Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

cześć dziewuszki, Domi nareszcie się pojawiłaś, dobrze ze dzidziuś już dal znać, bo to strasznie stresujące. U mnie malutka dziś nadzwyczaj cicho siedzi bardzo niewiele i delikatnie się rusza. Balet wczoraj był cudowny, moja niunia cały czas była spokojna chyba się jej podobało:) może zostanie baletnica:) ale za to noc cala nie przespana, bo bolał brzuch i bioderko i w żadnej pozycji nie było mi dobrze a wręcz było mi źle. We wtorek wizyta może doktorek coś poradzi. Na szczęście nie muszę tetry kupować, bo siostra dziś wygrzebała mi po swoim dziecku cala reklamówkę nowych nieużytych pieluch:) tez tak jak ja myślała ze nie wiadomo ile ich będzie trzeba i w efekcie nie użyła i dużo ich jej zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Ja miałam USG miesiąc temu i następne mam w grudniu więc się dowiem. Brzuch rośnie nawet bym powiedziała że za duży, dziecko kopie to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi a ty ktory tydzien Kotulina dobrze jak by Ci lekarz cos pomogl Dziewczyny ja wiem ze moj maly lubi wiekszosc polskich piosenek szczegolnie te starsze choc nowe tez i niektore zagraniczne bo przy niektorych aktywny zmiana piosenki cisza a za chwile jak inna znow aktywny i tak przy wybranych utworach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Ja mojej puszczam metalowe ballady :P Nie znosi pianina - wpada w furię jak słyszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
U mnie z tego typu to slucha koncertow Metaliki moj bardzo lubi i maly wiekszosc piosenek tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane pomocy czy ktoras z pan stosowala clotrimazolum gsk - tabletki dopochwowe ? mam pytanie.. wczoraj wieczorem zaaplikowala 2 tabletke... a dzis rano bolal mnie brzuch i podczas zalatwanai sie zauwazylam plamienie (bardziej rozowa wydzielina niz krew) czy to normlane ?? z 1 tabletka niemialam problemow.. jednak 2 chyba zle zaaplikowalam bo nie 'weszla do konca'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Bulinka ja nie pomoge niestety moze ktoras z dziewczyn Domi to dosc spora rozbierznosc u mnie roznica wychodzi kilka dni ale tez jesli patrzec na tydz 26 to dzidzia wcale taka mala nie jest bo teraz dopiero zaczyna szybciej rosnac bynajmniej ja to u swojego malucha widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres mam nie regularny wiec mnie to aż tak nie dziwi:) zresztą dzieci rodzą się różne i 5 kg i 3 kg wiec nie ma aż takiej reguły; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi niby tak tylko mi tez chodzi o to ze te prawie dwa tyg roznicy to wadze by mogla byc spora roznica a ze dzieci sie rozne rodza to wiem dlatego bym chciala by moj mial kolo 3 kg i starczy zreszta lekarz powiedzial ze raczej mamy sie spodziewac sredniego dziecka nie duzego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Bulinka jesteś w szpitalu nadal? Bo jeśli tak to nie rozumiem Twojego pytania. W ogóle nie rozumiem dlaczego od razu nie pytasz lekarzy o takie rzeczy, w końcu krwawienie czy plamienie zawsze należy konsultować z lekarzem. x x Z wagą dzieciaczków to bywa bardzo różnie. Moja siostra, która jest kruszynką i jej facet, który do wysokich ani zbudowanych nie należy mają dzieciaki z wagą urodzeniową prawie 4 kg i lekko ponad 4 kg, a druga siostra urodziła syna ponad 5 kg. Poza tym ta waga z usg jest tylko szacowana i trzeba się liczyć z tym, że życie może nas zaskoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Niestety znam tylko clotrimazolum w kremie więc nie pomogę :( Trzeba pytać lekarza. Wy też się ostatnio tak męczycie? Ja dziś tylko ogarnelam kuchnię i sobie musiałam przysiąść bo nie mogłam złapać oddechu... Jak długo potrzymam ręce w górze to mam wrażenie że zaraz mi odpadną z braku siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ola ja póki co tylko przy wchodzeniu po schodach. Zanim dotrę na piętro to dyszę jakbym miała z 80 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulinka może uszkodziłaś śluzówkę pochwy aplikując tabletkę i stad ta wydzielina różowa. Pytaj lekarzy bo nawet gdyby któraś z nas tez tak miała to nigdy nie wiadomo co było przyczyna u Ciebie. Ja dziewczyny tez sie mecze strasznie ręce do góry przytrzymać chwile to męczarnia od razu opadają:) i po schodach tez dysze jak staruszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Myślałam że tylko ja tak mam. Muszę normalnie na chwilę się zatrzymać i odpocząć potem mogę robić dalej :P Co do aplikowania czopków/tabletek to też mi się wydaje że to indywidualna sprawa organizmu a teraz jeszcze dodatkowo jesteśmy tam wrażliwsze na uszkodzenia mechaniczne. Może sam preparat też zmienia zabarwienie? Ja na te problemy kiedyś miałam bardzo delikatne czopki Vitagyn C. Po nich nic mi się nie działo niepokojącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam, ze coraz więcej chce mi się jeść a tez żołądek na więcej na raz nie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Hej dziewczyny. Kotulinka,Kasia dziekuje za pamięć. Ja w sobote wyniki odebrałam i wszystkie są prawidłowe. Nie mam żadnej infekcji cukier też prawidłowy razem z hemoglobiną. Córcia dobrze się czuła po wyjściu ze szpitala a nie odzywałam się bo podłączali nam kanalizacje do mieszkania i pojechałam z mężem zobaczyć co i jak. Kolejna wizyta u gin 10 grudnia. A miesiac temu Filipek ważył 530 g. Co do laktatora to też kupie ale musze sie jeszcze rozejrzeć. Teraz czekam na szafe bo zamówilismy w piatek i w koncu zaczniemy kupowac jakies ciuszki dla małego :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się mecze szybko. Brzuch mam ogromny a przytyłam dopiero 4 kg. W szpitalu dziewczyny z sali myślały ze ja po terminie juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ja tez sie szybko mecze i czy to sprzatanie czy spacer to z przerwami robie a schody to tez meczarnia Ewelinka to dobrze ze z Toba i mala wszystko w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
U mnie waga dalej stoi a brzuch coraz większy. Ciotka nie mogła uwierzyć że nic nie przytyłam to musiałam pokazać kartę ciąży :P Mama koleżanki mnie widziała po pół roku i mówi że na twarzy mnie "wyciągnęło". Po rozmowie z ginekolog już się nie przejmuje wagą. Zrobiłam dziś budyń na ksylitolu - nie ma różnicy między nim a cukrem. Tylko w cenie jest różnica 15zl za 250 g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja dzisiaj jestem nieprzytomna. Próbowałam zasnąć ale nie mogę. Teraz zjadłam obiad, poleżę z godzinę i zbieramy się do szkoły rodzenia. Jak będzie tak dalej z tym spaniem to nie wiem. Budzę się w nocy kilkanaście razy, we wszystkich pozycjach jest coś nie tak bo mnie albo kuje, albo boli, albo niewygodnie i potem chodzę taka nieprzytomna. A jak próbuję w dzień zasnąć to też nie mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Ewelinka ze wszystko u Ciebie ok. U mnie waga tez raczej stoi ale tez nie widzę żeby brzuch rósł wydaje mi się cały czas taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
U mnie dziewczyny już prawie 10 kg na plusie z czego bardzo mało jem i przede wszystkim nie jem fast-foodów. Brzuszek mam duży. Od tamtego tygodnia nie słodze ani nie sole. Sól zatrzymuje wode w organiźmie a zayważyłam że buty zrobiły sie za ciasne. W ogóle już strasznie czuje się ociężała. Najbardziej martwie się moją wagą. Już waże tyle co przy pierwszym porodzie a co to bedzie jak zostaly jeszcze 3 miesiace :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
U mnie na plusie troche ponad 7 kg brzuszek sredni bym powiedziala tak ogolnie za bardzo nie przytylam tzn buty normalnie wchodza choc siostra stwierdzila ostatnio ze buzia bardziej okraglejsza mi sie zrobila :) A ze spaniem to u mnie roznie raz lepiej raz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się Ewelinka, masz świadomość ze robisz wszystko co możesz żeby zadbać o dzidzie, a przy okazji robisz co możesz żeby tez zadbać o siebie. Gdybyś się obżerała to wiadomo ze wyrzuty sumienia mogą być, ale skoro nie opychasz się to nie masz już wpływu na to i nie martw się. Tak poporostu Twój organizm reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki kupujecie termometr dla malucha? ja chciałam kupić rossmax, bo jest podobno polecany przez położne i tez mnóstwo osób go używa w tym moja siostra i powiedziała mi ze jest kiepski i często przekłamuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
My kupilismy w zestawie z podgrzewaczem firmy sisi baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zastanawiam sie nad takim termometrem ktory przykłada się do główki podobne mają w szpitalach. Dziewczyny a co już macie dla swoich pociech. Bo ja szczerze mówiąc oprócz łóżeczka i dodatków do to nie mam jescze nic. Jak narazie czekam na szafe bo zamówiliśmy z mężem taką garderobę żeby to gdzies poukładać. I ma przyjść do pierwszej soboty grudnia no ale zobaczymy jak to bedzie. Widziałam fajne półśpiochy na Allegro w przeróżnych wzorach. Tylko teraz znowu dylemat jakiej wielkości urodzi się filipek:-) Mojej córci jak kupowałam ciuszki to na 56 cm a urodziła sie i mierzyła 50 cm wiec w tych ciuchach "Toneła" a wy na jaki rozmiar kupujecie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×