Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościnnaona

Mamy na Maj 2016

Polecane posty

Gość Kamilka83pom
ja przy córci kupowałam różne kolory, szczególnie białe z różowymi wstawkami ale również żółte i całkiem białe. Moim zdaniem nie ładnie takie landryny różowe wyglądają :) ale to tylko moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem też nie ładnie, wiadomo coś tam w szafie będzie różowego ale nie za dużo. Wasze dzieci też tak mocno kopią? Jak ma dzień to od rano do wieczora, czuję już ją od 2 miesięcy ale z dnia na dzień coraz mocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patty_maj
Wszystkie kolory pasują do dziewczynki, same różowe to przesada ale takie delikatne ubranka są urocze dla małych dzieci :) wszystko z umiarem. Moje w sylwestra zaczęło szalec i teraz jak kopnie to aż nieprzyjemne uczucie jest. Ale chociaż wiem że z nim wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86MalaCzarna86
Dla dziewczynki żółty, zielony, błękitny, biały i roz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka83pom
dla dziewczynki róż jest super elementem ale nie ma co przeginać:) moj mały kopie raczej umiarkowanie:) ma takie chwile ze puka sobie , prostuje nóżki i to wtedy czuje wyraźnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmami
ja maluszki ubierałam na jasno biel,beż no i błękit (dla chłopca ale dla córci dlaczego nie?) maluśkie dzieci się tak nie brudzą to można zaszaleć z jasnymi kolorami :) bo pójźniej plamy po obiadkach owockach itp a jasne spokojnie można prać na wysokiej temp i wiesz że nie stracą koloru ( no ale to tak praktycznym okiem patrząc) ;) jak u nas okaże się dziewczynka to nie wiem czy przeżucę się na róż bo znając życie każdy kto odwiedzi dzidzię przyniesie jakąś drobnostkę pewnie w różu i się zasypiemy hihi no ale słodkich sukieneczek pewnie nie odpuszczę a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka83pom
oj trochę trzeba posłodzić dziewczynke:)) haha ja oglądam narazie w necie różne ciuszki dla chłopczyków i niedługo zacznę kompletowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmami
kamilka wiadomo finał porodu najważniejsze by wszystko było dobrze ze zdrowiem mamy i dzidzi :) ja sn lepiej wspominam mimo że to był dłuuugi poród a cc tzw "rach ciach" na samą myśl mi słabo no ale takie życie :) tak jak piszesz trzeba wierzyć że będzie dobrze bo zwariujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmami
omg dopiero zauważyłam "byka" miało być przerzucę a nie przez "ż"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka83pom
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, nic innego nie zostało. Miałam niby nic nie kupować ale przecież siankiem dziecka nie obłoże hihi Na szczęście mamy jeszcze trochę czasu na zakupy :-D U mnie będzie pierwszy chłopiec w rodzinie więc większość rzeczy muszę kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patty_maj
Jak tam wam minął weekend? I jak dzidzie, szaleją? ;) Strasznie cicho tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki gon
Do wszystkich dziewczyn - jeśli któraś jest zainteresowana to jesteśmy na facebooku. Wystarczy wyszukać maj06 i poprosić o dołączenie do grupy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam i teraz czekam na przyjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka83pom
Moje dziecko to głównie wieczorami tańcuje:) chociaz coraz częściej sie rusza, albo po prostu coraz czesciej czuje:) weekend spokojny, pierwsze zakupy dla małego zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
O właśnie, wpadajcie na Fcebooka , tam się sporo dzieje:) Ja od jutra biorę się za zakupy:D Jupiiiiiiii♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka83pom
właśnie wysłałam wproszenie sie do grupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się jaki ten maj będzie, muszę zakupić kilka sweterkow i spodni żeby było jak z dzieckiem na spacer wyjść. kurtek mam nadzieje ze nie będę musiala kupować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
No i się pochorowałam:( ech :( coś sprawdzonego na gardło i przeziębienie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka83pom
Polecam syrop z cebuli, czosnku, cytryny i miodu. Już mnie coś brało ale trzy dniu piłam trzy razy dziennie i jest lepiej. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Spróbuję! Może akurat się uda... nie mam czasu na chorowanie :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam bede mama 3 bobasa. Mam termin na ok 15 maja. Dzis znalazlam to forum i spodobalo mi sie. A jak tam wasze krzywe cukrowe ? Bo ja musze powtarzac i az mnie mdli na sama mysl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, to forum już umarło :'( niestety. Też się tu udzielałam, ale dziewczyny wolały przenieść się na Facebook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiem zakminilam dopiero dzisiaj :-) szkoda ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana_2
czesc, troche nie w temacie ale bardzo prosze o pomoc bo nie wiem co jest grane. nie pamietam kiedy dokladnie byla ostatnia miesiaczka ale z moich przypuszczen wynika ze napewno ponad 4 tyg temu, a wiec powinna juz byc kolejna.. 13 lutego uprawialam peeting z chlopakiem, przy czym nie bylo raczej bezposredniego kontaktu narzadow plciowych. 10tego dnia po robilam beta hcg z krwi gdyz sie wkrecalam ze moze jednak jakims cudem... ale wynik wyszedl ujemny, badanie powtorzylam 16 dnia po oraz w 19dniu po zdarzeniu, wszystkie ujemne. Czy sa one wairygodne?? Gdyz okresu nadal brak... bylo jedynie dziwne plamienie krwia a raczej krew jak w pierwszy czy ostatni dzien miesiaczki u mnie... ale wystarczala mi jedynie wkladka gdyz wiekszosc byla podczas oddawania moczu.. krew byla dosc gesta.. teraz natomiast mam brazowy sluz, czy to objaw infekcji?? Pomozcie prosze czy beta napewno jest wiarygodna?? Zamierzam ja jeszcze powtorzyc w tym tygodniu a wiec jakies 25 dni po.. Czy wtedy bede mogla na 100% wykluczyc ciaze?? Dodam ze nigdy nie wspolzylam z penetracja... oraz ze mam zaburzenia hormonalne - podwyzszona prolaktyna oraz androgeny.. ostatni okres tez byl bardzo slaby i krotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Może wy mi położenie. Powiedzcie jak to jest z opisem usg. 5w6d to jest szósty dzień piątego tygodnia czyli piąty tydzień, czy pięć tygodni i sześć dni czyli szósty tydzień? dzięki z góry za pomoc. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 tydzień i 6 dzień no jak wół masz napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szósty tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane przyszłe mamusie :) zapraszam do obejrzenia oraz oceny galerii moich łapaczy snów dla dzieci i nie tylko. Facebook https://m.facebook.com/%C5%81apacz-sn%C3%B3w-by-marzena-830632103731256/ lub instagram @lapacz_snow_dreamcatcher Pozdrawiam serdecznie wszystkie brzuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×