Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Metoda nauki SuperMemo opinie efekty angielski

Polecane posty

Gość NAJLEPSZY PROG DO ANG
Ja polecam wam ten program do angielskiego http://angielskiodpodstaw.pl/ - nauczyłam się do stopnia komunikatywnego w pół roku czasu - POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metoda supermemo jest dobra, zwłaszcza, jeżeli chodzi o słówka. Jak chcesz się uczyć języka, to trzeba cierpliwości i samozaparcia, cudów nie ma, jak z dietą. A w tym supermemo pomaga. Ja się uczę słówek (https://www.supermemo.pl/niemiecki-kurs-slownictwa) i sobie to chwalę, poleciłam też ojcu, który jeździ do Niemiec do pracy i też mówi, że sporo się uczy na wyższym poziomie, bo podstawy już ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam supermemo. Po fatalnie zdanym egzaminie z angielskiego postanowiłam się za siebie wziąć, znalazłam supermemo i przez ponad rok uczyłam się z kursem (część 2). Po kilku miesiącach dopadł mnie gorszy moment i supermemo nie ruszałam, teraz żaluję, ale wracam. Ale supermemo pomogło mi bardzo, kiedy robiłam codziennie po te min. 20 minut. Po około 4 miesiącach nauki byłam w stanie mówić po angielsku znacznie lepiej, zauważyli to nawet znajomi. A nie robiłam wtedy nic poza tym. Ja się cieszę, że na to trafiłam i będę kontynuować. Program nie jest perfekcyjny, zagadnienia gramatyczne dobrze jest też przerobić, poczytac o nich gdzies indziej, ale nie chodzi o to, zeby program zrobil wszystko. Dla mnie za te cene i czas, jaki sie na niego poswieca, efekty sa wielkie. Trzeba tylko byc systematycznym. Z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biston
Mój kolega z ttgo korzysta. Ostatnio nawet pokazywał mi to coś aczkolwiek sam nie jestem przekonany do nauki angielskiego w taki sposob. Jest to jakaś metoda i na pewno Ci nie zaszkodzi.Nie da się w ten sposób jednak nauczyć gramatyki, ani tym bardziej słówek abstrakcyjnych, których nie można opisać przedmiotami, frazali. Jesli chcesz się uczyc słowek to polecam albo profesora henrego albo super memo. Sam aktualnie chodzę na kurs do speak up: https://speak-up.pl/pl/metoda - o ich metodzie możecie poczytać sobie tutaj. Osobiście jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam supermemo. Kupiłem pakiet do nauki rosyjskiego - wszystkie poziomy. Po pewnym czasie okazało, że zawartość książek nie pokrywa się z tym co jest na platformie online. Pieniądze wyrzucone w błoto nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie sam pomysł i struktura super memo jest świetna ale ma dwie ogromne wady.1 słówka nie są poukładane tematycznie,przez co na poziomie A1 mam słówka typu wielopasmowa ulica czy na peryferiach tuż obok tematu mebli pomijając już fakt iż słówko wielopasmowa ulica na poziomie A1 to jakiś absurd. 2. Beznadziejny system nauki gramatyki, 1 karta wyjaśnienia potem kilka zadań i koniec przez reszte kursu już użycia tej gramatyki raczej nie znajdziemy,czasem w 1-2 dialogu. To są na tyle duże wady że nie opłaca się kupywać tego kursu nawet mimo dobrej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solka

wolę jednak kursy nauki języka. Swoje pierwsze kroki z niemieckim miałam w Pi School - szczerze mówiąc szkoła się bardzo sprawdziła, opanowałam podstawy także warto inwestować w swoją wiedzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kon

Dziadostwo i tyle, szkoda, że na stronie supermemo.pl są tylko opinie napisane przez właścicieli serwisu, a nie przez osoby, które korzystały z serwisu. Firma zmienia zasady korzystania z serwisu, gdy dochodzi do wniosku, że tą decyzją zarobi więcej kasy. ZABRALI POWTÓRKI Z KURSU Z PRZED 4 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueMoon

Gdyby to była darmowa strona to bym skorzystał, ale jak zwykle wszystko nastawione na kasę, ech..

Czy jest jakiś DOBRY, DARMOWY I polski kurs angielskiego online? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależało mi jakiś czas temu na nauce  szybkiej nauce angielskiego. Język był mi potrzebny przed wyjazdem za granicę i chciałam nauczyć się podstaw i komunikować się poprawnie. Wybrałam NAUKĘ ANGIELSKIEGO METODĄ DZIECKA, dzięki której przełamałam barierę językową. Praktyka w nauce to klucz do sukcesu a dzięki tej metodzie mogłam to osiągnąć.

Później już było szlifowanie języka, za granicą się podciągnęłam. Polecam serdecznie naukę z taką metodą ona świetnie przygotowuje do rozmowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×