Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imię dla dziecka

Polecane posty

Gość gość
Ja dałam córce na imię Laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych co podałaś Aldona, dałam tak na drugie, a na pierwsze dłuższe imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym dała Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olga, Maria, Liliana, Mirela, Maja, Agata, Emilia, Weronika, Roma, Zofia, Urszula, Gabrysia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma na imię Marysia, uważam że bardzo ładne. Właśnie, dlaczego nie Justyna? Nie znam żadnej Justyny. Jadzia nie nie podoba mi się Halinka też kojarzy mi się z Kiepskimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, najlepiej dać imię (jak ktoś wspomniał) które można fajnie zdrobnić. Moja mama jest Hania i mówili na nią zawsze tylko Hanka i Hanka. A może Natalia? Jestem w ciąży, ale jeszcze nie wiem jaka płeć, jak będzie dziewczynka to Natalia a na drugie Karolina, bardzo ładne imię też :) Moja kuzynka nazwała swoją córkę Ania Kasia. Zosia ładne imię i bez problemowo da sie je zdrobnić. Krysia niee nie podoba mi się . Znam bardzo niemiłą Krysię i chyba dlatego tak jakoś :) Basia strasznie. Moja koleżanka ze szkoły była Basia, strasznie niemiła dla innych, wołali na nią Barbulec. Łe, ochydnie. Uważam, że Julita bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
helena jest bardzo ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niebawem urodzę Helenkę - imię wybrane przez męża jak tylko dowiedział się o ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helena - dla mnie zdrobnienie Hela odpada, a nie wiem czy będzie zdrabniania do Leny skoro ich tyle wokół, ogólnie nie podoba mi się Aldona - koleanka ma tak na imię i nigdy go nie lubiła, wg mnie nie jest złe ale zachwycające też nie Wanda - nie, nie podoba mi się Anita - już lepiej, ale dla mnie to takie trochę sezonowe imię, złe nie jest ale też mnie nie zachwyca Karina - jest ok, podoba mi się Basia - ładne Zosia - nie lubię jadzia - nie wiem czy córka ci kiedyś nie podziękuje za to imię Kalina ładne Halina - typowo sezonowe imię nie wiem czy ktoś jeszce takie nadaje, ni epodoba mi się w ogóle Julita ok ale zbyt podobne do Julki których sama wiesz ile jest Hania popularne ale ok jak dla mnie wybór leży między Basią a Kariną, ew. Kaliną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasza bedzie Maritka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię Helena nawet mi się podoba, miałam bowiem kiedyś taką koleżankę, która była baaardzo uzdolniona muzycznie. To imię po prostu bardzo dobrze mi się kojarzy, poza tym ślicznie brzmi zdrobnienie Hela. Aldona kompletnie mi się nie podoba, kojarzy mi się bardziej z jakąś starszą panią. Wanda- tak miała na imię moja babcia, więc raczej dziecka bym tak nie nazwała. Anita nie jest złe, Anitka, nawet fajnie to brzmi. Co do Kariny nie jestem zbytnio przekonana. Dużo bardziej podoba mi się Karolina. Basia to raczej popularne imię, ale jest nawet ok. Zosia też jest ładne, podobnie jak Ania. Zauważyłam, że podobają ci się takie bardziej starodawne imiona, więc mogłabym zaproponować jeszcze Sylwia, Laura, Marysia, Felicja (podoba mi się zdrobnienie Fela :) ) , Hania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita i Karina b.ladne,pozostale okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helenka ladne Helcia, lub Hanna, Zosia, Basia, Julia, takie proste ladne skromnie imiona a nie jakies wymyslane KARINY,NINY SAMANTY, SONIE ROZE, DZIWNIE BRZMIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudia ładne imię i rzadko spotykane, zdrobnienie Klaudus, Klaudii. lub Helenka, Karina,Basia,Zosia,Jadwiga, Hanna, Dagmara, Dominika, Wiktoria, Aleksandra, Alicja,Weronika, Marta,Natalka,Oliwia, Oktawia, Joanna,Jola, Wioletta, Nina, Nadia,Julia,Zuzia, Ela,Ola, Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja, Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita ze tak powiem srita, to juz lepiej Aldona jak już, lub Karina rzadkie imię teraz każdy raczej daje imiona jakieś wymyślane i czym bardziej wymyślone tym brzydsze bo przecież nie dasz dziecku naimie np Kunegunda ,ale każdy ma swój gust wy imię sami wybieracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×