Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość Kasia 85
Mialo byc Misia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Gardło mnie coś pobolewa. Trzeba zamykać okno już na noc bo chyba zima idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zdania, ze nikt nie ma prawa mieć pretensji i robić wyrzutów bo dowiedział się "wtedy, a nie wtedy kiedy chciał" bo ciąża to nie jest sprawa ogólnodostępna i publiczna tylko intymna i prywatna, i nawet jeśli to rodzina jest to i tak nie powoduje to tego ze muszą o wszystkim wiedzieć szczególnie jeśli relacje są trochę pokrzywione. Powinni się cieszyć ze są dopuszczeni do grona wiedzących i tyle.A jak nie są no to trudno powinni to zrozumieć i się nie obrażać bo nie są dziećmi. Do mnie tez znajomi teściowej mieli pretensje ze czemu im nie powiedziałam od razu tylko dowiedzieli sie w 3 miesiącu. Ale halo przecież nie mam obowiązku nikogo informować! A każdy uzurpuje sobie prawo do wszystkiego. Teściowa dowiedziała się w 6 tyg i tez długo powtarzała dlaczego wcześniej nie powiedzieliśmy to może miałam powiedzieć zaraz po współżyciu ze może się udało:) Ja Ola Cie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś miałam koszmary cala noc, ale ogólnie dość dobrze. Wy tez rano budzicie sie takie strasznie śpiące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotula tez jak wstaje to niby dalej jestem spiaca ale wiem ze i tak jak bym chciala dalej spac to bym nie zasnela Co do sprawy powiadomienia rodzica swoim powiedzielismy dopiero jakos w 8 tyg a to dlatego ze mieszkaja w innym miescie kawalek odemnie i nie bylo akurat kiedy wczesniej jechac a chcialam osobiscie i nie mieli pretensji czemu teraz a nie wczesniej ja ogolem na szczescie nie spotkalam sie z taka postawa ze za pozno komus mowie ale macie racje to nasza i naszych partnerow sprawa komu i kiedy mowimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Odkąd śpię z lekko uniesionymi nogami ( nawet na boku) dużo lepiej mi się śpi. Wrzuciłam pod nogi starą kołdrę. Rodzicom powiedziałam od razu bo są w porządku i zdania że to nasza (moja i męża) sprawa jak chcemy żyć i jak wychować dziecko - oni mogą tylko zaoferować pomoc materialną i to na wyraźne nasze życzenie. Na razie sami z mężem wszystko kupujemy. Mój mąż też bardzo lubi moich Rodziców za rozsądne podejście do życia a do swoich niestety też ma trochę żalu... Przeszłam się dziś na szmateks i znalazłam kurtkę ciążową w moim rozmiarze za 15 zł. Już nie muszę pożyczać od męża na zimę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu fajnie z ta kurtka :) Mi dokucza jednak ta kolka jak duzo odpoczywalam bylo ok a dzis bylam troche dalej w sklepie pozniej obiad poodkurzalam w mieszkaniu i musze polezec bo choc bardzo nie boli to dokucza jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Ola ze znalazłaś kurtkę ja narazie się jeszcze mieszczę w swoja wiec nie jest źle choć raczej nie obejdę całej zimy w niej. Kasia współczuję Ci kolki na pewno jest to uciążliwe:/ Ewelinko jak się czujesz Ty i mała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ja juz jakis miesiac temu misialam kupic kurtke bo stara niby wtedy sie zapielam ale juz byla ciasna i musialam kupic nowa bo w szmateksach a sporo ich odwiedzilam to albo jesienne byly wtedy albo zimowki taki babcine ale na szczescie ta co kulilam to po porodzie befe mogla nosic wiec az tak bardzo nie zaluje choc wiadomo wolala bym nie kupywac nowej. Za szybko chlodno sie zrobilo a ja z jesiennej tez juz wtedy wyroslam teraz pewnie bym znalazla :) Dziewczyny a zamierzacie malenstwa dawac smoczki Ja osobiscie chce ale jestem ciekawa waszych opini bo wiem ze nie kazdy to popiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolałabym żeby moje dziecko nie chciało smoczka (koleżanki dziecko nigdy nie miało smoczka, bo go wypluwało cały czas i nie chciało) wtedy tez nie ma problemu z odstawieniem go. Ale będę dawać smoczek z tym ze chciałabym nie od samego urodzenia, ale dopiero wtedy jak się nauczy dobrze korzystać z piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotulina masz racje ze czasami ciezko odstawic smoczka i mam nadzieje ze nie bede miala z tym problemu u jednej kolezanki byl problem ale znow u innej nie bylo bardzo szybko jej sie udalo odstawic i mam nadzieje ze mi sie uda choc i kwestia czy bedzie chcial go wogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Ja planuje smoczek ale ten bezsmakowy. W końcu każde dziecko odstawi smoczek, jedne prędzej inne później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ola to sa smoczki smakowe ? Ja kupilam smoczka z lovi ponoc zblizony ksztalt do sutka zobaczymy czy zlapie i mu przypadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
My dzisiaj odebraliśmy zamówione rzeczy dla synka. Jestem zadowolona z zakupów. Jedynie torba, o której pisałam ma taki sobie kolor. Jednak mogłam wziąć inny ale nie będę już wymieniać. x x Ja kupiłam smoczek Avent na wszelki wypadek. Ale tak jak piszecie najpierw spróbujemy bez ale jeśli będzie potrzebny to nie uważam, że to jakaś zbrodnia :) x x Zastanawiam się jeszcze nad ilością pieluch tetrowych i flanelowych czy nie powinnam dokupić. Mam 5 flanelowych w kolorze, 5 tetrowych kolorowych, 5 tetrowych białych i 3 muślinowe. I czy powinnam kupić dodatkowy ochraniacz przed zasikaniem do łożeczka? Jeden mam. x x Teraz muszę w końcu dogadać się z mężem jaki chce ostatecznie kolor minky i zamówić materiał na śpiworek, kocyk, pościel i wkład do wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ja zwyklych tetrowych bialych mam 9 a kolorowych i flanelowych mam po 2 w razie czego dokupimy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Kasiu te silikonowe nie maja smaku w przeciwieństwie do kauczukowych które maja charakterystyczny posmak i dziecku trudniej się odzwyczaić. Co do pieluszek to na początku chyba zastosuję tetrę + otulacz albo samą tetrę 80x80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
P.S. wydaje mi się że tetry minimum 20 sztuk. Tak mąż podpowiada poza tym ta w sklepach jest droga (3zl)za sztukę. W hurtowni farmaceutycznej koło nas mają duże paczki tetry po 10zł (10 lub 20 sztuk). Zależy od rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja za tetrowe płaciłam coś koło 1,98 za szt. Białych chyba jeszcze dokupię w takim razie. x A laktator macie? Ewentualnie jaki chcecie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu czlowiek cale zycie sie uczy No to na poczatek mam silikonowy smoczek wiec dobrze :) Co do pieluszek to w takim razie porozmawiam jeszcze z moim o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Laktator jesli bede kupowac to kupie po porodzie jesli bedzie potrzebny bo to jednak wydatek a nie wiem jak to bedzie z tym mlekiem choc mowia by miec wczesniej a nie na ostatnia chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez będę kupować smoczek Avent silikonowy, co do pieluch to tez myślę ze tak ze 20 tetrowych potrzeba, bo to raz dwa sie zbrudzi, dziecko uleje itd a prac co drugi dzień to kiepsko:) aczkolwiek tych muślinowych i flanelowych chyba nie będę kupować, bo nie wiem do czego mi one. Co do laktatora to ja nie kupuje dopóki nie będę potrzebować, ale przed porodem ustalę który mnie interesuje i ewentualnie gdyby miał być pilnie potrzebny to nie będzie zamieszania co wybrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ja pewnie tak jak kotulina wybiore wczesniej by pozniej nie szukac tylko nie wiem reczny czy elektryczny bo rozne opinie slyszalam o tym i o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Ja mam już upatrzony laktator canpolu. Tylko czym będę karmić jak przez tą ciążę moje cycki gdzieś zniknęły w staniku ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Kasiu wogole ja też nie miałam pojęcia że są różne kształty smoczków. Znów mąż mnie uświadomił który mam kupić... Ehhh... Coś czuję że będzie mnie musiał nauczyć zajmowania się dzieckiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie przejmuj się piersiami, moje tez nie wyglądają żeby miały choć krople mleka dać, ale sama zobaczysz ze po urodzeniu wszystko ruszy trzeba tylko w razie potrzeby trochę cierpliwości i dobrej woli. Koleżance tez nie urosły kompletnie w ciąży się nie zmieniły a po urodzeniu tak ruszyła laktacja ze sama nie mogła uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny :) Co do piersi sie zgodze ze nie ma reguly mi np urosly ale czy bedzie pokarm zobaczymy Np u kuzynki piersi bardzo duze meczyla sie z karmieniem ponad 3 tyg i misiala sie poddac bo pokarmu prawie nic i nic nie pomagalo a jej znajoma miersi bardzo male a kilkoro dzieci by wykarmila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Olu to zupełnie jak u mnie ;) Ja wybrałam ten tommy teepe closer nature ale właśnie nie wiem czy dobrze zrobiłam. Moje siostry korzystały z aventa i nie były zadowolone. Nawet aventa po siostrze to mam gdzieś w domu na strychu... x Ale mam dzisiaj dzień...nic mi się nie chce. Siedzę, patrzę na ten rozgardiasz w domu i jedyne na co mam ochotę to iść spać. I humoru to ja też dzisiaj nie mam. Jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Oj Anie smutek dopadl :( Ja dzis tak sobie ni to dobrze ni to zle Dobrze ze wczoraj mieszkanie ogarnelam wiec dzis mam spokoj i lenistwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi się nic nie chce dziś, ale myślę ze z uwagi na ciążę od czasu do czasu możemy poleniuchować:) ja mam dziś niespodziankę od męża i idę na balet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotulina to przyjemnego wyjscia :) Ja teraz leze ale musialam jeszcze raz umyc podlogi bo wojek wpadl z wizyta z psem Psiak uroczy taka przytulanka ktorej wszedzie pelno ale sladow niestety tez bylo pelno No mam nadzieje ze juz koniec takich niespodzianek i odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×