Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jacy tak naprawdę sa ślązacy, czyli hanysy?

Polecane posty

Gość gość
Wolicie Górnika Zabrze, Ruch Chorzów, a może Piasta Gliwice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc powyzej, nie zaogniaj sytuacji :) Ja tam wole kabaret o Slazakach, fajny, zabawny: Kabaret Mlodych Panow i Przyjaciele - Wigilia https://m.youtube.com/watch?v=HBWEeQOC-CA Starsi panstwo to uznani slascy aktorzy. Dziewczyny maja zespol i spiewaja slaskie opcje piosenek. A ciemnoskory naprawde jest z Krakowa i naprawde studiuje medycyne (jak mowia w jednej ze scenek), kabaret i standup to jego hobby. Ogladajcie i wiecej luzu, ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też do Ślązaków nic nie mam. Z nartami to prawda, sporo osób jeździ i jeszcze na czymś gra. Ci. którzy piszą głupoty o Ślązakach widać mieli okazję poznać jakieś wrzody na tyłku Śląska zamiast miłych, życzliwych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acc

A ja wychowałem się w Zabrzu chociaż wyjechałem na Śląsk w wieku kilku lat. Nigdy nie miałem problemów z tego powodu, że nie jestem rodowitym Ślązakiem. Mam wielu znajomych Ślązaków, nawet żonę ze Śląska i nie narzekam. Moje całe dzieciństwo i okres dorastania związany jest z tym regionem, a kiedy patrzę w przeszłość to wspominam ją z sentymentem. Żadne inne miejsce nie nauczy Cię życia i dystansu do siebie tak jak Śląsk. Prawda jest taka, że jak ktoś jest delikatny to zawsze znajdzie powód żeby narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×