Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My emigranci jesteśmy biedakami

Polecane posty

Gość gość
za granicą Polski to ja lubię tylko urlopować a i to nie za długo :) wszędzie fanie ale w domu czyli w Polsce mi najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy usmiechnieci? To muszą być zdziwieni widząc twój. Wiecznie skaaszony i brzydki ryj.to że ty byłeś buedakiem i zarles tylko fasolę , nie oznacza że inni też.twoa zonka pewnie jest tłustą iaega crlulit na dwóch białych udsch, bo nie opalila się biduls w jukehu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahaha, dzięki, ale mam ubaw, no niektóre posty to mistrzostwo świata np gość dziś uśmiałem się. No a wracając do tematu chce coś na temat pogody, ja uwielbiam tą angielską ponurą i deszcz też. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uza Scoeupco
Ty masz koleś naj****e w pacynie. Uza Scoeupco nigdtcdo Polski niexwroci i to payriotka? Ją ponizsm Polakami którzy pracują ciągle za granicą a niby mieszkają w Polsce .a ry nie misles zdolności kredytowej więc nie p******i V ??? I do not understood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usmiechnieci ludzie w pl xxxxx HAHAHAHAHAHAHAH kawał miesiaca ahahahahahahahah wy mnacie krzywe ryje w tej pl przeciez nawet na ulicy to widac ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah ahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holenderski emigrant
Nie do końca zgodzę się z tematem dyskusji - to, czy będziesz "biedakiem", czy człowiekiem żyjącym na normalnym lub wysokim poziomie zależy głównie od Ciebie samego! Nie zwalaj winy na cały świat za swoje niepowodzenia. Wielu ludzi będących na emigracji, a nawet żyjących w Polsce ma się całkiem dobrze - i nie zawsze są to ludzie, którzy urodzili się w tzw. "czepku". Tylko zamiast narzekać, biorą sprawy w swoje ręce! Nie wiem jak emigranci innych państw, ale w przypadku holenderskich wygląda na to, że większość jednak JEST zadowolona ze swojego życia na emigracji - http://w-holandii.tyma.pl/jak-zyje-sie-w-holandii-obcokrajowcom/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiesz smieciu, ze Izabela Scorupko nie wróci do PL? Na razie robi karierę w Stanach tak jak np Niemka Heidi Klum, ktora takze mieszka w USA. Co za zryty, antypolski skurfysyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo to j***e czy wróci, głupcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Was dopomyje nic nie interesuje. Żyjecie tylko po to by jeść, srac i umrzeć. Życiowi nieudacznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesuje mnie to czy ktoś kogo nie znam i nigdy nie spotkam wróci do Polski. Błeheheh. Co głupiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D***myju, mnie tez to nie obchodzi, tylko nawijka była na inny temat. Co za niedoy****iec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak o dumnych emigrantach błehehehe to ty z trzema kumplami w pokoiku mieszkaleś dla kilku pensów na browara?, ale z ciebie doj****** typ. Kto by pomyślał. Jak się czyta twoje posty to się zbiera na rzyganko. Bleeeee. Ić iórz stont!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doje%bany*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gostka wszyscy lubią :) hue hue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×