Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przystojny facet

Co kobiety widzą w tym Tomie Hiddlestonie?

Polecane posty

annil_ wczoraj Przekonałam się że większość aktorów grający bad boyów to c**y, ciecie i śmieci żyjący zgodni z prawem. xxx Faktycznie: Sean Connery- regularnie bił żony, alkoholik Domogarow- regularnie bił żony, alkoholik James Dean- mandatu by nie zapłacił, najprawdopodobniej niskie IQ, buntował się do wszystkiego co się rusza, rozpier/dolił się na drzewie przez swoją głupotę Popek- debil, wariat, furiat, mitoman Russel Crowe- regularnie bił żonę, alkoholik Chris Brown- regularnie bił swoją dziewczynę, murzyn, idiota,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moj podszyw robiony przez Zmij84 wystarczy porownac historie nicka mozna go tez rozpoznac optycznie Moj nick WILK_1946 podszyw Zmij84 spacjaWilk_1946 Mam podszywa to pewnie Zmij84 wiec musicie niestety sprawdzac histori nicka bo optycznie nie do rozroznienia. Pewnie w moim nicku WILK_1946 zamiast duze litery i uzyl malej litery L To historia mojego nicka Strona główna Profil użytkownika: WILK_1946 WILK_1946 Edytuj swój profil Nie potrzebujesz żadnego zaproszenia na ERO żeby do Wilka napisać. xxx wilk.bacowka@gmail.com< /a> Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem... e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a> Dodaj temat Dodaj przepis Dodaj recenzję Wszystko: 2135 Tematy: 73 Posty: 2062 Recenzje: 0 Przepisy: 0 A to historia nicka podszywa Strona główna Profil użytkownika: WILK_1946 WILK_1946 Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem... e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a>< /a> Wszystko: 38 Tematy: 25 Posty: 13 Recenzje: 0 Przepisy: 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystojny facet Faktycznie, piękny charakter zagrał jako Loki- agresywny, egoistyczny, psychopatyczny, patologiczny samiec kierujący się najniższymi instynktami. x Ale w życiu jest znakomicie wykształconym, obytym, ciepłym, sympatycznym człowiekiem ze znakomitymi manierami, dużo się śmieje, czasami wygłupia się i zachowuje jak dzieciak, jest bardzo rodzinny, trochę ciapowaty w sumie. A na dodatek jest rudy. A Loki, którego zagrał to skrzywdzone dziecko, które chce się za wszelką cenę zemścić i udowodnić, że też jest coś warte. Nie wiem jaki film oglądałeś, ale na pewno nie ten sam co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHania
No to ja jestem kobiecym wyjątkiem bo mi z Uniwersum Marvela najbardziej podoba się Kapitan Ameryki i postać i aktor go grający - przystojny, dobrze zbudowany, honorowy, dobry, odważny. Nie playboy jak Tony Stark, nie mroczny jak Loki, nie zarozumiały jak Thor. Także nie wszystkie laski wzdychają do Lokiego/Hiddlestona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co widzimy ?On jest z******ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze przystojny jakos bardzo nie jest, ale jezeli ktos nie patrzy tylko na wyglad to dobrze wie o co tu chodzi ;) Tom ma w sobie to cos. Mi sie podoba za spojrzenie, za to w jakich filmach grywa, za glos, za akcent, za usmiech, za gre aktorska i ogolnie za urok osobisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jest prawda, ze wiekszosc kobiet lubi bad boy'ow :D mili faceci sa fajni jako koledzy, ale facet powiniem byc meski i nieprzewidywalny, a nie ciepla klucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź nie uogólniaj Gościu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×