Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość gośćania
no mi wczesniej mówiła że do 20 tyg. a jestem już po i nie wiem czy kupować kolejne opakowanie czy nie. Bo ja biorę sam folik bez żadnych witamin póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ja tez tak biore to w takim razie tez na nastepnej wizycie musze sie spytac czy mam dalej brac choc jedna znajoma co w tamtym roku rodzila brala do konca ciazy moze zalezy od lekarza prowadzacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, u mnie wyniki niestety ani drgnęły w kierunku poprawy cały czas tak samo niskie mimo żelaza. Ewelinka mdłości już mam nadzieje zażegnane ostatnio ich nie miewam:) ale za to co drugi dzień ból głowy. Powiem Wam ze te twardnienia macicy mi się trochę uspokoiły choć nadal się zdarzają. Juto planowa wizyta i dobrze, bo mam wrażenie ze dzidziuś nie bardzo się odzywa, już było a tak fajnie ze często i mocno się ruszał a tu od przed wczoraj cisza, dziś w nocy jedynie trosze było go czuć tak delikatnie i mnie to niepokoi. Eh ciężkie życie matki a to dopiero początek zmartwień o nasze maluchy:) co dopiero jak na noc kiedyś nie wrócą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Albo jak wroca i okaze sie ze troche poszaleli hihi jak to mowia male dziecko maly klopot duze duzy wiec odkad dowiedzialysmy sie ze jestesmy w ciazy o cos sie martwimy i podejzewam ze tak juz bedzie zawsze nawet jak dzieciaczki dorosna i uloza sobie zycie to powod do zmartwienia sie znajdzie A co do ruchow malenstwa to na pewno wszystko w porzadku choc wiem jak sie martwisz bo sama jak z pol dnia nic nie czuje to juz mysle ale wszystko bedzie dobrze trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/przez-piec-godzin-czekala-na-porodowce-na-lekarza,579790.html Witam. Czytam sobie od rana wiadomosci i takie coś. Brak słów.... Niestety takie czasy że lekarze sobie olewają pacjentów. A zwłaszcza tych w drodze na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak tam nocka minęła wam:) ja się wyspałam pierwszy raz od dawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny Domi to dobrze ze sie wyspalas Ola no rozne rzeczy soe dzieja ale nie czytaj moze za duzo by sie nie martwic mi tak tez zawsze mowia bym za duzo nie czytala :) U mnie poranek przyjemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a u mnie nocka nie przespana ponieważ się przeziębiłam mleko z czosnkiem poszło w ******* szczęście je lubię:) dobrze ze u Was spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Dziś czytałam poranną prasę i tak mi wpadł taki artykuł... Co do tabletek. Mój się wypowiedział że sam kwas foliowy to mało. Kazał zażywać jeszcze żelazo, jod, wit. D i zalecił jakiś preparat co to ma i jeszcze DHA (niby zmniejsza ryzyko przedwczesnego porodu). Ja tam się nie znam więc postanowiłam nie kombinować tylko jak mam brać to biorę :) Ponoć do końca ciąży i przy karmieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Dziś było też w pytaniu na śniadanie na temat żelaza, że bez kwasu foliowego się nie przyswaja tak dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Hej dziewczyny:-) Kotulinka ciesze si€ że już mdłości mineły. Daj znać po wizycie co lekarz powiedział na temat badań :-( Kurcze szkoda że się nie poprawiły te wyniki :-( Co do kwasu foliowego to nie brałam folika tylko falvit mama z innymi witaminami. Ale odstawiłam tak jak i luteine. Oglądałam wczoraj program moje 600 gramów szczęścia jakie są tam małe kruszynki to aż łza w oku się nie raz zakręciła. Polecam dziewczyny od pn-pt o 17:15 na tvp 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam znać wieczorkiem co tam z wynikami. Tez oglądam codziennie te małe okruszki. w jednym odcinku urodził się Kacperek 700gram, ale biedaczek nie dal sobie rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja tego nie oglądam bo to nie na moją psychikę. Nie daje rady. Wszystko co medyczne powoduje że chce mi się płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie lepiej nie oglądać, nie ma co stresować maluszka. Ewelinka przed chwila wróciły do mnie wymioty mam nadzieje ze tylko jednorazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Kotulinka trzymam kciuki aby te wymioty były jednorazowe. Ciekawe co bedzie z tą Amelką ze wczorajszego odcinka i z tym chłopczykiem któremu pobierali płyn rdzeniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
A ja jestem przeziębiona. Najbardziej wkurza mnie to drapiące gardło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, jak tam dzisiaj? ja tez jestem przeziębiona leżę pod kołderką. Dzidziuś wczoraj nie pokazał płci wiec czekamy do prenatalnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej, u nas nad ranem były dwie burze i dzidzia się kręciła.... Nieprzespana noc za to teraz taka pogoda że chciało by się cały dzień spać... Znalazłam trochę włóczki, może coś wykombinuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
No u mnie gardło daje czadu. Robię płukanki z wodą utlenioną i jest lepiej. Miałam iść z rana robić badania krew i mocz ale że jestem podziębiona to bez sensu. Wizytę taką normalną comiesięczną mam dopiero jakoś 7 października to jeszcze zdążę. Jutro co prawda widzę się z lekarzem ale głównie po skierowanie na usg bo jestem gapa i ostatnio nie wzięłam a musze zrobić to usg półówkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
To po prostu nuda... Nawet w TV już nic nie ma. Tak sobie coś włączam żeby mi gadało w domu. Może czas dokończyć niedokończone tematy bo potem znów nie będzie czasu. Gdyby nie to że maszyna do szycia została u mnie w domu już bym z nudów poszyła jakieś pościele dla dziecka... Rodzicom akurat się zepsuła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
W połowie ciąży jest to obowiązkowe usg tzw. prenatalne dotyczące szczegółowych parametrów serca itd. i właśnie o to mi chodzi. Bo jako takich badań prenatalnych nie robiłam poza usg prenatalnym w 12 tygodniu. Nie robiłam testów pappa ani innych bo i tak by to nie wpłynęło na decyzję co do donoszenia ciąży a nie wierzę, że można się przygotować na chorobę dziecka. Póki co wszystko wychodziło dobrze na tych obowiązkowych badaniach i ja wierzę że tak będzie do końca :) Mam swoje obawy jak każda kobieta, wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Hej dziewczyny :-) U mnie dzisiaj wnocy 3 pobudki były :-) raz córcia chciała pić potem coś jej się śniło i płakała a o 3:17 zachciało jej się siusiu :-). Mój Synuś też się bardzo wierci i kopoe coraz mocniej :-) A co najlepsze upodobał sobie wbijanie chyba nóżki ( ułożenie z poprzedniej wizyty przy pempku miał główke a przy spojeniu łonowym nóżki )w podbrzusze że aż czasami mnie boli :-) A i to twardnienie macicy co miałam to gin powiedziała że może to być właśnie przez ułożenie synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej... Zalało mi mieszkanie :( pękła nowa instalacja :( wszystkie podłogi do wymiany a dopiero skończyłam remont ;(((( mam ubezpieczenie ale wiadomo że nie odzyskam wszystkich pieniędzy i straconego czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej współczuję:/ dobrze, ze choć trochę kasy się odzyska ale wiadomo ze nie adekwatne do rzeczywistości. Ola chociaż w tej sytuacji to na pewno trudne staraj się nie denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czym leczycie sie w ciąży? ja mam okropny katar zatkany nos chciałam kupić spray do nosa prenalen, ale wszędzie czytam ze olejek eukaliptusowy jest zakazany w ciąży a ten prenalen go zawiera i sama już zgłupiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi22
Ja się niczym nie leczyłam całe szczęście samo przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×