysleniem sama nieszczescie sprowadzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zed Leppelin
Nie no dramat nad dramaty! A ja wam mówię dziewczyny, że jak macie termin na cięcie wyznaczony i nie chcecie z jakiegoś powodu dopuścić do przejścia przez kanał rodny - czy to "niby niestraszny" herpes, czy GBS, czy zakażenie układu moczowego czy złe doświadczenia czy strach - idźcie na cesarkę tak jak macie wyznaczone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodzilam w 39 tyg i dziecko tez mialo meszek na sobie. A moja cc byla poprzeszona regularnymi skurczami porodowymi - co 5 minut. Dziecko tak bylo gotowe i musieli zrobic 3 dni przed zaplanowana. Urodzilo sie 3.900g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tydzień wcześniej miałam cc, dziecko ok, nie śpiące a normalne, bez przesady ze starszym 3 dni po terminie cc bo nic się nie działo - efekt - zielone wody, infekcja i 2 tygodnie w szpitalu wolałam opcje 1 i żadne z moich dzieci nad wyraz nerwowe nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 7.03 a ja mam zaplanowane ciecie na 12.08 :) w jakim miescie rodzisz? ja w czestochowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja gosc z 9.07 a pierwsze ciecie mialam robione po dwudziestogodzinnej akcji porodowej, a przez pobyt w szpitalu moj synek tak krzyczal i plakal ze wszyscy na oddziale wiedzieli ze to moje dziecko takie rozdarte. moim zdaniem ten jeden tydzien wczesniej nie ma wielkiej roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja miałam cc 9 dni przed terminem. Dziecko miało 2850 i juz bylo podduszone pępowiną na tyle, ze bylo cale sine... Gdybym czekala na akcję porodową to być może nie miałabym dziś syna... Moja ciąża ciężko szla, wiec wizyty miałam co 2 tygodnie (na kazdej usg) i dziecko równo rosło, za każdym razem wychodziła niemal ta sama data porodu. Nie planuję więcej dzieci ale gdybym miała to z cc zdałabym się jednak na lekarzy. Mój syn mimo cc nie byl płaczliwy, byl niesamowicie spokojnym maluszkiem, teraz ma 3 lata i jest niesamowicie żywiołowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×