Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety wolą blądynów

Polecane posty

Gość gość

Jestem zadbanym brunetem z 3 dniowym zarostem i niebieskimi oczami. Ludzie mówią że mam elektryzyujące, intrygujące spojrzenie. Do tego bardzo o siebie dbam, fryzjer co 10 dni, regularnie siłownia. Mam 185cm wzrostu a kobiety wszystkie które znam mają blądynów za facetów. Czemu one nie zwracają w ogóle uwagi na brunetów takich jak ja. Tytlko bląndyni im w głowie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu też topi dlaczego kobiety wolą brunetow... ;-) słuchaj, każda woli co innego. A i tak wiekszość woli bruneta z zarostem. Ja akurat wole blondynów, a jaki masz odcień tych wlosów? Ciemny braz, średni czy czarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jak faceci wolą blondynki - mit i bzdura. Kwestia gustu i tyle.Jedna woli blondynów,inna brunetów a inna ma słabość do łysych.Poza tym twarz jest ważna bo są np.łysi przystojniejsi od tych z włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mhhm, z opisu autorze jesteś moim "ideałem". Jestem naturalną długowłosą blondynka, choć farbuję się na platynowo i nie gustuję w blondynach, aczkolwiek reguły nie ma. Jeśli facet jest przystojny, zadbany, ma to coś w sobie, to nieważne jaki ma kolor włosów. Jedyne, co mogę stwierdzić, to to, że nie zainteresowałabym się rudowłosym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ważne są włosy. Nie znam faceta który by mi się podobał z czarnymi wlosami mimo, że z twarzy przystojni. Ja po prostu niebawidze czarnych wlosów, one wszystko psują. Najlepsze brązowe, jasne blond, ciemny blond(to idealne dla mnie :-) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym na pewno nie zainteresowała się rudym, łysym i czarnym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, brunet, a szatyn, to różnica. Bruneci są bardzo rzadko spotykani. Większość ciemnowłosych facetów w Pl, to jednak szatyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja akurat wole blondynów, a jaki masz odcień tych wlosów? Ciemny braz, średni czy czarny?" Najlepiej niech wrzuci fote, sama jestem ciekawa jak wyglonda blądyn z czarnym odcieniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z opisu wynika że jesteś szatynem.Mało jest brunetow z niebieskimi oczami to raczej mało prawdopodobne bys był brunetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 10:43 O co Ci chodzi, jaki blondyn z czarnym odcieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to prowo, bo pojawił się topik "Dlaczego kobiety wolą łysych?" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczarna
Sama jestem brunetką i wolę brunetów. Elektryzujące spojrzenie? :-D Sama am takie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×