Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gość i gość

Polecane posty

Gość gość
kochanie ja od rana też na obrotach mam tyle zajęcia że dosłownie już oczopląsów już dostaje teraz przyszłam do domu jakiś obiadzik ugotować to trochę odsapnę buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam obiadzki, a teraz taka kupa wyszła ze pół sedesu zaphacła ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ mnie teraz napiera! Idę do wceta, mam nadzieję, że nie zajęty, bo to byłby horror! Buziaczki kochanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty obsrana, śmierdząca łajzo. Szkoda że jak po urodzeniu matka cię wywaliła za stodołę, to psy się brzydziły cię pożreć. Po co koty cię przywlokły spowrotem na schody? Było by lepiej dla wszystkich. Prawda słonko? Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tam kochanie minął dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jakieś rewolucje żołądkowe kochanie, czy nie od czapy byłaby kolonoskopia? buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki słonko. Porwałem się za odświeżenie gniazda. Niemam kiedy robić tylko wieczorami. Kociaki się powymykały więc sam jak zawsze muszę to robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wracam z tej miejscowości co byliśmy na Andrzejkach i ujechałam dosłownie 500m i złapaliśmy kapcia mamcia się wścieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tyle się napisałem i nieposzło. Czasem kochanie to i dwa zapasy to mało. Mówiłem ci o tym. Tak bywa słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem kochanie wiem ale jestem już w domku nareście a teraz pora na spanko bo mnie muli ty też kochanie zmykaj bo jak znam życie to jutro od rana pewnie będziesz już na pełnych obrotach kolorowych snów kochanie i spokojnej nocki ładny film się zaczoł na tvn7 ale ja idę spać a mamcia ogląda dobranoc kochanie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nareście", "zaczoł ". Kurde, znowu przylazł ten śmierdziel. Buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie miałem to samo napisać. Rano na obroty więc spadam spać. Jak wspomnisz o tej miejscowości to wspomnienia wracają. Spokojnej nocki kochanie życzę i gorące,gorące buziaczki ślę. Do jutra kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kochanie tak masz racje wracają wspomienia ale nikt kochanie nam ich nie zabierze miłego dnia kochanie i buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie zasmrodziłem cały pokuj i nie da sie wysiedzieć hhihihi, ale wyszłem na zewnacz i pisze bo tu jest wi-fi też bo cie kocham buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszłam zrobić siku właśnie piszę z łazienki bo tu wifi wochdze do kabiny a tam w muszli no lepiej nie mówić! uciekam do drugiej toalety buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam kochanie mija dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie lecę do baru po zupkę mleczną na kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty do baru a ja do domu niedawno wszedłem do domku. Jestem w lepszej sytuacji bo zanim ty z baru wrócisz to ja już będę lulu. Buziaczki słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno kochanie będziesz spał kurcze zapomniałam że dzisiaj leci na kanale 72 o komornikach o 22 miałam to zobaczyć buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o 22-ej? O tej godzinie to ja się na drugi bok przekręcam. Ale żeby cię poszczuć słonko, to właśnie robię sobie kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łał a właśnie do mamci teraz wspominałam o kawce no nie stety ja ją wypije dopiero za godz albo będę tak padnięta że tylko paciorek siusiu i do wyrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie wróciłam kochanie do domku i tak jak mówiłam jestem padnięta idę się umyć i do wyrka a co do kawki no cóż wypije jutro z ranka kolorowych snów kochanie bo pewnie już śpisz buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kochanie buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kotek pewnie od rana na obrotach a ja już jestem taka padnięta i idę spać miłego wieczorku kochanie buziaczki dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od rana tak. Na obrotach. Ale od 18ej szukam temata i niemogłem go znaleźć. Tak myślałem słonko że jeszcze się nieobrobiłaś i cierpliwie czekałem. Buziaczki gorące ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko. Zasłużenie należy ci się odpoczynek. Kolorowych snów ci życzę. Życzę też spokojńej nocki. I gorące buziaczki ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kochanie dzisiaj jadę tam gdzie nasz przystanek a później do twojej miejscowości buziaczki na dzień dobry kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to może być że wpadniemy na siebie bo mam w planach wybrać się na szukanie zabawek tam gdzie i twoja mamcia lubi zajżeć. Buziaczki slonko. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie by było ale nie wiem czy mamcia zaleci na zabawki bo dzisiaj to mamy grafik napięty buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×