Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość gośćania
Kotulina ja też mam niespodziankę od męża - właśnie mnie poinformował, że idzie z kumplami na piwo :) Ja z kolei jade zaraz z tortem na urodziny do siostrzeńca. Jak wrócę to trochę jeszcze ogarnę dom. Mąż obiecał sprzątnąć na piętrze więc liczę, że się przyłoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kotulina ja też mam niespodziankę od męża - właśnie mnie poinformował, że idzie z kumplami na piwo :) Ja z kolei jade zaraz z tortem na urodziny do siostrzeńca. Jak wrócę to trochę jeszcze ogarnę dom. Mąż obiecał sprzątnąć na piętrze więc liczę, że się przyłoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Mam nadzieje ze sie dobrze dzis bawicie dziewczyny ja ide zaraz zrobic sobie kapiel i troche poleze sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
A mam Dzidzia napędziła stracha bo od rana się nie ruszała i nic nie pomogło. Nawet czego nie powinnam robić w cukrzycy po zjedzeniu batonika była cisza... Już zaczęłam myśleć o szpitalu, kiedy zaczęła kopać. Jeszcze tak nigdy nie miałam żeby nie było ani jednego ruchu. Zawsze były jakieś gorsze lub lepsze dni ale dziś to napędziła nam stracha. Musiała mocno spać. Co ciekawe po batoniku wcale nie skoczył mi cukier... I bądź tu mądry... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ola to nieźle! Mi się też zdarzyło, że mały się nie ruszał ale mój mąż to oaza spokoju więc nie wpadałam w panikę po rozmowie z nim na temat moich ciążowych dolegliwości. Ciekawe co z domi? Jak się czujesz, jesteś w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Mi lekarka powiedziała że dzieci mają takie dni że są mniej aktywne. No ale dziś to kompletna cisza. Tym bardziej że na wypisie ze szpitala mam informację że w takiej sytuacji mam się do nich zgłosić tzn " słabe/ brak ruchów płodu ". Ciekawe że batonik czekoladowy nie podziałał na Dzidzie, może nie lubi słodkiego bo nie zna... No i na mnie też nie podziałał bo po godzinie cukier był 92... ( norma do 120). Coś mi się wydaje że ta cukrzyca to chyba źle zdiagnozowana jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja w ogóle to myślę, że badanie każdej ciężarnej w tym zakresie jest bezsensu. Ale może się nie znam. A może lepiej rzeczywiście zapobiegać niż potem leczyć. Mój syn po każdym posiłku daje o sobie znać :) Dosłownie raz mi się darzyła taka sytuacja, że cały dzień nic, a i wieczorem, kiedy to jest najaktywniejszy, to też niechętnie. A ruchy małego są coraz intensywniejsze, czasami jak kopnie to rzeczywiście aż tchu brakuje i się zastanawiam, jak to będzie jak jeszcze podrośnie :) x Ola możesz napisać, gdzie kupiłaś materiał minky? W internecie czy hurtownia stacjonarnie? Jak w necie to podasz namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu no ja tez bym sie bala jak moj maly czasami przez dwie trzy godziny nie daje znaku to zaczynam miec glupie mysli ale tez zalwazylam ze ma dni ze go slabiej czuje jak by wiecej odpoczywal i byl gdzies glebiej a czasami co chwile kopie :) Mi slodkie przewaznie pomaga ale ja ogolem mam na slodkie smaka wiec ...Domi moze korzysta z weekendu i mam nadzieje ze Ewelina tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Aniu mam nadzieje ze maz spisal sie w sprzataniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Do cukrzycy nie ma reguły bo i chude babki mają. Fakt że mam predyspozycje przez te moje PCOS ale nigdy mi jeszcze nie wyszedł cukier ponad normę... Ponoć też od poziomu progesteronu cukrzyca jest zależna. Minky kupiłam w hurtowni stacjonarnej Stilex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
P.S. a na wypełnienia ponoć najlepsza jest owata silikonowa - stosuje się ją do rożków i kołderek. Kosztuje grosze ale jest bezpieczna dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi22
Ja od paru dni nic nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Domi jak to???? Coś się u mnie Dzidzi przestawiło i kopie w nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia177
Hej :D Ja jestem w 30 tygodniu, ruchy wyczuwam regularnie i o niesamowitej sile. Myślę że mała jest bardzo duża( jak jej mama + 14kg od początku ciąży). Zdrówka dla wszystkich przy tej koszmarnej pogodzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny :) Domi odezwij sie kochana co sie dzieje Bulinka ty tez jak mozesz daj znac jak tam sie czujesz Kotulina mam nadzieje ze balet przyjemnie cie zreraksowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kasia tak mąż bardzo się spisał, w sumie zrobił wszystko :) x Ola dzięki za podpowiedź co do wypełnienia. Skorzystam z porady :) x Domi co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakoś nic nie czuję tylko jakieś tak jakby bombelki w brzuchu a to nie są ruchy dziecka Jakie czułam. W szpitalu robili tydzień temu usg i było wszystko w porządku z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi moze dzidzia jest gdzies glebiej dlatego tak to odczuwasz a nic nie pomaga np slodkie lub pukanie w brzuch moze jak tak dalej bedzie jedz do szpitala sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Domi a nie myślałaś żeby pojechać na izbę na wszelki wypadek? W końcu wszędzie mówią i piszą, że nagła zmiana w aktywności dziecka to powód żeby jechać na izbę. A jak nie czujesz ruchów to może lepiej to sprawdzić niż się stresować. Wiem, że niedawno co wyszłaś ze szpitala ale ja na Twoim miejscu wolałabym to sprawdzić niż siedzieć w domu i się zamartwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Domi tym bardziej bym jechała. Ja wczoraj już się ubierałam do szpitala... Dziś za to ja się źle czuje, chyba na zmianę pogody albo ta niewyspana noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ola ja dziś też ciężka noc bo ciągle się budziłam i potem nie mogłam zasnąć. W każdej pozycji było mi źle. U mnie dzisiaj jeszcze pochmurno i kropi. A wolałabym teraz nie zasypiać bo z kolei nie będę mogła w nocy zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja coś czuje ale tak jakby w głębi brzucha może jest plecami odwrócony do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi moze tak byc i dlatego mozesz tak slabo odcziwac ale jak mowia dziewczyny dla pewnosci i spokoju lepiej pojechac do szpitala i miec pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chyba synuś dal o sobie znać; ) ile wasze dzidzie juz ważą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi to dobrze ze dzidzius dal znac Moj jak bylam w srode na wizycie to mial juz ponad 1,200 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja miałam usg trzy tygodnie temu to było lekko ponad kg. Idę do lekarza za tydzień na kontrolę tych wód płodowych to znowu będę mogła podejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Moj miesiac temu mial 700 g wiec przez miesiac przybylo mu 0,5 kg :) Oby zaczal przybierac z miesiaca na miesiac i urodzil sie ok 3 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×