Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość gość Ola86
P.S. wyspij się bo pobódka jest wcześnie rano ( u mnie była 5:45). Potem obchód, śniadanie, mycie, badania, ktg itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczę ze może jutro wyjdę. Zobaczę rano po obchodzie może juz będą wyniki badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Wstałam bardzo rano bo nie mogłam już spać i od 6 piekę karpatkę na weekend.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Ja pół nocy nie spałam bo sąsiadka oglądała telewizję a jest głucha (ma całą rodzinę w Paryżu). Telewizor ryczał :/ Mogła po prostu do nich zadzwonić... Babka ma już na starość z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jak na razie do poniedziałku zostaje na obserwacji z moim Franusiem ok:) szyjka się nie skraca i z lo zyskiem tez Oki :) i to pewnie coś z moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Domi ze z małym wszystko ok to uspokaja. Ja tez pół nocy nie spalam z bólu biodra:/ już nie wiem co z tym zrobić żadna pozycja nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kotulina moim zdaniem powinnaś iść do rehabilitanta bo póki co więcej nic nie zrobisz - leki odpadają, badania typu rtg, rezonans też a bez sensu żebyś się męczyła. Domi tak myślałam, że Cie zostawia minimum do poniedziałku. Najważniejsze, że wszystko jest dobrze. Masz okazje pogadać z personelem, obczaić oddział i pogadać z innymi pacjentkami. Nigdy nie wiadomo czy taka wiedza i doświadczenie się nie przyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny bylam u rodzicow :) Domi przykro mi ze lezysz w szpitalu ale dziewczyny maja racje porobili ci badania uspokoilas sie troche i teraz na pewno bedzie dobrze Kotulina biedna przykro ze dalej meczysz sie z tym biodrem Co do cucholandow ja nie mam nic przeciwko by kupic na troche starsze dziecko ale po prostu dla maluszka bym sie troche obawiala co do prania tez bede wszystko prac w specjalnym proszku juz se zamowilam i czekam jak przywioza to chyba powoli zaczne juz prac bo to posciel ciuchy wiec powoli by pozniej na swieta miec spokoj bo cos tez bedzie trzeba przygotowac a w styczniu chyba remont kuchni wiec tez nie za bardzo z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Helo! Domi mówiłam że wizyta Cię trochę uspokoi ;) będzie dobrze! Kotulina mnie rwa trzymała 2 miesiące i tak naprawdę niewiele szło zrobić bo ani zastrzyki ani leki rehabilitacja też nie specjalnie ( ponoć tam gdzie są te punkty odpowiedzialne za ból to w ciąży nie można tych miejsc masować, solux i laser odpada). Tylko leżałam bo chodzić nie mogłam. Ale przeszło. Spytaj lekarza czy możesz plastry rozgrzewające miejscowo te bez olejków jak Woltaren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Kasiu u mnie remont łazienki się zaczął... Będę musiała się wyprowadzić do Rodziców na jakiś czas... :/ Mąż doradził mi jakiś proszek Jelp, mówi że jak jego młodsza siostra miała straszne uczulenia na proszki to ten pomógł... Ale nie jest tani :( Ale te rzeczy co mało się pierze np wózek wolę wyprać w czymś delikatnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Mi doradzili dzidziusia wiec zobaczymy jak sie sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Kasiu pewnie i tak życie (dzidzia)zweryfikuje co jest najlepsze. Ale faktycznie dzidziusia też brałam pod uwagę na początku no ale mój mąż ostateczna wyrocznia bo ma doświadczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu masz racje ostatecznie dzidzia zdecyduje :) jak by co to sprobuje tego twojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Jutro wizyta w szpitalu i rozmowa z diabetologiem :D jak na razie jestem zadowolona bo od miesiąca ani razu nie przekroczyłam magicznego 120 a jem to samo co jadłam tyle że bez jasnego pieczywa bo ono podnosiło mi cukier ale i tak do poziomu normy :D wolałam nie ryzykować i je odstawiłam. Ciśnienie super :D Mam nadzieje że nie potrzymaja mnie długo i nie będzie mowy o insulinie :D Mąż dopiero wrócił z zzagranicy i już poszedł do pracy w Polsce ehh długo się nim nie nacieszyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ola ale maz teraz chyba na miejscu bedzie i bedziesz go codziennie widziec No oby cie nie trzymali w szpitalu Ja mam w srode wizyte ciekawe ile maly juz wazy :) Mam nadzieje ze Domi dzis wypuszcza do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Nie nie :) Teraz ma pracę 15 minut pieszo od domu :D Tyle że od rana się będę nudzić. Mam nadzieje, że jutro tylko taka szybka kontrola, pogawędka i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
To fajnie ze tak blisko pracuje na codzien bedziesz go miala w domu a latem bedziecie mogli wychodzic po tate do pracy ;) No oby pogawentka szybko minela bo czasami potrafia sie rozgadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi to informuj nas co tam Ci beda mowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Domi pewnie Cię wypuszcza tylko lekarz co robi wypisy jest pewnie zajęty ;) Kasiu to tylko czasowo potem wiosną znów wraca za granicę. No a potem kto wie... Pewnie i ja się przeniosę jak dziecko podrośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za porady w sprawie bólu, jak będę u gina to zapytam co mogę z tym zrobić dzisiejszej nocy na szczęście nie bolało. Domi oby wszystkie badania były w porządku. Ewelinko gdzieś Ty zniknęła? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Ty pisałaś ze kupowałaś na promocji pampersy możesz napisać za ile i ile sztuk w paczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Cos kolo 44 zl za 88 sztuk Mnie dzis zaczelo w pachwinie bolec jak leze ok gozej jak chode a tu zaraz za sprzatanie musze sie zabrac Olu ale dobrze ze teraz choc jest na codzien :) Przylaczam sie gdzie Ewelinka znow sie zaszyla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na srode mam skierowanie na oddzial do poznania (100 km) na Polna... i cos mi sie wydaje ze bede miala podane sterydy na rozwoj pluc malego poniewaz jestem w ciazy zagrozonej..Boje sie ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Bulinka badz dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jetsem dobrej mysli.... niby mam termin na lutego ale cos czuje ze jeszcze w tym roku bedzie rozwiazanie... martwi mnie jeszcze straszne napiecie brzucha.... mam obrzek na chorym blizniaku i to dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Bulinka skoro sie martwisz to moze juz dzis sie zglos nawet u siebie by sprawdzic czy wszystko ok to sie bardziej uspokoisz Zycze Ci bys jednak zostala z nami lutowa mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety u mnie Zespol TRAP... i jeden blizniak walczy o zycie... drugiego nie mozna nazwac Dzieckiem ... w srode jade do tej kliniki oddaleonej o 100 km... pewnie podadza mi sterydy na rozwoj pluc maluszka.... i cos mi sie wydaje ze juz do konca bede tam lezec.. a rozwiaznie nastepi do konca roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Cześć dziewczyny, ja dzisiaj zamówiłam prawie wszystkie potrzebne rzeczy dla maluszka. Czekam na potwierdzenie czy wszystko jest w tym sklepie - hurtowni. Także zostanie mi tylko kupić sobie ze 2 piżamy do szpitala, pieluchy i kosmetyki dla małego. Co do pieluch to chyba najtaniej wychodzi przez sklep internetowy pieluchy.net - moja znajoma tam kupuje i jest bardzo zadowolona. Ja złożę zamówienie dopiero po nowym roku. No i jeszcze zostanie mi kupić ten materiał bawełna i minky na pościel i śpiworek ale to też nic pilnego więc jak nie teraz to za miesiąc. A w ogóle to idę za jakąś godz. na zajęcia w szkole rodzenia - dzisiaj będziemy pisać plan porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×