Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gość i gość

Polecane posty

Gość gość
buziaczki na dobry wieczór słonko. Jak tam dzionek mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dopiero siadłam dzisiaj to się napracowałam nie mam już siły na nico a jak tam u ciebie ? Buziaczki kochanie na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też padam. Niby dużo tej pracy aż tak nie było, ale rozwleczona po całym dniu. Rano od nowa. Czekam na niedzielę jak rzadko kiedy. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie ja już zmykam spać muli mnie już ty też zmykaj rano trzeba wstawać kolorowych snów kochanie buziaczki dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmykaj zmykaj słonko. Rano wstajesz to musisz odpocząć. Dobrej i spokojnej nocki życzę. Buziaczki na dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc pchły na noc ha ha ha ha ha ha taki dowcip mi się przypomniał ha ha ha ha ha kochanie buziaczki ha ha ha haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kochanie buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łał. O tej godzinie to ja jeszcze spałem smacznie. A potem galopem bo za długo spałem. Miłego dzionka słonko. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jak mi pisałeś że miałeś małą imprezkę w domku to się domyślałam jaką ale jak weszłam na fb to powiem ci że dobrze się domyślałam no to fajna imrezka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie. Z fdjsa można się dowiedzieć. No może nie z mojego. Jak tam dzionek mija słonko? Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie. Może masz imprę czy coś innego w domu to jutro jak swoje odeśpisz to się odezwiesz. Prędzej czy puźniej to tu zajrzymy. Wiemy jak jest. Powoli też się ogarniam do spania bo coś mnie muli. Jutro chyba sobie pozwolę w nocnym do wieczora pośmigać. No chyba że ktoś mnie nawiedzi. Tak jak w ostatnią niedzielę. Dobrej nocki życzę. Buziaczki gorące ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skarbie nie nie mam impry fakt są szoguny ale nie imprezujemy nie mam czasu jestem jeszcze na obrotach piecze mi się ciasto jeszcze na jutro bo jutro mam w...., i od rana pomimo niedzieli będę na obrotach wiesz kochanie jak u mnie jdst kolorowych snów kochanie śpij słodko buziaczki dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kochanie buziaczki na dzień dobry zajrzę tu dopiero wieczorkiem bo w dzień pomimo niedzieli będę na pełnych obrotach miłej i spokojnej niedzieli buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kochanie buziaki na dzień dobry miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymysta cos nowego bo te buziaczki są już do pożygania:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki słonko. Miłego dzionka życzę. Wczoraj byłem nieobecny tu bo miałem napiętą atmosferę i cały dzień przespałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ide zrobie kupe kochanie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten śmierdziel znowu się wpie@rdala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurzający jest ten k***s! Dobra, idę zrobić kupę, bo znów mnie ciśnie. Buziaczki, kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to, że ten śmierdziel sobie poszedł. Co u Ciebie kcohanie, bo ja zrobiłam kupkę właśnie i uciekam bo tu straszny smród się zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najadłam się wczoraj kapusty i dziś sraka jak nic jeździ w brzuchu i do tego siedze w robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nażarłem się kij wie czego w restauracji i tak mnie zebrało po tym jedzeniu ze ledwo doćupałem do domu trzymając o***t maksymalnie zamknięty i naprężony a i tak czułem ze w majtkach robi mi się z każdą minutą ciepło. Jadąc autem przez miasto i łamiąc maksymalnie przepisy ile się da by zdążyć się wysrać w domu a nie nasrać w galoty to i tak moja dupa która puchła błagała o pomoc. Ludzie… co to było dostałem takiej sraczki ze myślałem ze w kiblu umrę i zwariuje i że trzeba będzie wzywać zakład pogrzebowy. Srałem jak najęty, leciało ze mnie wszystko..woda,g****o..itp.A i tak sraczka trwała z półtora godziny. Nikomu nie życzę takiej żeż-ni moja dupa jest po takiej sraczce cała obolała ..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te. Śmierdzielu. Miatka cię nosiła w śliskim kocyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam dzionek słonko mija? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kochanie dopiero weszłam do domu cały dzień na obrotach to mój 4 dzień taki buziaczki kochanie na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko pewnie do baru śmigneło a mnie pora się zbierać bo mulić zaczyna a rano do boju. Miłej i spokojnej nocki życzę. Buziaczki gorące ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do baru kochanie ? Nie nie jadę jestem padnięta a mamcia już po zamulaczu idziemy też spać kolorowych snów kochanie śpij słodko buziaki dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puk puk wstajemy szkoda dnia kochanie buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja słonko dopiero teraz mogę tu zajrzeć bo od rana na obrotach. A że ty słonko też masz zawalenie robotą to ja to wiem. Ty nawet jak byś niemiała zajęcia to byś je sobie znalazła. Miłego dzionka kochanie. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam u ciebie kochanie, bo u mnie ostro napiera na zwieracz, ale na razie się nie daję buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×