Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość gośćania
Cześć Dziewczyny, ja po usg. Wszystko dobrze, mały waży 3400 i chyba się mu nie spieszy do poznania rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Aniu to sporo twoje malenstwo wazy ciekawe ile przy porodzie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kasia ja tak sobie myślę, że jakby miało tak 3800 i 54 cm to byłoby ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
No taka wielkosc fajna :) nie za duzy nie za maly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Ja mam w piątek USG to się dowiem ile waży Dzidzia. Diabetolog zleciła to usg, bo może być za duża na poród SN... Wszyscy mnie tą cesarką już straszą a na końcu i tak urodzę SN ;) ja jeszcze robię próby wątrobowe we wtorek bo strasznie się drapię i boje się że to cholestaza, z drugiej strony w styczniu mam co roku silną alergie skórną i tak to wygląda ale badanie jest za 14 zł... wolę zrobić i być spokojna. Do tego jeszcze mam wysoką wartość AFI. Przy okazji się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Hej dziewczyny. Kasiu ja rodziłam 3 lata temu i też nie miałam robionych badań na tego paciorkowca. Dzisiaj zrobilam ostatnie zakupy dla malucha i dla siebie. Wozek zamowilam na allegro zestaw butelek z laktatorem z aventa też. Teraz tylko zostało czekać do 8 lutego. W sumie do szpitala mam sie zgłosić już 7 w poludnie na przygotowanie do CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ewelina to już masz ustalony termin cc, a ja jeszcze nic nie wiem...Może w środę na wizycie się dowiem coś. Super by było jakby poród sam się zaczął ale póki co po dzisiejszym usg nic na to nie wskazuje. Wyniki na paciorkowca będę mieć w poniedziałek albo we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczepić czy nie? to jest pytanie, sama już nie wiem kogo słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Jak patrzę za okno na ten biały puch to chętnie bym wyciągnęła narty.... :( w tym roku sezon mnie ominie ale tak sobie myślę, że nasze dzieciaczki będą miały urodziny w ferie zimowe więc będzie super okazja to wspólnej zabawy na śniegu :D oby tylko zimy były kiedyś z opadami śniegu, żeby można było je na sanki chociaż zabrać... Mojej ciotki córka nie zna praktycznie zimy z sankami :( no i fajnie jak znajdziemy jeszcze czas na sanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej :) Ola tez myslalam o zimie by snieg byl i na sanki by mozna bylo chodzic z maluchami tak jak my kiedys chodzilismy :) Mnie tez swedzi troche cialo ale nie robie testow bo mnie tylko piersi i brzuch i to glownie jak mam ubranie tak jak by mnie to draznilo a jak np odslonie brzuch to nic nie swedzi ;) Cos od jakiegos czasu chodze niezywa nic sie nie chce niby bym tylko spala ale jak sie poloze w dzien to nie zasne a w nocy to z tym roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ola czas i formę, żeby nadążyć za dzieciakami :) x Ja dzisiaj usłyszałam, że opadł mi brzuch więc powoli, powoli coś się dzieje :) No i mały od wczorajszego badania jakiś żywszy, ciągle się wierci i kopie. Chciałabym urodzić z końcem stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ja chce zaczekac jeszcze z tydz i moge rodzic Juz maly bedzie donoszony i kuchnia powinna byc skonczona :) A dzis z rana po raz pierwszy czulam takie dziwne uczucie na samym dole kurcze nawet nie wiem jak to nazwac ale moze maly mi powoli schodzi nizej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kasia a mi wczoraj lekarka na usg mówiła, że mały głową bardzo nisko, aż trudno było pomierzyć głowę taki schowany w miednicy a ja w ogóle tego nie czuję. Myślałam, że jak zejdzie tak nisko to będę non stop latać siku a tu nie. Może czasem mam wrażenie, że zaraz nie utrzymam ale po kilku sekundach przechodzi. Nie odwiedzam toalety jakoś specjalnie częściej. Fakt, brzuch chyba mam niżej bo czuję np. przy goleniu nóg czy zakładaniu butów, że jest nie tyle większy co inaczej ułożony. W środę mam normalna wizytę u swojej gin i zobaczymy co powie. Na pewno dostanę skierowanie na ostatnie badania: hiv, wzw, toksoplazmoza raz jeszcze, kiła no i morfologia i mocz. Zwłaszcza, że w sobotę robiłam mocz i znowu bakterie więc dostanę antybiotyk. No i mówiła, że wyśle mnie tak czy inaczej na ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Aniu ja tylko gdybam ;) bede wiedziec za tydz gdzie maly jest ale ja ostatnio czesciej odwiedzam wc Co do badan to juz chyba tylko dostane mocz i morfologie To fajnie ze juz masz nisko ulozonego maluszka i nie odczuwasz tego prawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jestescie slodko-pierdzace. Mam nadzieje, ze jak bede w zaawansowanej ciazy to taka nie bede. A: Mi jest to, to i to! B: Oj naprawde! To bardzo mi przykro, a mi jest to, to i to! Ale przeszlo mi to! A: Oj jak dobrze, ze ci to przeszlo, ja teraz mam to. Jutro chyba bede miec to! B: Jak masz miec to, to ja wspolczuje. Rany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
gość 16:56 To tylko temat dla dziewczyn, które rodzą w podobnym terminie i dzielą się swoim stanem ciążowym. Jednym to odpowiada, innym nie. Tobie póki, co nie odpowiada więc nie ma sensu Twoja obecność tutaj. Z pewnością w zaawansowanej ciąży znajdziesz mniej słodko - pierdzące towarzystwo, z którym podzielisz się albo i nie swoim stanem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie z tego co tu zagladam to ty " gosciuaniu" jestes najmadrzejsza. Rozumy pozjadalas? Ze sie tak nadzwyczaj glupio wymadrzasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Nie uważam się za najmądrzejszą, daleko mi do takiej postawy i nawet nie bardzo rozumiem skąd ten wniosek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z twoich wypowiedzi najmadrzejsza anio. Juz sie ulatniam, bo zaraz sie nabuzujesz. Ale ogolnie nie badz zalosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Aniu nie przejmuj sie zawsze sie znajdzie ktos na roznych tematach co bedzie nie na temam pisac najlepiej ignorowac Cos mi dzis zyly wyszly na brzuchu Ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi22
Ciekawe po co ktoś taki tu wchodzi jak mu to przeszkadza bez sensu:) a ja kochane jestem w szpitalu znowu z plamieniami i chyba znów mam coś z pecherzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi a ktory ty masz tc .Trzymaj sie tam kochana i pisz w miare mozliwosci co tam u Ciebie A takie osoby chyba sie nudza i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 tydzień. W badaniu krwi wyszedł stan zapalny wiec pewnie PECHERZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Jakiemuś dzieciakowi się nudzi bo ferie sie zaczely i nie wie co ze sobą zrobić więc głupio komentuje na forum ;) Domi to już pewnie zostawia Cię i jak masz skórcze to każą rodzić :) ze mną leżały takie co miały skórcze w 32 i 34 tygodniu i kazali im rodzić, jedna miała dziecko 2,2kg i się wykłócała że " nie będzie rodzić dziecka które waży tyle co kurczak w markecie " haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no z dzieckiem jest wszystko dobrze szyjka zamknięta skurczy nie mam więc jeszcze nie do porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Dzięki dziewczyny, macie rację :) Domi ale Ty się masz z tym pęcherzem! W sumie do donoszonej ciąży zostało 2 tygodnie więc aby tyle przetrzymać a potem można rodzić bez większych obaw, że cos dzidziusiowi się stanie. A jak mówią, że szyjka zamknięta, nie masz skurczy to dobrze :) Wiadomo, że w szpitalu się dłuży i nie jest komfortowo ale będzie dobrze :) x Ola tak mi się przypomniało - uszyłaś już komplet dla córki? Bo mi w piątek przyszła to silikonowe wypełnienie, czekam teraz na materiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi to dobrze ze z dzidzia wszystko ok i nie masz skurczy :) jak mowi Ania oby choc 2 tyg i ciaza donoszona :) i moze nie beda Cie trzymac dlugo w szpitalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×