Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wierzę w to, że piramidy zbudowali ludzie

Polecane posty

Gość gość
Ty to mi nawet głowy nie zawracaj dopóki na jakiś chociażby marny kontrargument sie nie wysilisz. Jestem teraz pijany więc wykorzystaj szansę i próbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz ja nie jestem ani katolikiem,ani nawet chrześcijaninem ,a wiem że nie tylko z zwierzętami mamy wspólne geny ,ale np z bananem zgodność naszego DNA wynosi ok 40% i co w związku z tym ? Mamy wspólnego przodka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to wcale wykluczone. Referuj dalej bo nawijasz ciekawie ;) Ps. Ja nie jestem nie tylko katolikiem ale nawet nie jestem biologiem ;) Ps2. W przypadku dna 40% to potwornie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może mi wytłumaczysz skąd się wzięła informacja w dna ? Przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz możesz cwaniaczyć zastosuj to po śmierci albo nawet w chwili śmierci bo już wtedy widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale porąbani niektórzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmierci się nie boje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To może mi wytłumaczysz skąd się wzięła informacja w dna ? Przypadkiem? x Pytasz mnie? Niebiologa? Pewnie będę bardzo nieścisły ale pamiętam że dna wyewoluowało z rna. Gdzieś tą informację znalazłem choć podręczników do biologi nie czytałem w ogóle. Czy rna zawierało pełnię informacji od początku to już nie wiem ale kojażę niejasno że istnieją do dzis organizmy które tylko to rna mają i są to na przykład podajże priony z którymi jest jakiś kło[ot gdyż nie do końca wiadomo czyimi są krewniakami ale z pewnościa nie naszymi. Ps. Tylko to wszystko kojarzę ale jak mówię na biologię to ja szczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwierzę Ci jak mi to powiesz w ostatnich sekundach teraz to wiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś teraz możesz cwaniaczyć zastosuj to po śmierci albo nawet w chwili śmierci bo już wtedy widzisz x G****o wiesz o tym co po śmierci a cwaniaka rżniesz jakbyś wiedział na ten temat cos więcej niż inni. Ja odpowiem ci tylko tyle żebyś dowolną trumnę na cmentarzu z ziemi wygrzebał i na własne oczy przekonał się że po śmierci nie dzieje sie z pewnością to co sobie w durnym łbie uroiłeś. Szczekasz barani łbie o czyms o czym sam niczego nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja iluzja nie jest moją ,możesz krzyczeć ile chcesz,widocznie tego potrzebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
materia krąży z trupów wyrosną kwiaty i tak w nieskończoność ,tyle o materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie interesuje biolog i jego niedokończony w sumie tekst. Co z tym bananem i co z tym rna. Zacząłeś i nic z tego nie wynikło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naukowcy teoretyzujący o inteligentnej energii wcale nie wykluczają teorii ewolucji i wspólnego dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kojażę" "podajże" x ja pier/dole, co za analfabeta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem dlaczego ktoś tam wyżej twierdzi, że wybudowali z nudów,a nie, hm, z rozkazu faraona!!!? uważanego za półboga, więc musiał godnie spoczywać poza tym co w tym dziwnego, że poprzednie cywilizację coś wymyśliły i odkryły, przecież nie wszystko z danej epoki przechodzi do następnej, nie? można było coś wymyślić, nie spisać, szurum burum nie przetrwało i następne pokolenia wpadły na to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:53 dokładnie się z tym zgadzam, z tym , że to wymagalo dziesiątek lat prakyki, aby do tego dojść. Ale tem wymiary co do milimetra ciekawa sprawa... Czym to szlifowali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kojaRZę to rzeczywiście masz rację ale bodajŻe już nie za bardzo. Jestem na serio pijany. Na trzeźwo chyba by było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle że te piramidy wybudowane przed faraonem nie znaleziono też żadnych śladów narzędzi, które mogłyby im do tego służyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w to uwierzyć nie mogę, że piramidy wybudowali ludzie..Są co prawda fakty na to..Ale to mnie nie przekonuję. Widziałam różnego typu programy związane z tymi budowlami i nie mogę w to do końca uwierzyć. Mnie to dziwi, że człowiek jest zdolny do takich budowli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narzędzi mieli inaczej by tego tak nie dopasowali... Chyba nie myślisz, że kosmici im pomagali w budowie ? Mierzyli sznurkami i wagą wodną(wasserwagą) Jest tam samo dokładna jak niwelator używany w dzisiejszych czasach przez geodetów i każdy z nich o potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O DNA jest juz w Starym Testamencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piramidy były budowane przy użyciu sił statków kosmicznych ,przy współpracy z ludzmi,którzy wtedy czerpali z mądrości wyższej cywilizacji ,a tak w ogóle macie taką pewnośc że zdjęcia z księżyca do opinii publicznej podano prawdziwe? bo akurat piramidy sa związane z księżycem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobna siła statków robi znaki w zbożu ,jak nie wierzycie wyobrażajcie sobie jak ktoś kosiarą w nocy jeżdzi w polu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto mówi o kosmitach? Wystarczy, że ta upadła cywilizacja miała wiedzę i technologię, która jest nam nieznana. Byli bardziej rozwinięci od nas jeśli chodzi o samoświadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rage guy

umieram na raka i ide do piekła które jest pod piramida, a w piramidzie jest chyba miejsce tylko dla wielkich zwycięzców. Nie ma na świecie chyba nic ważniejszego od piramid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kto niby? Przecież cywilizacje przed nami były o wiele bardziej rozwinięte niż my. Obecnie budują szklane wieżowce które nie przetrwają wieku więc my po sobie nic nie pozostawimy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×