Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość46

Czy masturbacja przy innej kobiecie niż żona to też zdrada

Polecane posty

"tyle w temacie" czyli jak dorosnę, to zrozumiem, że można zdradzać żonę, a jak ona przyjdzie ze spermą w piź/dzie to spoko, bo przecież można puszczać się dla seksu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po ślubie i mnie raz taka jedna młoda sama zmasturbowała mnie w moim samochodzie i nic poza tym nie robiłem z nią, spuściłem się do chusteczki, zresztą oboje tak ustaliliśmy, moja rada po czymś takim to w ogóle o tym nie myśleć, zapomnieć całkowicie się oczywiście nie da, ale za bardzo nie wspominać, nie cieszyć się na wyrost i przede wszystkim wydoić przynajmniej 1 Litr kefirku by siły wróciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiecie dziewczyny że w pewnej szkole liceum zalecano dziewczynom przychodzić w sukienkach , które przyjdą nie będą pytane na lekcji. Zrobiło sie nieprzyjemnie gdyż nie wszystkim to pasowało. Wiecie dlaczego tak zachęcano , gdyż wiele z was dziewczyn nie umie siedzieć w sukienkach , zapomina by nogi trzymać razem , dla nas facetów to raj i podniecanie gdy widzimy więcej a niedaj nie ma majteczek .Co do masturbacji przy innej kobiecie ja nie mam problemu jeśli ona się zgodzi mogę robić to przy niej . Nadchodzi wiosna i mój Wacek zaczyna coraz częściej domagać się c**eczki , na widok laseczki zaczyna działać wyobraźnia oj ale bym jej zrobił dobrze i wylizał muszelkę .Dziewczyny macie podobnie jak faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×