Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dylematy socjopaty

Z czego wynika pogarda dla kobiet na tym forum?

Polecane posty

Gość gość
kobiety to pasożyty seksualne, gderające stworzenia o bzdetach, co tu duzo gadac, d***** jawane, ukryte, rypanie je w twarz powinno byc nagradzane, zza falszywą miłość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym to nie fer i żadna mi nie zrobi odpowiedniej opinii. Jestem z jedną kobietą na raz jeśli nie pasujemy do siebie to trudno. Nic na siłę. Każdą szanuję obojetnie czy miała 1 czy 30 facetów. Ale też wymagam żeby będąc ze mna nie miała innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coz. coraz czesciej mezczyznom brakuje arumentow w rozmowie. wlasnie wtedy atakuja obelgami i rekoczynami. nie zaczynam pierwsza, ale dlaczego mam byc spolegliwa i nie reagowac na chamstwo? jest go coraz wiecej. coraz wiecej slabych psychicznie , sfrustrowanych facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie w dzieciństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dylematy socjopaty dziś Kobieta broniąca się zaciekle to su/ka. Nie? X Nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wychowała Mama i Babcia, stary poszedł w piz/du do innej kobiety jak miałem 8 lat. Nauczyły mnie, że kobiety trzeba szanować, ale coraz trudniej o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co kobiety walcza i czego nie potrafia obronic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie trudniej ? Mnie szacunku do siebie nauczył Tato i jako grzeczna córeczka - stosuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie da się ukryć, że generalnie obyczajność znacznie obniżyła loty ostatnimi czasy, i dotknęło to równo obu płci, tyle że wyraźniej dostrzega się to u kobiet bo faceci zawsze byli postrzegani za bardziej rozwiązłych ...ale to nadal nie powód do uogólniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'kobieca milosc' - no wescie na czym to polega, na jednostronnym pożądaniu ich, wyznawaniu i szanowaniu, a wzamian ona oddaje wielka nagrode - sciaganie majtek i slowa ze (jestes najwspanialszym człowiekiem' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ matuzalem0325 dziś Moze kobiety przestały tylko udawać uznając równouprawnienie także w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha i to że mężczyzna to faceto co ma zapewniać korzyści kobiece jest też bardzo powszechne ,, no ale oczywiście nie mówi sie o przedmiotowym traktowaniu mężczyzn w feministycznym świecie skierowanym na potrzeby kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kobieca milosc" no coz. szkoda ze masz takie smutne doswiadczenia. a jak twoim zdaniem wyglada "meska milosc" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:17 To archaizm z tym "zapewnianiem korzyści kobietom " Myśle, ze to jest to co może przerażać mężczyzn samowystarczalność kobiet pod względem finansowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale ja nie mam nic przeciwko równouprawnieniu i "w tej dziedzinie", jestem jak najbardziej za i jak myślę większość panów też, dlaczego to ciągle my mamy być stroną zabiegającą .. :) ale nie mówimy tu o równouprawnieniu a jakiejś degrengoladzie obyczajowej ... dla większości jedyne znaczenie słowa galanteria kojarzy się z wyrobami ze skóry a już o galanterii wobec kobiet pojęcia nie mają, zapominają o szacunku do pań, te zaś może nie do końca dobrze rozumiejąc równouprawnienie pozwalają się nie szanować, jakość nadrabiają ilością ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tu sie potwierdza gorzej jak przedmiotowe traktowanie mężczyzny (bo traktowany jak obiekt seksualny chcialbym być), kobiety jak były biedne to biegly do mezczyzy by sie nimi zaopiekował, a jak mają kase to szukają takiego na miare potrzeb, z pogardą że nie ma takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.17 jacy mezczyzni sa biedni. az mi was szkoda. musicie zapewniac kobiecie korzysci materialne. ciekawe dlaczego? przewaznie pracuja i coraz czesciej zarabiaja wiecej od was. jesli nie, to osiagaja mniej wiecej ten sam poziom dochodow. pracuja w pracy, za co sa wybnagradzane. pracuja w domu za dobre slowo, ktorego czesto nie slysza. praca w domu nie jest zauwazalna, bo dzieje sie po prostu. tak ma byc i koniec. kobieta matka, pania domowego ogniska, a wiec: praczka, prasowaczka, sprzataczka, gotowaczka, nauczycielka, opiekunka, pielegniarko-lekarka, d***** w lozku itd. sami wiecie dokladnie jak to w rzeczywistosci wyglada. poza domem, oczekuje sie od niej wydajnej pracy. nie ma litosci. jesli nie bedzie twarda, faceci ja zniszcza. takie mamy obecnie czasy. niektorzy nazywaja to wyscigiem szczurow. i slusznie. naprawde jestescie tacy poszkodowani? nigdy nie otrzymaliscie zadnego prezentu od kobiety? nigdy zadna was nie poglaskala po glowie i nie dala czulego caluska? nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej firmie jak tylko któraś potwierdzi ciążę to znika na 3-4 lata , ambicję odchodzą wraz z pierwszym zdjęciem usg, które oczywiście publikują na FB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah pytanie retoryczne ... skoro oferuje to nie musisz zabiegać ...:) no i to nazywam złym rozumieniem równouprawnienia... to że Panie mają to samo prawo do wyrywania facetów nie powinno prowadzić zaniżana form tego wyrywania :) a proponowanie sexu po kilku zamienionych zdaniach jest takim zaniżaniem :) ...i to bez wzgledu czy robi to facet czy kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodziło mi o równouprawnienie jako takie tylko jako przejaw/ zjawisko frustracji mężczyzn i stad wynikającej agresji wobec kobiet ( za kobietę uważam osobę od 21 lat w górę ) Bat w postaci zależności finansowej jest mało-skuteczny a kobieta - partner to coś co drażni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy nie czytacie forum
Poczytajcie tylko te tematy, w których faceci narzekają na brak współżycia płciowego. Ja, chociaż dawno mi przestała mi odpowiadać moja praca, uprawiam ją dla dobra rodziny. Chociaż nie lubię! One, ponieważ przestały lubić, przestają uprawiać, narażając trwałość rodziny. POCZYTAJCIE ODPOWIEDZI KOBIET. Jeśli to nie jest pełna furii pogarda wobec mężczyzn, to CO to jest? Czy wobec Kobiet, czy wobec mężczyzn pogarda jest częstsza. Zaraz odpowiedzą: - bo zasłużenie! DLATEGO coraz rzadziej chcemy się żenić. Aby nie sprawiać im kłopotu. Poza tym, uprawianie seksu przygodnie, z dowolną chętną nie jest wtedy potępiane, a ZDRADA MAŁŻEŃSKA owszem! Zamiast narzekać, zapobiegać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równouprawnienie, fajne hasło, tylko szkoda że kończy się kiedy trzeba wnieść zakupy, albo zrobić remont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d. dobry :)Co do pogardy, czesto ludzie probujac gardzic innymi, gardza tak naprawde soba, choc nie zdaja sobie z tego sprawy.Dla mnie.. To jest niepojete, ze istnieja ludzie pozbawieni zupelnie szacunku do siebie... w zwiazku z czym jak moga szanowac innych. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" jak można zabiegać o kobietę, która wprost oferuje ci seks? Po tym jak zamieniłeś z nią 3 zdania?" Ona poprostu od początki znała twoje zamiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×