Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maciupta

Remon łazienki.Gdzie kupić?

Polecane posty

Witam. Ostatnio wpadłam na pomysł z moim mężem, żeby poprawić wygląda naszej łazienki i też kuchni jest to drogi i duży remont, ale niestety wszystko nam się już tam sypie płytki baterie czy też kabina prysznicowa skończywszy na grzejnikach co też chcemy wymienić w swoim czasie. Nie mamy czasu na jazdy po mieście różnych sklepach budowlanych nie na nasze nerwy więc postanowiłam napisać na forum może ktoś doradzi jakiś sklep internetowy z instalacjami sanitarnymi czy też płytkami. Bardzo dziękuję za zainteresowanie tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, popieram zakupy w necie, nawet jeśli chodzi o tzw. „ciężkie sprzęty”, nie tylko ramki do zdjęć:-) ostatnio tak właśnie kupiłam panele do pokoju po rewelacyjnej cenie, bo były w promocji:-) także nie ma się czym przejmować, tylko musisz w necie poszperać i z pewnością coś znajdziesz:-) zaletą jest też to, że zawsze w takich sklepach jest infolinia, gdzie uzyskasz dodatkowe informacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc wybór jest tak duży, że czasem faktycznie nie wiadomo na co się zdecydować. W sieci znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Proponuje po prostu zajrzeć na allegro. Strony Castoramy czy Obi i zamawiać. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok temu też przez to przechodziliśmy. Na początku jeździliśmy po sklepach, ale ciągle czegoś brakowało, trzeba było czekać na dostawy... W końcu kpiliśmy wszystko co było potrzebne przez internet o tutaj http://pgi.com.pl na tej stronie. Wszystko z dostawą do domu. Zaoszczędziliśmy sporo czasu. Od tej pory częściej robimy zakupy przez internet. Nawet meble ostatnio zamawialiśmy przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie zamówienie większej ilości akcesoriów łazienkowych przez internet jest opłacalne na pewno ze względu na ich cenę, ale według mnie warto się najpierw przejść po kilku najbliższych sklepach i zorientować się przede wszystkim w ich cenie i jakie obowiązują teraz trendy :) no chyba, że już wiecie w jakim stylu chcecie urządzić waszą łazienkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw pooglądaj na żywo, a później kup w necie. Czasami to co na zdjęciu, nie wygląda już tak ładnie "normalnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88880
Tak, można najpierw obejrzeć na żywo, a potem kupić w necie, albo iść do sklepu który też ma swoją wersję online. Ja mogę polecić www.sklepbaterie.pl. Wszystko co potrzebowalośmy kupiliśmy tam i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy wyborze grzejników bym raczej postawiła na sprawdzoną polską firmę, bo cena będzie niższa a jakość nie odbiega od zachodnich produktów. Nie wiem jak chcesz urządzić sobie łazienkę, w jakim stylu ale może spodobają ci się takie grzejniki łazienkowe http://www.instalprojekt.com.pl/grzejniki/basic/ - wybór jest dość okazały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Ja bym postawiła na ta stronę http://iterma.pl/warp-s/1/437/ Bardzo duży wybór grzejników. Szczególnie podobają mi się grzejniki ozdobne. Ciekawe jak grzejnik ozdobny wyglądał by w kuchni, może jak by się go dobrze wyeksponować. To może byc ciekawe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram kupowanie polskich wyrobów. chińskie baterie czy prysznice szybko polecą. może przy remoncie, to pomyśleć o podłogówce? ja powywalałem z łazienek grzejniki , zrobiłem podłogówkę i nawet dzieci, po kilku latach mnie za to chwalą. wychodzisz z pod prysznica na ciepłą podłogę. Zdrowsze, tańsze. Poza tym grzejnik ma też swoją wydajność, warto na to patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka42
Zgadzam się "półprodukty" ściagane z Chin są na bardzo krótkie chwile. Zdecydowanie lepiej może zapłacić trochę więcej ale za to mieć kabinę, która wytrzyma kilka razy dłużej. Moja kabina wykonana została przez Kermi model Gia ( postawiłam na niemiecka jakość) i jestem bardzo zadowolona. Wszystkie elementy, uchwyty wykonane z największa starannoscią, a zawiasy pięknie działają nawet po 4 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam świetne doświadczenia z http://www.domeko.com.pl/ , to naprawdę dobry sklep ze znakomitym asortymentem mebli i akcesoriów łazienkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
A moim zdaniem warto zajrzeć sobie do http://domek-wodzislaw.pl/ . Mają tu naprawdę dobrą ofertę materiałów budowlanych. Warto według mnie zajrzeć i sprawdzić sobie szczegóły ich oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marany
Wszystko ogarniaj z Elements. Napewno masz jakiś pnukt blisko siebie. Oni współpracują z wieloma firmami i od razu pomogą Ci w wyborze konkretnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×