Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wierzę w to, że piramidy zbudowali ludzie

Polecane posty

Gość gość
"...śmieszy mnie ograniczenie tzw. "twardych" ateistów, którzy uważają, że wiedzą to czego nawet współcześni naukowcy nie wiedzą smiech.gif i mimo, że nawet uczeni nie wiedzą... x Przestanie cię śmieszyć gdy zaczniesz czytać podręczniki a nie bajki." x nauka to tylko narzędzie, które wcale nie musi kłóci się z tego typu teoriami, ale rozumiem, ze jesteś zbyt ograniczony aby to pojąć. coraz więcej jest tzw. niezależnych naukowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 18:04 zabiłes mnie swoją wiedzą. Tak to jest jak gimbaza przeczyta jedną książke o astronomi. Poczytaj kokeżko o wszechświecie ilości galaktyk, planet i możliwości rozwinięcia się na nich życia. x Czytałem. W całym kosmosie gwiazdy najczęściej występują w układach podwójnych lub wielokrotnych z których co najmniej jedna to masywny wysysający materię z lżejszego olbrzyma karzeł i odrzucający cyklicznie co kategorycznie wyklucza powstanie inteligentnego życia w ich pobliżu. Co w tym tekście uważasz za głupie? Wiem i napisałem wcześniej że życie pomimo tego może być w kosmosie zjawiskiem dość powszechnym. Może napisz czego nie wiem lub co konkretnie gadam źle. Na razie napisałeś POCZYTAJ a w podtekście zawarłeś przekaz że wiesz więcej ode mnie. No to jak? Piszesz czy pozwolisz żeby gimbaza czytająca jedną książkę o astronomii się wymądrzała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
900 km od farny,ajwen zastrzelił kozła co to shatynem się okazał i pierdział w tunelu astralnym piramidy chechłopsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielki astronom shatyn rozkminił absurdalne korelacje międzygwiezdne które wyroiły się w jego chorej i zniektształconej mózgoczaszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nauka to tylko narzędzie, które wcale nie musi kłóci się z tego typu teoriami... x Nie musi ale się kłóci. Religia i nauka to dwie odmienne wersje a ty postanowiłeś wierzyć tej opowiadanej przez starożytnych pastuchów. Oni są dla ciebie autorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyggsghs
Ja wiem kto je zbudowal ale nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"shatynem powinni przetykać rury kanalizacyjne w egipcie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żal wam d**y ściska że Daniken ma racje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tumanie, nawet naukowcy często wierzą w jakiś absolut, więc jak widać jesteś totalnym ignorantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boli dupsko boli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Danikan zabawny bajkopisarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi się kłócić i się nie kłóci :) Religie to zbiór metafor/filozofii, a nie rzeczy w które trzeba dosłownie wierzyć. Nie jestem chrześcijanką, ale nawet papież zaakceptował teorię ewolucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha. Jak on jest bajkopisrzem to Ty i Twoj stary jestescie idiotami. Chociaż nie! Wy jesteście idiotami, więc powinno być tak. Jak on jest bajkopisarzem to Wy jesteści geniuszami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ten temat założył debil właśnie po to żeby poudawać,że niby coś wie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu, polecający te aryjskie wedy - jesteś? coś konkretnie polecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:46 dalej synek pisze czy teraz tatuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tumanie, nawet naukowcy często wierzą w jakiś absolut, więc jak widać jesteś totalnym ignorantem x Tumanie daj mi ten absolut na tacy. Konkrety poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn, debilu "dowodów" sobie w kiblu szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie musi się kłócić i się nie kłóci usmiech.gif x Czy w ten uroczy sposób chcesz nam powiedzieć że nauka dopuszcza istnienie boga? Bo ja uważam że kategorycznie wyklucza gdyż gdyby dopuszczała to sama nauka mijałaby sie się z celem. Należałoby po prostu uznać DZIEŁO BOŻE i zamknąć temat wszelkich badań bo przecież i tak wszystko zrobił bóg a zrobił to bo po prostu se tak pomyślał i mu wyszła ziemia ludzie i masa różnych innych pierdół. My przecież zamysłów bożych i tak nie zrozumiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mieszajcie w to jakiegos boga. Boga nie ma i koniec dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co mam dać dowody? na to, że część naukowców przyznaje się, że wierzy w absolut, durniu? to są teorie, a nie fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn nie kompromituj się swoją indolencja. Twoja wiedza jest powierzchowna i pochodzi głównie z bredni internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na co mam dać dowody? na to, że część naukowców przyznaje się, że wierzy w absolut... x Część. Jest dowód w postaci dna który niezbicie dowodzi że wyewoluowaliśmy z innych prymitywniejszych organizmów. Daj mi kontrdowód który temu zaprzeczy i tylko niech to nie będą słowa boże który mówi że stworzył i że na swoje podobieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno. Nie wyskocz tylko ze stwierdzeniem że ewolucja jest teorią bo to matole jest tylko nazwa ale sama ewolucja jest już od dawna niepodważalnym faktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie egipcjanie i nie muzułmanie, bo ci od czasów Mahometa niczego dobrego nie dokonali. W Egipcie jest gnój i niewyobrażalna nędza. Byłam, widziałem. Syf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiez to masz niepodważalne dowody na ewolucję !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma dowodów, bo to są tylko teorie, powtarzam, MATOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn ty kretynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A jakiez to masz niepodważalne dowody na ewolucję !? x Pewność że prawie wszystkie gatunki zwierząt maja wspólnych przodków. Ludzie także bo nasze dna wskazuje że ze zwierzętami jesteśmy bezpośrednio spokrewnieni. Ja wiem że wy katolicy jesteście od tego wyjątkiem i fakt że choć i wasze dna wskazuje na takie samo spokrewnienie to was nie zmajstrowała ewolucja tylko stworzył was bóg ale z pozostałą częścią ludzkości było tak jak ja mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×