Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość Kasia 85
Ewelinka przykro mi kochana u mnie za to sloneczko co do siku w nocy tez przewaznie wstaje a tu jak poszlam przed 23 tak do 5 spalam po raz pierwszy od dawna sama bylam zdziwiona bo w dzien czasami potrafie co chwile latac Zycze Ci by mimo wszystko udal Ci sie dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ewelinka biedna ty kochana Z nocnym wstawaniem ogolnie mam tak samo i dlatego sie zdziwilam ze jak wczoraj poszlam przed 23 do wc to obudzilam sie dopiero o 5 a w dzien potrafie czasami co chwile chodzic Mimo wszystko zycze Ci by ten dzien mina przyjemnie jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kurcze pisalam dwa razy bo wczesniej mi nie pokazalo ze dodalo moj post a teraz widze ze jednak jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
Dziewczyny bylam na izbie. Na szczescie wszystko ok, szyjka nie jest bardzo skrocona tylko minimalnie :) z mala tez dobrze. Lekarz mi przepisal luteine i jakies czopki rozkurczowe. Dobrze, ze pojechalam bo jestem mega spokojna :) zbyt mocno sie nakrecilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze byłaś, bo spokój dla nas i maluchów jest bardzo ważny. To teraz się relaksuj i zrekompensuj małej te nerwy:) zawsze lepiej pojechać na IP niż się martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Cześć Dziewczyny, ja dzisiaj na poprawę humoru dostałam koszulę do szpitala od siostry. Właśnie skończyłam sobotnie sprzątanie i odpoczywam. Marta dobrze, że pojechałaś bo lepiej usłyszeć, że jest ok niż po pierwsze sie martwić po drugie cos zaniedbać. A ze wstawaniem do łazienki to ja póki co nie wstaje, dopiero nad ranem. Ale mam wrażenie, że synek jest wysoko bo bardziej odczuwam dyskomfort w okolicach żołądka, żeber i kuje mnie jakby pod sercem jak siedzę. Dzisiaj mam zamiar zrobić sobie domowe spa :) Mąż obiecał jakąś fajną kolację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ania to fajnie taki relaks na wieczor Marta teraz przynajmniej jestes spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
Mowie Wam dziolszki gdy ktores z Was cos sie bedzie dzialo badz niepokoilo odrazu udajcie sie do lekarza bo niewiedza jest straszna. Jak wyszlam ze szpitala az sie poplakalam ze szczescia, ze malutka posiedzi jeszcze w brzuchu bo wszystko jest ok :) teraz sobie lezymy, Martynka wypina dupke i nozki i jest super :) co do nocnych markow to tez czesto wstaje, po kilka razy i najgorzej jak mala zaczyna wojowac i spac nie daje. Potem gdzies 5, 6 zasypiamy i do 10 spimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Ja nawet na wypisie dostalam zalecenia żeby w razie jakiś niepokojących objawów np zmniejszenia ruchów dziecka albo zwiększenie od razu do szpitala się stawić. Ponoć wszystkim dziewczynom to wypisują. Nie ważne z czym się przyszło na oddział. Tzn że nie ma w ciąży czegoś takiego jak bycie przewrażliwionym, lepiej jechać sprawdzić bo stres szkodzi bardzo np podnosi leukocyty we krwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny :) No i wczorajsza noc byla wyjatkiem dzis juz wstawalam do wc i jak na razie jestem troche niewyspana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
Ja tez dzisiaj czesto wstawalam a wcale przed snem duzo nie pilam, o 17 herbate i potem tylko pare lykow soku. Na szczescie jak wstawalam to mala spala wiec bez problemu zasypialam odrazu po powrocie do lozka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
W nocy tez zasypialam tylko jak o 5 sie przebudzilam to do po 8 juz tak tylko drzemalam juz nie moglam zasnac tak do konca Marta jak sie dzis czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
Dzieki, ze pytasz :) dzisiaj rewelacyjnie :) nic mnie nie boli, mala szaleje takze jest ok. Mam tylko nadzieje, ze zgaga mnie nie dopadnie taka jak wczoraj, normalnie moglabym zionac ogniem i najchetniej to bym wymiotowala. Przestalam tez czytac rozne bzdury w internecie i jestem duzo spokojniejsza :) dzisiaj leniuchowa niedziela, pogada taka sobie wiec raczej nigdzie sie nie ruszamy oprocz do tesciow na obiad. A Ty jak oprocz niewyspania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Zjadlam rosolek ktory moj przygotowal a robi pyszny i niepotrzebnie zagryzlam jablkiem bo niedobrze mi teraz wiec leze i mysle czy mnie pogoni na wymioty czy jednak nie choc moze i by bylo lepiej jak by mnie pogonilo i spokoj moze bym miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
Oj to szkoda, ze sie meczysz ale nie przejmuj sie, nie jestes sama. Mnie niestety znow zgaga dopadla. A zjadlam tylko sniadanie. Jezeli faktycznie jesy w tym troche prawdy, ze dziecku rosna wloski to bede miala mala malpke :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hihi mala malpka jest w brzuchu pozniej wiekszosc wlosow sie sciera Juz mi lepiej troche choc glowa zaczela dla odmiany troche dokuczac Zycze pomimo zgagi dobrego obiadku u tesciowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. U mnie cukier nadal w normie choć jem to co wcześniej. Poziom acetonu też super więc wiem że dzidzia nie chodzi głodna. Waga wciąż stoi. Dziś idę do nowej (dawnej) pani ginekolog :) Zobaczymy co powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Ola co to znaczy ze aceton w porządku? to jest jakieś dodatkowe badanie czy przy krzywej cukrowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
No ja miałam dzisiaj iść na krzywą i znowu nie dotarłam....Byłam na spacerze, teraz ugotowałam zupkę i coś poszyję. A wieczorem do szkoły rodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
Hej dziewczyny :) obiad u tesciowej taki sobie ale przynajmniej przy garach nie musialam stac :) dzisiaj znowu zgaga pali, 3 dzien z rzedu od samego rana az lzy do oczu naplywaja.. a zjadlam tylko bulke z maslem. Nie wiem co sie dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje tej zgagi, bo naprawdę potrafi bardzo uprzykrzyć życie. U mnie dziś ból głowy, na szczęście narazie zgaga mnie omija i wydaje mi sie ze dlatego ze mam stosunkowo długi tulów i dzidzia ma miejsce nie uciska tak żołądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
Kotulina moze kapiel relaksacyjna dla odprezenia? :) moze bol minie. Ja zaraz zaparze sobie miety, mam nadzieje, ze minie chociaz na chwile. Nawet nie mam pojecia co zjesc.. chyba dzisiaj glodowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny :) Ja dzis na szczescie juz ok Mnie zgaga tez na razie omija ale u mnie znow maly lubi na dole siedziec wiec zoladka tez mi nie uciska :) Marta wslolczuje zgagi kotulina Ci bolu glowy Aniu obys w kacu dotarla na ta krzywa Olu tez jestem ciekawa co to ten aceton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane. Matra super że wszystko w porzadku. Ola ciesze sie ze cukier w normie .Kasia jak teraz wstajemy tak w nocy to tylko możemy sobie wyobrazić co bedzie pod koniec kiedy to dzidzia bedzie na pecherz naciskała:-) Dzisiaj u mnie fulll Energi i pozytywnego myślenia :-) Mąż jednak dotarł wczoraj nad ranem . Córcia zadowolona była jak go zobaczyła :-) No ale dzisiaj nad ranem juz wyjechał. Te pare godzin a jak uszczesliwiają człowieka :-) Ja od rana zabrałam sie za swojski Smalec :-) Dostałam od teściowej troche świnki i robie mężowi bo bardzo lubi :-). A na myśl o takiej pajdzie chlebka ze smalczykiem z boczkiem cebulka i kielbaska no i oczywisciek kiszony do tego to az mi ślina do podłogi leci. Ja na krzywą cukrową wybieram się za tydzień. Mam nadzieje ze bedzie w normie. U mnie waga ciagle w gore idzie ale nie martwie sie tym postanowilam sobie ze tym razem postaram sie to szybciej zgubić. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
Moja mala tak wariuje w srodku ze jak obudzilysmy sie o 5 jak maz wychodzil do pracy to skopala mnie po pecherzu :) przed 7 zasnelysmy o 10 wstalysmy i juz szalala u gory przy czym pojawil sie zar w rurze wydechowej :p teraz tez buszuje :p wlasnie co to ten aceton?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta sorki za literówkę :-) Współczuje ci zgagi ja też czesto ją mam i nie daje mi normalnie funkcjonować i niestety tez nic mi nie pomaga. Kotulinka a tobie współczuje bólu głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
E tam Ewelina jakos damy rade :) najwazniejsze zeby z maluchami bylo wszystko ok :) kiedys nam wynagrodza nasze cierpienia, nawet samym przyjsciem na swiat jak tylko na nie spojrzymy napewno powiemy ze bylo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka podziwiam ze dajesz rade tak bez męża cały tydzień, ale jaka radość jak już jest:) ja nawet można powiedzieć ze dawno nie miałam bólu głowy wiec ten raz dzisiaj niech będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Marta masz racje :-) Zapomniemy o wszelkich bólach głowy zgagach i parciu na pęcherz. Heh :-) Ja już skończyłam robić smalec przelałam do słoików i niech stygnie :-). Moje małe słoneczko właśnie rozrabia w brzuszku kreci sie z boku na bok :-) Jak ja uwielbiam to uczucie kiedy kopie :-) Mógłby tak cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie wczoraj wkładki laktacyjne na promocji były:) choć moje piersi nie wyglądają jakby miały jakiekolwiek mleko dawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×