Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gość i gość

Polecane posty

Gość gość
buziaczki kochanie na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór kochanie! Cały pokój zasmrodzony, ale nie otwieram okna, żeby mi komary nie naleciały. Idę chyba strzelę porządną kupę. Buziaczki kochanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki słonko. Niedawno skończyłem zmianę w pracy. A jak wiesz w tym czasie to mamy nawał w firmie. Nawet szefowa jest zaskoczona. Wczesnym rankiem ruszamy w firmie i puźnym wieczorem kończymy. Myślę że i twoja firma działa na pełnych obrotach. No i ty na pełnych obrotach. Buziaczki kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie a ja wracam teraz z tej miejscowości co spędziliśmy razem Andrzejki buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie dziwię się że tam zaglądasz. Ja padam po całym dniu zajęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie ić spać musisz się wyspać masz prace odpowiedzialną i tak cię podziwiam że dajesz sobie radę w taki upał miłych snów śpij słodko kochanie i do jutra dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki kochanie na dzień dobry miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzajemnie słonko. Miłego dzionka. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A psssik kocury! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ić" spać :D Gwiazda, jak zwykle, błyszczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam dzionek ci się kochanie zapowiada ? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam kotku mija dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki słonko na dobry wieczór. Dzień nieco lżejszy, ale rozwleczony. Więcej stania niż roboty. Tak bywa w mojej firmie. A jak tam twoja firma kochanie? Dalej na obrotach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mojej firmie kochanie od jutra luzik dzisiaj dałam po robocie widzę że szefowa zalatana bo na fb nie wchodzi buziaczki gorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie zmykam spać muli mnie już jestem padnięta ostatnio nie sypiam całej nocy bo prowadze dyżur ty zapewno też jesteś kochanie zmęczony więc też idź spać miłych i kolorowych snów kochanie do jutra buziaczki dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet i teraz niemam jak tu zajrzeć. Miłej nocki życzę i buziaczki ślę. Do jutra słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kochanie w ten piękny poranek napisałeś mi że nawet teraz nie masz jak tu zajrzeć a pamiętasz jak napisałeś że szefowa nie może ci odebrać uczuć ? Ona nie musi ci ich kochanie odbierać one same odejdą zastanawiam się tylko czy one już nie odchodzą wiem jaka jest sytuacja u ciebie i dla tego się boję że nasza znajomość z biegiem czasu pójdzie w zapomnienie tego kochanie się boje buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo prawdy jest w tym co napisałaś. Ale to co było to nikt nam nieodbierze. Szkoda tylko że niezanosi się na lepsze. Tylko czas do przodu gna. Sam tracę wiarę że jeszcze to co było to może się powtórzyć. Buziaczki słonko.miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie tak nikt nam nie zabierze tych chwil spędzonych razem tylko żałuję jednego że było ich zbyt mało tak masz kochanie rację czas do przodu gna ale i niesie ze sobą różne niespodzianki może kiedyś na Andrzejkach kto wie góra z górą się nie zejdzie ale człowiek z człowiekiem zawsze tylko oby te twoje kochanie uczucia nie wygasły bo co mi po spotkaniu gdy ono będzie bez uczuć miłego dnia buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie. Nusiało by mi całkiem muzg zlasować by coś z tymi uczuciami się zmieniło. Jakoś do tej pory nic się niezmieniło i mam nadzieję że tak zostanie. Serducho choć liche, też mocniej zabije. No i też mam taką nadzieję że jeszcze sobie te chwile przypomnimy. Buziaczki słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam kochanie mija dzionek ? Ja lecę do baru gotować się nie chciało więc trzeba z trojaczkiem po zupkę zaginać buziaczki gorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha. Ty do baru, a ja pomagam szefowej w lekcjach. Pamiętasz jak byliśmy nad wodą, jakie lekcie odrabiała? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie dopiero złapałam zasięg stoje przy barze ale zaraz wracam lekcje ? Nie pamiętam kochanie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak w domku kochanie we własnym łóżeczku padam ze zmęczenia buziaczki kochanie dobranoc do jutra skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kochanie no i mamy pępkowe w końcu będę spokojnie spała buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no proszę. Widze dyżur miałaś słonko. A mnie się dobrze spało. Tylko teraz jak zwykle wchodzę na obroty. Miłego dzionka życzę. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakoś mi się dobrze też spało rano się dowiedziałam o pępkowym byłam zdziwiona bo to zawsze ja pierwsza wiedziałam a potem dopiero mamcia no to trzeba wieczorkiem opić pępkowe kochanie też z tak rana jesteś na obrotach pospać ci nie dadzą dzisiaj kochanie mecz myślę że będziesz kibicował naszym miłego dnia życzę i buziaczki śle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę, zrobię sobie jajecznicę na czterech jajach. Cebulę zesmażę. Myślałem, że wczoraj zjem, ale taka ostra, że się nie da. Do jajecznicy w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę kupę, bo naciska i nie ma wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, kupa wyszła elegancka, kochanie. Śmigam teraz do przychodni. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×