Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wasi faceci też piją tyle piwa?

Polecane posty

Gość gość
Wilku czemu już nie pisze o nocy kupadły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Bo jak pewnie zdazyles sie zorientowac ERO jest zablokowane przez jakiegos frustrata ktory nie mial innego pomyslu jak na siebie zwrocic uwage:) Jak zacznie dzialac normalnie wroce do prowadzenia swojego tematu Wspolnota Polska Nocy Kupaly bo na innych nie bywam. U mnie jednak obowiazuja zasady ze rozmawiamy tylko ze stalego nicka z avatarem. A teraz mam wolne od prowadzenia WPNK wiec zrobilem sobie wycieczke po tematach ktore jakos dzialaja i zaciekawily mnie:) Np ten wchodzi u mnie tylko wpisany z google albo jak jest wsrod tych z listy najpopularniejsze. A uczuciowego nie moge otworzyc bo pojawia sie nasz ulubiony komunikat:) "502 Błąd bramy sieciowej Gdy zostaje użyty jako brama sieciowa lub proxy, serwer spróbuje przetworzyć to zapytanie gdy serwer upstream otrzyma niewłaściwą odpowiedź."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to super, jak już będziesz na kupadle to wpadnę do ciebie z kwiatami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś A czemu mialbys ja blokowac? Jestem ciekawy twoich motywacji:)? Mnie to nie rusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Mój facet pije dużo piwa latem, na urlopie czy na wyjeździe, w sumie mam podobnie z tym, że u mnie dużo to jedno, dwa i to na słodko z malinowym syropem Paola. Nie pamiętam kiedy ostatni raz się "zwarzyłam" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawiłam faceta przez to piwsko. On sam przyznawał że ma problem z piciem, jednak brakuje mu wewnętrznej motywacji do zmiany. Ja.chciałam żyć z człowiekiem, a nie człowiekiem i jego piciem. Pił codziennie po pracy dwa-trzy piwa, nieraz sięgnął po czwarte, często łączył z ziolem. Ale już popis dawał w piątek-sobotę, nie pamiętam weekendu bez spotkania /imprezy celem napicia się pięć razy więcej. Koleżanka mnie zapytała kiedyś, po co ludzie są ze sobą (dla bliskości). A cyy ja te bliskość czuje jak on jest już po dwóch piwach w swoim świecie? Nie. I koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×