Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3,5 miesieczne niemowlę płacze jak ktoś inny niż mama bierze go na ręce

Polecane posty

Gość gość

Czy to możliwe że taki maluszek już boi się innych, na ręce mogę go wsiąść ja , tata, lub rodzeństwo, do innych uśmiecha się ale jak ktoś z rodziny czy znajomych próbuje wsiąść na ręce jest płacz, Zaznaczę że są to osoby których widuje od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któraś z was ma takiego maluszka , i też się już boi innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczęło się bać obcych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nic nie poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje 7-miesieczne dziecko ma podobnie, jestem na rocznym macierzyńskim i to ja głównie się nim zajmuje. akceptuje też tatę i starsze rodzeństwo, ale najlepiej aby mama była w zasięgu wzroku. ostatnio bała się dziadków, mimo ze już ich zna i wcześniej ją nosili. akceptuje jedynie jak siedzę obok dziadków a oni maja ja na rękach. z tego co czytałam to nie można dziecka zmuszać do poznawania obcych, trzeba próbować, ale jak niema ochoty to nie można zmuszać. może mieć przez to jakieś lęki później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwiło mnie że tak wcześnie zaczął się bać , jak mam go na rękach, albo maż to uśmiecha się do innych ale jak już ktoś weźmie go na ręce poprzygląda się i jest zaraz płacz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj robił tak samo. Nawet na dziadków, których widywal 1-2 razy w tygodniu :-/ nie zmienisz tego. Mojemu nieśmiałość została. Ma 1,5 roku i z kimś nowym bądź co długo nie widział to potrzebuje dluzejcbycsie oswoić. Taki po prostu charakter i już. Dziadków potem, w miarę rozwoju pamięci już poznawać od razu, teraz sam do nich leci, sąsiadom daje "czesc", ale do obcych jest nieśmiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typ charakteru, może przejdzie w wiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej zostało tak do tej pory a ma 4 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może dziecko źle się czuje z tymi osobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×