Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie prezenty dostały wasze dzieci na chrzest

Polecane posty

Gość gość

Nie chodzi mi o kasę tylko o takie rzeczy materialne. Czekają mnie dwie takie imprezy i nie chcę dawać pieniędzy. Jestem ciekawa czy przeważają rzeczy praktyczne typu pieluszki, ubranka, foteliki, wózki, zabawki czy raczej duchowe typu Biblia, wszelkie pamiątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Moja mala dostala ksiazke taki pamietnik co sie pisze pierwszy usmiech krok itp figurke aniolka pamiatki chrztu (ksiazeczki) i bukieciki kwiatkow to tyle z rzeczy,malo ale duzoooo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam nigdy, żeby dziecku dawać w prezencie na chrzest pieluchy, fotelik czy wózek. Ubranko no to jeszcze ewentualnie. Najczęściej to chyba złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecięcą sesję zdjęciową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dostała ręcznie malowany obraz. Na tym obrazie ona. Plus do tego skrzynia na zabawki, złoty łańcuszek, szkatułkę srebrna od chrzestnej z data chrztu i życzeniami. W szkatułce grosik na szczęście. Rowerek i jakies tam zabawki. Pieniedzy nie dostaliśmy nic. Szczerze to nawet nie chcieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko dostało jakiś tandetny plastikowy rowerek z daszkiem,a reszta to złoto kolczyki łańcuszek i kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jakiś tandetny plastikowy rowerek z daszkiem- brak mi slow, jak bym uslyszala ze ktoś tak opisal prezent ode mnie, bylby to ostatni jaki bym podarowala. a co do prezentow to moje nic nie dostaly bo nie chrzczone. ale ja osobiście kupowałam weeelka kartke okolicznosciowa i zbawki ( dla dziecka koleżanki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ale te rowerki naprawdę są mega tandetne. owszem są gusta i o gustach się nie dyskutuje ale każdy zna przypadki ludzi którzy nie umieją robić prezentów. dla mnie mogą wcale ich nie robić:) owszem wiem ze to prezent i podziękowałam w imieniu dziecka i swoim ale nie zachwycalam się jaki on och i ach. nikt nie musi robić prezentów mojemu dziecku ale też nie wymagaj ode mnie żeby największy s**t chwalić pod niebiosa bo jest prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja tez dostała rowerek i ja sie cieszylam z tego prezentu. Tymbardziej ze kosztował on około 300zl wiec wcale nie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn dostal głównie pamiątki plus pieniądze. Żadnych rzeczy jak to nazwalas "praktycznych". Tez uważam, ze to nie okazja na takie prezenty. Wydaje mi się, ze pasuje cos bardziej eleganckiego i pamiątkowego. Dziewczynce zawsze można podarować cos z biżuterii. Ja osobiście kupiłam taki porcelanowy zestaw do jedzenia bodajże Auerhahn, bo chciałam cos mniej oklepanego oraz Biblie i wpisalam tam dedykację. Dla chłopca gorzej, może jakąś ladnie wydana książkę z bajkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko w 80 % dostało ciuszki . Z innych rzeczy to - obrazek Anioła Stróża , kocyk , pluszaka , książka z cyklu " Mój pierwszy rok " , karuzelę do łóżeczka oraz kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrzestna - 1000 zł Chrzestny - 200 zł + złoty łańcuszek z matką boską Rodzice - 4000 zł Teściowie - 300 zł Szwagierka z mężem - 100 zł Szwagierka - 50 zł Babcia męża - 1000 zł Moja babcia - 1000 zł Siostra - 1000 zł Ciocia męża - 1000 zł Oprócz kartek i wspomnianego wyżej łańcuszka nie dostała żadnych prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka6
Na chrzest to złoty łańcuszek z literką K (bo Karina),srebrny obrazek z aniołkiem, biblię dla najmłodszych i książeczki typu "mój pierwszy rok". Zabawki, ubranka itp to na roczek. U nas akurat chrzest jest zwykle jak dziecko ma 2-3 miesiące ale w niektórych regionach chrzci się roczniaka i wtedy łączy obie imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja na chrzest dostala od chrzestnego wozek i bujawke od chrzestnej kase i taki srebrny obrazem z aniolkiem. A reszta to kasa. A jeszcze od babci meza dostala ubranko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moja na chrzest dostala od chrzestnego wozek" Chrzcilas w szpitalu czy do czasu chrztu nie wychodzilas z nią na spacery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyty na Wakacje 2015 - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś mogła mieć sam gondolowy, a dostała spacerówkę na potem albo mogła też mieć taki konkret 2w1, a dostała parasolkę szybko składaną dobrą na podróż ja też tak mam, po co to rozkminiasz w ogóle? " w szpitalu czy nie wychodziłaś" co cię to obchodzi? różne są sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka dostała lezaczek bujaczek,krzesełko do karmienia i fajne zabawki interaktywne,kolczyki super prezenty bardzo sie przydaja;) ja tez zawsze na chrzest kupuje prezenty nie daje kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako prezent na chrzest zazwyczaj wybieram zabawki edukacyjne. Szeroki wybór można znaleźć na bajdocja.pl, kupuję tam od jakiegoś czasu i gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znów na kafeterii katolickie targowisko próżności..... :( Normalnie żal mi was. Czy dziecko czasem nie otrzymuje chrztu, a w prezencie jest przyjmowane do kościoła katolickiego??? Dzięki za przypomnienie dlaczego ja nie chrzczę swoich dzieci, uff co za radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to dziwne
Większych bajerów nie czytałam.Wszyscy obrzydliwie bogaci, tylko ja idę z dzieckiem do parku to sama bida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ust mi to wyjęłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chrzest to chrzest a prezenty to zupełnie inna sprawa-zależy jakie są oczekiwania rodziców,my mieliśmy niewielkie i teraz troszkę żałuję nawet bo może trzeba było dokręcic śrubę zwłaszcza chrzestnemu a tak : córka dostała od chrzestnej złote kolczyki,takie maleńkie,miniaturowe,dodam że jako niemowlak i długo potem nie miała przekłutych uszu od chrzestnego dostała takiego większego pluszowego misia syn dostał taki chiński zegarek z bazaru i jakąś drobna kwotę w kopercie jak teraz słucham albo czytam co powinno się dawać nie tylko na chrzciny ale i na komunię to jakoś nieswojo misie robi i może trochę przykro ja nie wymagałam wiele i niewiele dostały moje dzieci ale i nie chciałam tego" targowiska",licytowania się "kto kogo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzisiejszych czasach często trafić rodzicom w gust :) teraz jest tyle zabawek na rynku, że naprawdę nie wiadomo co wybrać. Ja wolę prezenty które będą pamiątką, wybrałam dla mojej chrześniaczki sesję zdjęciowa - polecam http://www.foto-agakaplon.pl. Żałuję że moje dziecko nie dostało takiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją dostała ręcznie robiona poduszkę z wyszywanym jej imieniem. Bardzo fajny prezent. Przyznam ze patrzyłam na stronę, kosztuje prawie 40 Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivaro
Moje dziecko dostało figurkę z jego podobizną, wydrukowaną na drukarce 3D. Brat zamówił wydruk na Platformie 3D Designers, wysłał projekt, poczekał na wycenę a potem już tylko zostaje nam oczekiwanie na kuriera. Brat dodatkowo sobie dorabia na tej platformie, projektuje szablony które następnie może sprzedać innym użytkownikom 3D Designers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×