Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 05.08.2015

Polecane posty

Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów miłości. Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Cele Tematu: 1. Wiez erotyczna w stalych zwiazkach 2. Milosc do Polski i jakie kazdy Polak ma wobec niej obowiazki 3. "Biuro Matrymonialne" na WPNK dzieki ktoremu mozesz na poznac kogos z kim odnajdziejsz w realu Milosc 4. Temat przeznaczony tylko dla heteroseksualnych:) Zasady na WPNK 1. Wilk jako Tworca Tematu rzadzi tu niepodzielnie wyznaczajac 1.1 Cele WPNK 1.2 Klimat WPNK 1.3 Zasady WPNK 1. 4 Kto jest a kto nie mile widziany na WPNK 2. Wzajemna solidarnosc i lojalnosc w chwili chamskiego ataku trolli 3. Obowiazek posiadania Nicka i Avatara. Wszystkie osoby nie spelniajace tego kryterium beda ignorowane. Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@szanujacych zasady WPNK Jakis troll uwzial sie zeby blokowac WPNK tak ze wejscie na ostatnia strone jest niemozliwe bo pojawia sie komunikat: 502 Błąd bramy sieciowej Gdy zostaje użyty jako brama sieciowa lub proxy, serwer spróbuje przetworzyć to zapytanie gdy serwer upstream otrzyma niewłaściwą odpowiedź. Stad nowy temat z jutrzejsza data:) Nie takie rzeczy przetrwala WPNK przetrwa i to. Sprawe zglosilem do moderacji ale to pewnie potrwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siema WILK sorry, że z gościa ale mam pytanie, czemu zgłosiłeś mojego nicka VVILK_1946 do zablokowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro tak to sobie tu poprzychodze. dla zasady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pomaranczami nie gadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę się stosować do zasad i nie gadać z pomarańczowymi nickami."gość" wylatujesz z tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez nie wymagam aby ktos ze mna gadal. przychodze dla zasady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Wyjatkowo ci odpowiem jesli nie masz mozliwosc***isania z niebieskiego ale odpowiedzialem ci juz na temacie "do spamerow" wklejajac tresc mojego zgloszenia i nie ma nic wiecej do dodania bo tam jest wszystko. wilk bacowka 25.07 (10 dni temu) do ppoczta Prosze o zablokowanie po IP tego uzytkownika kafe VVILK_1946 dziś z tematu http://f.kafeteria.pl/temat/f8/wspolnota-polska-nocy-kupaly-20072015-p_6290322/15 Podszywa sie pod mojego nicka WILK_1946 i utrudnia mi normalne korzystanie z Kafe. Zamiast W jak w moim nicku uzyl w swoim 2 x V wiec optycznie na pierwszy rzut oka nie jest mozliwy do rozroznienia dla innych uzytkownikow forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz ducha siersciuchu? powinienes sie cieszyc a nie narzekac :) teraz jest was dwoch. w kupie razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czytałem tylko, nie rozumiem co ci to przeszkadzało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprzedni temat już masz odblokowany, mogą ci skoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest latwo skoczyc majac dwoch do wyboru. skad wiadomo ktory jest prawdziwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Naprawde nie masz mozliwosci pisania z niebieskiego??? Mam nadzieje ze mnie nie oklamujesz w tym zakresie bo robie dla ciebie wyjatek. Mysle ze doskonale rozumiesz ze uzywajac nicka graficznie identycznego do mojego zaburzasz mi normalna dyskusje na temace wprowadzajac w blad osoby ktore tutaj chca uczestniczyc. Bo przeciez nikt za kazdym razem nie bedie sprawdzal historii nicka. Sam wiesz jakie sa cele tego tematu, to nudny dla wiekszosci temat do troche powazniejszych dyskusji w tym o Polsce czy wiezi erotycznej w stalych zwiazkach. Taka dyskusja wymaga skupienia i braku zaklocen bo inaczej nie jest mozliwa lub bardzo trudna. Jest wiele te,matow stworzonych do zabawy ten akurat nie. Na innych Twoja dzialnosc moglaby sie spotkac z aplauzem bo czesc osob z nibieskiego uwaza za powod do chwaly jak maj swojego podszywa. Ja taki nie jestem nie zalezy mi na popularnosci poswiecam czas temu tematowi w konkretnym celu ktory wymienilem we wstepie. I dlatego tutaj Twoja dzialalnosc nie jest mile widziana przeze mnie. Co nie oznacza ze jakbys wszedl pod wlasnym niebieskim nickiem i avatarem i szanujac zasady WPNK chcial uczestniczyc w takich nudnych dla wiekszosci dyskusjach nie bylbys milym moim gosciem:) Taki jestem i juz sie nie zmienie:) Mam nadzieje ze wystarczajaco wyjasnilem ci swoje motywacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Naprawde nie masz mozliwosci pisania z niebieskiego??? Mam nadzieje ze mnie nie oklamujesz w tym zakresie bo robie dla ciebie wyjatek. Mysle ze doskonale rozumiesz ze uzywajac nicka graficznie identycznego do mojego zaburzasz mi normalna dyskusje na temace wprowadzajac w blad osoby ktore tutaj chca uczestniczyc. Bo przeciez nikt za kazdym razem nie bedie sprawdzal historii nicka. Sam wiesz jakie sa cele tego tematu, to nudny dla wiekszosci temat do troche powazniejszych dyskusji w tym o Polsce czy wiezi erotycznej w stalych zwiazkach. Taka dyskusja wymaga skupienia i braku zaklocen bo inaczej nie jest mozliwa lub bardzo trudna. Jest wiele te,matow stworzonych do zabawy ten akurat nie. Na innych Twoja dzialnosc moglaby sie spotkac z aplauzem bo czesc osob z nibieskiego uwaza za powod do chwaly jak maj swojego podszywa. Ja taki nie jestem nie zalezy mi na popularnosci poswiecam czas temu tematowi w konkretnym celu ktory wymienilem we wstepie. I dlatego tutaj Twoja dzialalnosc nie jest mile widziana przeze mnie. Co nie oznacza ze jakbys wszedl pod wlasnym niebieskim nickiem i avatarem i szanujac zasady WPNK chcial uczestniczyc w takich nudnych dla wiekszosci dyskusjach nie bylbys milym moim gosciem:) Taki jestem i juz sie nie zmienie:) Mam nadzieje ze wystarczajaco wyjasnilem ci swoje motywacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×