Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

paznokcie hybrydowe

Polecane posty

Gość PelagiaLejn
Ja sobie robiłam lakierami hybrydowymi z IBD i nie wydaje mi się, żeby były zniszczone. Zmywacz kupowałam razem z lakierami w hurtowni cosnet. Paznokcie mi trzyma z 2-3 tygodnie spokojnie, tylko dosyć szybko rosną, więc odrost stał się widoczny. Ale jestem zaskoczona jakością :) Między hybrydami wcieram w paznokcie olejki i używam kremu z apis nawilżającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zestaw wszystko w jednym, bo różne marki mogą nie współgrać ze sobą. Ja polecam ci rozważenie Semilac, bo nie jest drogi, a jakość pierwszorzędna. Jak lubisz klasykę to fajne czerwienie, akurat na lato, są z kolekcji Hottie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam hybrydy, uzbieralam na lampę i ta dam, mam sliczne pazurki :) a semilac chcialam kupic, ale taniej uczyniły mnie lakiery od EM nail- trzymaja sie dlugo i dobrze kryją juz po pierwszej warstwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harmonia
Ja si ostrzę na jakiś kolor z kolekcji unique, 10 Hunter Queen, tinta zieleni która ma w sobie magię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja odejdę od standardowych semilaców (które co raz częściej mnie zawodzą) i polecę nowe lakiery z MakeAR. Wiem, że czasem ciężko jest spróbować czegoś nowego i zmienić dotychczasowy lakier ale ja w końcu się przełamałam i zamówiłam lakier, o którym jeszcze mało osób słyszało. I nie żałowałam. Gorąco polecam, ma super opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmuję się stylizacją paznokci i wszystkie lakiery po hurtowych cenach zamawiam w sklepie Nocanka. Oferta jest nie tylko bardzo bogata ale również atrakcyjna cenowo. Zamówienia realizowane są wręcz błyskawicznie i często można skorzystać z promocji. Ofertę możesz sprawdzić na stronie pod adresem www.nocanka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia999
Lubię lakiery hybrydowe z semilaca ale hard to już super rzecz, nie cierpię nakładać żel na paznokcie żeby przedłużyć, jest zbyt gęsty a hard jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam Neonail i twierdzę, że są jednymi z lepszych produktów. Wiele osób sądzi podobnie jak ja - po poczytania ---> http://oplacalnie.pl/neonail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
Manicure hybrydowy nie jest szkodliwy o ile zrobiony jest dobrymi produktami, przez osobę, która się na tym zna. Ja osobiście polecić mogę produkty INDIGO. Mają wszystko do manicure hybrydowego. Tutaj https://www.indigo-nails.com/pl,lakiery-hybrydowe.html przegląd lakierów od nich. Jest spory wybór, do tego długo się utrzymują i nie odpryskują. To czy kupisz produkty osobno, czy w zestawie jest obojętne. Pamiętaj tylko, by były jak najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolami38
ttp://sh.st/1jlw2 Polecam na tej stronie możecie znaleźć fajne pomysły na paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne jakie widzialam lakiery z informacja, ze sa bezpieczne i hipoalergiczne to makear, nawet semilack takiego info nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtkasa
ja mam aktualnie na pazurkach mollon, szukałam takich lakierów które nie mają formaldehydu i właśnie w nich nie ma tego składnika, zdejmowanie to bajka, nie trzeba nawet piłować :0 próbowałam innych firm ale zazwyczaj zdejmowanie to była męka a poza tym bałam się ze w końcu dostanę uczulenai, teraz kupiłam sobie też na wypróbowanie takie https://mollonsklep.pl/pl/monophase-uv-led-vernis nie trzeba do nich bazy ani topu, zobacyzmy jak to wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Mollon ma bardzo dobre lakiery, w ogóle nie niszczą płytki, alergicy spokojnie mogą nimi malować paznokcie, kupiłam już większość kolorków , klientki też są mega zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo teraz bella a nie aaaaa4321.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrka
Hybrydy to bardzo fajny wynalazek, robię je już jakiś czas zaczynałam od startera semilaca, mają fajną konsystencję i długo się utrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łabądkova
ja już sobie nie wyobrażam jak to było z manicure przed hybrydą.Co 2 dni trzeba było malować - straszne... Teraz raz na 3 tyg robię hybrydy sama w domu, bo dostałam pod choinkę zestaw Neonail i ani nie wydaję na kosmetyczkę, ani nie muszę co kilka dni malować paznokci. super sprawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
lampę ledową zamów sobie na allegro a lakiery na stronie makear. Są bardzo przyjemne w użyciu dla osób które się dopiero uczą. Mają fajną konsystencję i dobrze wyprofilowany pędzelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś zwykły zestaw możesz sobie zamówić na allegro, bez problemu. Ale tych tanich lakierów dołączanych do zestawu nie polecam. Niszczą paznokcie i szybko odpryskują. Lepiej zamówić sobie na stronie makear jakieś fajne. Maja duża paletę kolorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam osobno. koleżanka mi doradziła, że tak będzie lepiej. bo te tanie lakiery dołączone do zestawu nie są najlepsze. kazała mi zamówić lakiery na stronie makear i z nich korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma dla mnie większego zysku niż coś kobiecego i stylowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolaen
teraz eveline wypuściło nowe kolory lakierów hybrydowych, mam kilka lakierów od nich, sa trwale i co ważniejsze bardzo dobrze dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lakiery polecam kupic oddzielnie od lampy i dodatków, bo te dobrej jakosci (ja mam makear) po prostu są łatwiejsze w nakładaniu, trzeba mieć na prawdę dużą wprawę, żeby coś ładnego zrobić z lakierów za 10zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra lampa to podstawa, bez solidnego utrwalenia może się pojawić uczulenie... Zaczynałam z taką setową od Neonail i w zasadzie się sprawdziła doskonale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lakiery kupowałam osobno bo wiedziałam, że te dołączone do zestawu są lipne. Lakiery najlepiej ze sprawdzonych stron zamawiać typu Makear czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×