Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sadlinka

10.08 nowy etap życia

Polecane posty

"zaczerniłam się" ;) Później dodam stopke, zeby bylo jasno i przejrzyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alleks2
Dziewczynki, ja piszę już swój jadłospis i aktywność fizyczną, bo później nie będę miała czasu. - parówka drobiowa - 4 kromki chlebka wasa z serkiem topionym i pomidorkiem - kasza gryczana z mięsem wieprzowym - w planach jeszcze: 4 kromki chlebka wasa z serkiem - kawa z mlekiem, Linea, woda (jak dotąd 1,5 l). + 350 skoków na skakance, 10 minut hula hop, 50 przysiadów, nożyce, rowerek, pół-brzuszki. Lecę pod prysznic po ćwiczeniach i do napisania jutro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks wow 350 skoków? Ja bym padła a raczej moje kolano. Co to jest ta Linea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońika
U mnie dzisiaj wyglada to tak: Razowiec z szynka z kurczaka i pomidorem Ryż z curry i warzywami Razowiec z jajkiem pomidorem i ogórkiem kiszonym Owsianka z łyżeczka dżemu Niecałe 1600kcal wyszło Do tego nadprogramowo kawałek ciasta z malinami który upiekłam rodzince co mnie oczywiście nie tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dopisuje swoje menu bo na dzisiaj koniec :P - maślanka truskawkowa, kawa z mlekiem i łyżeczką cukru - bułka pszenna z masłem i dżemem truskawkowym :-o - kromka razowca z serem - miseczka barszczu plus dwa jajka gotowane na twardo - trzy małe kromki chleba z tuńczykiem, cebulką i łyżeczką majonezu Do tego druga kawa i woda z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMajka
Hej I ja wpisuje swoje menu: -2 kromki wielozbozowego z sałatka jarzynowa, -kromka z dżemem i kawa, -mięsko z indyka z cebulką i marchewką + swojej roboty lane kluseczki + kiszona kapucha :-), -3 kostki gorzkiej czekolady, kawa, -2 kromki razowca, parowka z szynki, łyżka ketchupu, -Zielona herbata, woda. -spacer z psami. Ja już wcześniej pisałam. ..jestem z kujawsko - pomorskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja od wczoraj dopiero teraz zagladam. To może zaczne od dzisiejszego menu - oczywiście dzień musi u mnie być rozpoczęty kawa - kromka grahama z serkim naturalnym i plasterkiem kurczaka gotowanego -śledz w sosie pomidorowym -kawa -2 nekrarynki, 1/2 gruszki -serek wiejski , kawa To tak z warzywami to rzeczywi$cie krucho, pomidorka jem czesto, gotowanych nie za bardzo lubię, musze jakoś sie do nich przekonać. Moj starszy łobuz ma prawie 6 lat, a młodszy 9 miesięcy. Moje wymiary i dokladna wage podam jutro, bo już dawno sie nie mierzyłam. Stopke też zmienie na bardziej aktualna jak znajde chwile. Ja znów jestem niska, waze 65 kg chyba, a wzrost to 155cm, obecnie marzy mi sie 55 kg, a jak mi sie to kiedys uda to bede dazyc di 50 kg. Ja jestem z małopolski a dokladniej z tarnowa. To trzymajcie sie dzielnie swych postanowien i co najwazniejsze nie poddajcie sie kryzysom, bo jak odpuscicie to ciezko jest die znow poniesc, pozdrawiam do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedz regularnie Żeby schudnąć, musisz jeść regularnie – najlepiej co 3-4 godziny. Unikanie posiłków skutkuje zwolnieniem metabolizmu aż o 33 proc.! Przy krótszych przerwach organizm otrzyma nową porcję pokarmu zanim jeszcze zdąży wykorzystać poprzednią, a to prosta droga do wzrostu wagi. Dłuższe przerwy sprawią natomiast, że organizm poczuje się głodzony i natychmiast zrobi sobie zapasy w postaci tłuszczyku, bowiem za wszelką cenę będzie starał się jak najwięcej zaoszczędzić na czarną godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alleks2
Tak, 350 skoków :D pierwszego dnia zrobiłam około 400, ale teraz trochę oszczędzam kolana i staram się stopniowo zwiększać ilość :) Czytałam o świetnych efektach po skakance, więc się zawzięłam i nie odpuszczam:) Oczywiście, że jem regularnie, jem 5 posiłków co 3 godziny + przekąski w postaci owoców, warzyw. I ja jestem z lubelskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A _elle pytałaś o Lineę. Jest to ziołowa herbatka, wspomagająca odchudzanie - suplement diety. Przyczynia się głównie do zmniejszenia apetytu i podobno hamuje proces tworzenia tłuszczów. Ja jedynie zauważyłam zmniejszony apetyt. Kupiłam ją za ok. 8 zł w Rossmanie i sobie chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMajka
Mikusia ja też nie lubię gotowanych warzyw. ..ale staram się przemycić trochę w zupach itp. Jedz do obiadu starta marchew, kiszona kapuche, mizerie z ogórków oczywiście z kefirem lub maslanka, marchewkę z groszkiem zaprawiam odrobiną mąki ziemniaczanej zamiast zasmazki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońika
Ja jestem z małopolski. Kupiłam kiedyś apetiblock ale na mnie działa takie cos odwrotnie miałam ochotę jesc ;) Mikusia może warzywa na patelnie łatwo szybko sie robi i sa dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia 89
dzień dobry dziewczynki wpadłam napisać moje wymiary chociaż przy waszych to mi troche wstyd, Waga 64kg Wzrost 155cm Biust 95cm pod biustem 73cm talia 79 cm brzuch w pępku 90 biodra 91 wczoraj udało mi się zrobić skalpel2 mam nadzieje że dziś też zrobie i może jeszcze coś oprócz tego ale to dopiero wieczorkiem. Dziś ugotowałam sobie kalafiorka i pol pomidorka zjadłąm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już z jadłospisem :) - dwie kromki wasa z serkiem topionym - dwie kromki wasa z odrobiną jajecznicy na masełku :( - gulasz z kaszą gryczaną i ogórkiem kiszonym - 3 kromki wasa z serkiem, pomidorem i ogórkiem - woda Zrobiłam dziś pastę jajeczną i już mam na kolację i jutro na śniadanko :) Przypomniało mi się, że jak raz udało mi się troche schudnąć to jadłam właśnie pastę jajeczną i duużo jajek. Zaczynam wprowadzać od dziś do swojej diety. z ćwiczeń to: 300 skoków i 10 minut hula hop. buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aleks podaj przepis na paste :-) Później napiszę troche więcej no i menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońika
Ja jem jajka prawie codziennie, u mnie tez pomagają w diecie ;) polecam sos do jajka na twardo na kanapkę: posiekany szczypiorek i rzodkiewka plus jogurt naturalny z przyprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podaje menu. Objadłam się dzisiaj na maxa - mała ciemna ziarnista bułka z dwoma plasterkami wędliny i dwoma plastrami pomidora - mała miseczka pomidorówki z ryżem (ryż brązowy a zabielana jogurtem naturalnym, jakby się znowu jakiś gość przyczepił :P ) - jabłko - łyżka ziemniaków, nóżka z kurczaka pieczona w piekarniku, dwa ogórki kiszone - jabło, banan, dwa chipsy :D Do tego dwie kawy i dużo wody z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMajka
Moje menu też dzisiaj nie zachwyca, ale szykowalam rodzinkę na wyjazd. - jajecznica + kromka razowca, -2 bułki z zapiekanym serem i ketchupem :-(, -jogurt pitny + dwie bułeczki maślane, - jedna kawa, herbata zielona, woda Jutro 6 godzin w drodze...jak będę miała możliwość to napiszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojedzisiejsze menu też szału nierobu. Kawa, kromka grahama z serkiem naturalnym, dwa plasterki wedliny drobiowej, pol pomidora Pol mlecznej kanapki Kalafior gotowany Mintaj pieczony na maśle Nektarynks, gruszka 4 biszkopty okrągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMajka
Elle jadę do Zakopanego...taki krótki rodzinny wypad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) Majka udanego wypadu :-) Jak mnie wkurzają te reklamy tabletek, ziółek itp wrr U mnie cieplutko. Ide sobie zrobic kawki. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Elle, pastę robię tak, że kroję kilka jajek, dodaję masło i gniotę widelcem i rozcieram :) dodałam też łyżkę sosu tatarskiego i dokroiłam szczypiorku, ale nie trzeba żadnego sosu, z samym masełkiem też jest super :) Polecam! Miłego dnia również dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadłospis - ciemna bułka z serem, wędliną, cały pomidor - brzoskwinia, 1/4 drożdżówki ze serem - mała miseczka leczo - nektarynka, kilka winogron - pół wędzonej makreli, pół czerwonej papryki Do tego dwie kawy, woda, piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) A co tu taka cisza?? Dziewczyny odzywać się i pisać swoje menu. Ja pije kawke a ja za chwilkę bede jesc sniadanie czyli płatki owsiane z mlekiem i wodą (pół na pół) i z borówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMajka
Hej dziewczynki , dzięki Elle. Pozdrawiam ze słonecznego Zakopanego menu nie będę pisała bo nie ma się czym chwalić, ale ruchu troszkę jest. Szykujemy się właśnie na Morskie Oko Buuuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ja się załamałam... Ważyłam się ostatnio 15.08 i waga wskazała 64 kg. Wczoraj kupiłam nową wagę, zadowolona, że może pokaże choć trochę mniej a tu 65 kg.... no ręce mi opadły i odechciało mi się wszystkiego... tyle rzeczy sobie odmawiam, nie robię odstępstw od diety, ćwiczę i ..... w tym miejscu chce się użyć tylko przekleństwa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks nie przejmuj się. Wazyc nalezy sie zawsze na tej samej wadze i w tym samym miejscu. Najlepiej, zeby waga stala w łazience na płytkach. Ja mam dwie wagi ale zawsze waze sie na jednej bo na pierwszej waga wskazuje powiedzmy 70 kg a na drugiej 67 gdzie wiem, ze napewno tyle nie waze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×