Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość Kasia 85
Ewelina dobrze ze jedna paczka juz dotarla i jestes zadowolona :) Olu to ze szyjka sie skraca nie oznacza jeszcze ze juz szybko urodzisz bo np kolezsnce od 30 tc sie skraca a teraz 37 tc i jeszcze chodzi w dwupaku Ale masz racje wytrzymasz do poczatku lutego i bedzie dobrze :) i dobrze ze z reszta wynikow ok Aniu ja niby mam sporo ubran ale takich co i tak nie za bardzo by w nich karmic bo albo sciagac albo podwijac w domu nie problem gozej jak gdzies wyjsc ale tez nie chce mi sie po sklepach latac tym bardziej z brzuchem Dzisiejsza noc tragedia niby nie bolal mnie bardzo brzuch ale dokuczal do tego maly na zmiane to pecherz to zoladek i albo uczicie ze niedobrze albo do wc na kilka kropel az wzielam nospe choc leki staram sie ograniczyc na ile sie da Na szczescie pomogla i bylo lepiej nie liczac wstawania do wc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Już mam 20% krótszą, ciekawe czy wczoraj tego nie zauważył czy to tak szybko postępuje. Nic mnie nie boli, nie czuje żeby mi się skracało coś :P Może być że urodzę sama wcześniej. Moja gin się doczytała z wczorajszego badania że dziecko jest średnich wymiarów jak na ten tydzień. Ja nawet nie czytalam tych papierów. Mówi żeby się nie denerwować bo za tydzień ciąża jest już na 100% donoszona. Można śmiało rodzić tylko męża przysłać po ostatnie wyniki badań żeby były do porodu a już w następnym tygodniu będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
To nigdy nie ma gwarancji że już zacznie się poród ale ja już czuje pismo nosem że raczej wyniki mi się nie poprawią i będzie ta indukcja. Nawet jej mina to sugerowała bo wie że jem zdrowo przez dietę cukrzycową więc wyniki nie są złe przez moją dietę tylko mam problem z wątrobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Dziś dostalam darmowe próbki z familyservice.pl kremik Nivea i pieluchę Dada, jakby któraś z Was chciała jakieś darmowe próbki to podaje link ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
A moja morfologia jest lepsza bo zmieniłam dietę. Zrezygnowałam z mięsa i ryb na rzecz strączkowych i kaszy wszelkiej maści i póki co lepiej się czuję i moje wyniki po miesiącu zdecydowanie to pokazują. W chwili obecnej mam tak dobre wyniki, że mogłabym odstawić żelazo ale póki co zmniejszyła mi dawkę z dwóch tabletek do jednej plus ten suplement dla ciężarnych co brałam. x Dzisiaj czytałam na portalu medycyna praktyczna (czy jakoś tak), że kobiety, które stresują się porodem częściej mają przenoszoną ciążę i dłuższy poród. x Mąż na próbę kupił małe opakowanie, chyba tam jest 28 szt., pieluch Dada. Jeśli będą ok. to będziemy z nich korzystać na zmianę z pampersami (o ile oryginalne pampersy też będą ok dla skóry maluszka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wczoraj w nocy taki straszny skurcz złapał łydki tzn kilka ich było jeden za drugim masakra;/ w środę w szpitalu lekarz powiedział że szyjka zamknięta skrócona 1,5 cm lub 2 cm. a tu termin między 19 a 25 lutego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi wspolczuje skurczu bo co prawda w ciazy moze mialam ze trzy razy na szczescie tylko ale przed ciaza walczylam z tym bo co noc potrafily mnie lapac a nawet i w dziec dobrze ze udalo mi sie ich pozbyc Ja z pieluch mam przygotowane male opakowanie 0 i duze 1 z pampersa w razie czego moj mi dokupi a tez chcemy pozniej uzywac Dady jesli maluszkowi bedzie pasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Ważyłam się dziś znów. Od początku ciąży przytyłam 3 kg... Pani doktor mówi, że dobrze i tylko się cieszyć bo przy mojej wadze nie mogę sobie pozwolić na utycie. Jak tak czytam ile średnio się powinno przybrać na wadze to chyba bym przekroczyła setkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jaka gruba jestes... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
89 kg :D Ciekawe w czym teraz będę chodzić po ciąży bo mam wszystko w rozmiarze 42/44... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
89 kg a przytylas w ciazy 3 kg???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytyłam 11 kg ale jakoś nie wiem gdzie to mam bo nie wierze ze wszystko na brzuchu choć tak to wygląda. Moze nogi odrobinę przybrały albo to woda. Kupiłam i ostatnio bawełnę 24,90 za metr, a dziś doznałam szoku, bo dokładnie ten sam materiał zobaczyłam dziś w internecie na stronie "bawelnailen" cena za metr to ... 79zl!! nie do uwierzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiem ci, ze duzo wazysz ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek001
Witam. Przepraszam ze tutaj ale strasznie sie martwie... Jestem na poczatku ciazy. Dzisiaj pojawil sie u mnie taki przezroczysty klejacy i rozciagliwy sluz. Czy ktos tak ma albo mial? Boje sie ze to cos zlego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo umierasz. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Kotulina najczęściej jest w drugą stronę, że w Internecie jest taniej ale jak kupowałam ten minky materiał to w internecie też był droższy :/ Gość przy moim wzroście nie wyglądam jak kulka ale nadwagę mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ciazy waze 86 przytylam 24 i szczerze to czuje sie zle ale po porodzie mam zamiar tak dbac o siebie by powrocic... Przed ciaza 62kg 173 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Gosiaczek to normalne. Jedyne co powinno martwić to upławy - poznasz po innym brzydkim zapachu i serkowatym wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek001
Ten sluz wyglada bardziej na plodny i dlatego to mnie zastanawialo... Dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Hej dziewczyny ja już po wizycie. No to tak u mnie szyjka zamknięta nie skrócona i nie zapowiada sie na wczesniejszy porod. Dostałam skierowanie 7.02 na przygotowanie do zabiegu a 8.02 CC. Niestety u mnie też wyszedł dodatni paciorkowiec :-( Filip waży już 3450 3.02 jeszcze musze podjechać na izbe zrobić zapis KTG I co najgorsze przed zabiegiem czeka mnie lewatywa:-( chyba najbardziej sie jej boję bo nigdy nie miałam robionej:-(. Gin kazała sobie kupić w aptece bo powiedziala ze szpitalne bardzo podrażniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Gosiaczek jak pisze Ola to raczej bedzie normalny sluz przy ciazy :) Olu to dobrze ze tak malo przytylas mojego lekarza bys ucieszyla bo on jest zwolennikiem jak najmniejszego tycia mowi ze najlepiej tak ok 3 do 5 kg ja mam cos ok 12 kg na plusie ale sie smiejemy ze mi nie szkodzi bo ja szczupla Mi poszlo troche w nogi w pupe sporo w piersi i brzuch wiec az tego tak nie widac Kotulinkajak mowi Ola przewaznie w necie mozna taniej cos kupic ale nie zawsze bo czasami w sklepie Ci sie uda i fajnie ze Ci sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ewelina witaj w klubie paciorkowcow ;) hihi Dobrze ze wszystko ok z wami Co do lewatywy tez nie mialam i przez to troche sie nia krepuje ale wole zrobic niz krepowac sie ze przy porodzie zdazy sie wypadek :) Nawet ostatnio kolezanka do mnie co rodzila 4 lata temu bym jesli nie zrobia lewatywy to o nia poprosila bo ona tego nie zrobila i zalowala pozniej I duze te Twoje malenstwo juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero za 1,5 tygodnia będę miała pobrany wymaz i wyniki potem za kolejne 5 dni. Powiem Wam ze ta tkanina jest warta co najwyżej max 30zl ale z pewnością nie 79. to gruba przesada i aż niewiarygodna. dziewczyny nie stresujcie sie lewatywa prawie każdej ciężarnej juz teraz robią i nie sadze żeby było to dla nich jakies dziwne czy krepujące wiec dla nas tez w zasadzie nie powinno. Ja to traktuje jak coś oczywistego i zupełnie normalnego choć tez nigdy nie miałam. I szczerze mówiąc wcześniej tez to było dla mnie krepujące i straszne jak to będzie, ale moja położna tyle sie nagadała o tej lewatywie i w tak normalny naturalny sposób ze przestało mnie to stresować:) z uśmiechem mówiła ze jest królową lewatyw i ona jak zrobi to aż z gardła wyciągnie ze kolejne wypróżnienie to dopiero tydzień później;) trzeba sie obyć z ta myślą:) Ewelinka duży ten Twój synek już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Ewelina chyba i tak to lepsze niż poród indukowany. Ja licze że jednak Dzidzia sama zechce wyjść przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola wiadomo ze lepszy poród spontaniczny niż indukowany ale ten indukowany tez nie jest taki zły bo przynajmniej daje dziecku szanse przygotowania sie ze będzie poród. z tego co mi położna mówiła to najgorsza opcją jest cesarka na zimno. Bo przy indukcji pojawiają sie skurcze itp i dziecko poniekąd spodziewa sie co będzie, a wyjęte nagle bez "ostrzeżenia" z brzucha bez skurczów jest mocno oszołomione, bo oksytocyna nie jest wydzielona i maluszek nie wie co sie dzieje i nie spodziewa sie. Ale Ewelinka nie martw sie bo szybciutko utulisz maluszka i sie uspokoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reszta przy cesarce przeważnie jeśli z dzieckiem jest ok to tata dostaje dziecko na klatę do kangurowania (jesli jest obecny) żeby dziecko skolonizować bakteriami i zrekompensować dziecku to ze nie przeszło przez kanał rodny. A w tym czasie mama jest zszywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Moja Mama miała poród indukowany a i tak urodziłam się o terminie z krwiakiem który mi nie schodził przez 3 miesiące... Mama się tylko omęczyła godzinami bo skórcze były a rozwarcia zero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to może spróbuj jeść wiesiołka. 3x2 tabletki (najzwyklejszy oeparol) albo olej z wiesiołka ale nie wiem ile łyżek. Moja położna wszystkim to poleca bo naturalnie przyspiesza rozwieranie szyjki i skraca męki 1 fazy porodu:) stosuje sie to od 37 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×