Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My emigranci jesteśmy biedakami

Polecane posty

Gość gość
A ty beznadziejnyveuefisto mialescsuper życie , dom o niexceuafomo co i dlatego do jukehu pojeches? Co ty p********z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poyebie emigracyjny, za najniższa krajowa w UKa tez ciezko jest sie utrzymać, możesz zapomnieć o wynajęciu domu, jedyne co to pokój u pakola. Yebane niemoty, mieszkające po katach. To żeście sie usamodzielnili, do UKa na zmywak wyjeżdżając hahahahahaha. Dopomyjce yebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajmuję 3 pokojowy dom z kolegą i koleżanką z Polski za 600 funtów. Ostatnio zrobiliśmy remoncik za który zapłaciła angielska landlordka więc wygląda pięknie. Da się? Da. I jak łatwo policzyć płacimy po 200 funtów, wszystkie opłaty wliczone. A ty byłeś w UK czy tylko tak tu trollujesz? Na wszystko "NIE", "niemożliwe" i inne bzdury. Chłopie, jakie ty musisz mieć smutne życie. :( :o Ale pamietaj, każdego dnia możesz je zmienić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dodać, że nie pracujemy na zmywaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Landlordka" lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie czepiaj się. Wiem, że to landlady, ale tak się jakoś przyzwyczaiłam i tak mówię. :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli żyjesz jak typowy emigracyjny smiec, na wynajmowanym domu z kilkoma w domu. Tak jak ty zyje 80 % polskich poyebow. Jesli nie pracujesz na zmywaku, to gdzie? W fabryce? Ot wielka roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam z przyjaciółmi z Polski, znamy się ponad 10 lat, wolę mieszkać z nimi niż sama. Kiedyś mieszkałam sama i było to dla mnie straszne. Samotność za granica jest nie do zniesienia. Wiem, napiszesz, znajdź chłopaka. Można powiedzieć, że pracuję nad tym. :p Nie musisz mnie obrażać, czy ja ciebie obraziłam? Pracuję w polskim sklepie i lubię tą pracę. Może do czasu. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to rzeczywiście sukces, w polskim sklepie pracować i po katach mieszkac. Życzę szczęście na tej ziemi obiecanej hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wuefisto tez cisnales sie z zonka na jednym pokoju u pakola i ciulales funciaki na swoje m w Pl :D Zonka kible szorowała , a ty na magazynie popylałeś :) A corke babcia wychowywała.. Pewnie dumna była jaka to kariere rodzice zrobili :D Na aparacik na zabki zarobiles i kupiłes go w Pl , bo w Uk za drogi dla ciebie , ale na porzadne wyksztalcenie córki na dobrej brytyjskiej uczelni juz nie, wiec wróciłes do PL :P Obdzieliłes juz wodeczka znajomych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spadaj. Nie myślę, że to żaden sukces. Ale ty chyba żadnej pracy nie szanujesz. Zmywak - źle, fabryka - źle, sprzątanie - źle, sklep - źle. A ja się nie wstydzę tej pracy. I w ogóle ciekawe gdzie ty pracujesz? Tylko wyśmiewasz i obrażasz innych. Żałosny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o cholera, Ty wez juz dziewczyno nic nie pisz bo sie zakocham :D taki spokoj z tym chamidlem :D aniol :D nie marnuj na niego czasu, nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mieszkal podobno z 3ma kumplami, sam sie "chwalil" przegryw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jednym pokoiku buahahah :D pompa niezla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co? Ja? Anioł? Pozory :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasze tępe mordy
Lepiej za granicą po kątach mieszkać niż ze starymi w PL na 35m2 w wieku 35 lat. Emigranci mają jaja i za to was szanuje. A poyeby w PL na garnuszku mamuśki morda w kubeł i zaspermione gacie zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie maja jaj ci ktorzy maja wszystko zalatwione przez innych. Np bez jezyka wiadomo ze gowno taki/a zalatwi, nawet przeciez nie umowi sie na spotkanko o nin, nie mowiac o zalozeniu konta w banku czy dogadaniu sie z angielskim szefem. Ja kilka razy bylem tlumaczem i zaluje, niewazne dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś nie zna języka to musi zapłacić za tłumacza, proste, więc nie widze problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak was czytam szmaty emigracyjne niczym się nie różnicie od tych ścier uchodźców wstyd brak słów dno śmieć góffno połączcie się z tym góffnem bo bliżej am do wojny biedy i szmaciarstwa jak do ....ludzi którzy chcą żyć w spokoju !!!!! Dlatego tępimy takie gnidy jak wy ! pedalstwo bez pochodzenia charakteru zasad pochodzenia !!! zwyczajnie dauny...siedźcie tam gdzie jesteście ale nie sprowadzajcie nam wojny do kraju ! won od nas od globalizacji od syfu jaki szerzycie i kim jesteście !!!! won ! nie chcemy mieć tego syfu w naszym pięknym kraju co wy macie syfy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten koleś co wyzywa to największy śmieć antypolski właśnie. Wielki patriota a wyjechał ciulac funciaki do syfu uk? Czemu frajerze na swój piękny domek nie zrobiłeś w swojej cudownej polandii? No czemu? Bo tam najwyżej możesz zarobić na chleb z pasztetem bucu więc zamknij ryj hipokryto bo sprzedales się sam dla kasy a najwięcej szczekasz. Trzeba było w pl tyrac jak uk dla ciebie takie be. Ale twoja polandia tylko cie w dupsko w******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieciu po co miałem brac kredyt i dom kupic w PL, jak mogłem pojechać do Jukeju i kupic go za gotówkę. Ty syfie emigracyjny gdzie zarobisz by w Jukeju chatę za gotówkę kupic? Do konca zycia będziesz żył jak dziad na wynajmowanym flacie u pakola, ze smierdzcymi dywanami w środku. Yebany nieudacznik, antypolski skurfysyn. Zjadłeś juz swoja porcje fasolki z puszki? Jesli tak, to teraz możesz grzecznie iść podmywac brytol ich stare, obsrane dopska. Yebana niemota. Dobrze ze tego syfu mie ma juz w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na chuj plujesz na kraj w którym sam wyciagasz łapę po funciaki? W Polsce ciulaj szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dorabiaj sobie ideologii do swojego wyjazdu, Byles nikim w Polsce , teraz zarobiles w kraju ktorego nei wiedziec czmeu nie znosisz i p********z glupoty dlatego musiales wyjecha c iz arobic na dom, a zapewne nei zarobiles bo przeciez tez musiales tam zyc dlatego wyejchales bo zadnego kredytu bys nie dostal, Wiem co pisze bo bylam menagerem banki i bankowosc w malym palcu mam, Zeby w Polsce dostac kredyt na mieszkanie to trzeba miec super dochody; A jesli wyjechales to ich nie miales, zreszta anwzet pisales o tym kiedys;Zalosny doopek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Jukeju smieciu emigracyjny, to moze nie trzeba mieć dobrych dochodów by kredyt dostać? Yebane niemoty. Jednym z głównych społecznych problemów w Jukeju, jest brak mozliwosci kupna mieszkania przez młodych. Dlatego Cameron obniżył stopę procentowa wkładu własnego do 10%,ale to i tak duzo. Młodych Brytyjczyków nie stac na zakup mieszkania. Oni nawet zazdroszczą trochę Polakom, ze mamy takie mozliwosci pracując na Wyspach. Gdybyście z nimi rozmawiali, a nie tylko dopy im myli, to byście mieli całkiem inny wizerunek Jukeju. Yebane smiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie kredyty w Jukeju jak powiadasz nie interesuja, juz sam fakt ze masz w swoim glupim deklu myslenie o kupnie domu czy mieszkania to swiadczy ze jestes typowo polaczkowo zasciankowy, Ja mam mieszkanie w Polsce ale to dla mnie nie jest priorytet; Do grobu to zabierzesz? jak kupsiz co dalej? przeciez dalej wyjezdzac bedziesz bo sie nie utrzymasz i tego domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co dalej frajerze? Zabierzesz uciulane funty do Polski, a sądząc po poziomie nie za wiele z fabryki ich wywieziesz. Postawisz swoją lepianke z której będziesz dumny bo nie na kredyt (takie zera kredytu nie dostają zresztą) i wrócisz z podkulonym ogonkiem na taśmę do uk bo co ktoś taki jak ty z problemami psychicznymi jeszcze w bonusie może zdziałać w Polsce? Ty jesteś najbardziej sprzedajnym emigracyjnym smieciem na tym forum bo nawet nie potrafisz z pokorą przyznać ze jesteś zwykłym nieudacznikiem który w swojej Polsce nie umiał zarobić na chatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w pl ale gardze takimi pseudo dorobkiewiczami jak ty. Ciulac funty byłeś pierwszy a teraz szczekasz psie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To pisal bingol, chore dziecko :D w uk tylko google maps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaściankowy to ty masz, ale ten zay****y emigracyjny łeb. Nie myslisz o kredycie i o domu, bo cie na niego nie stac, y****a uboga niemoto, ze sterta zdjeć z Egiptu. Jestes frajerem, przegranym d***myjcem. Możesz opiyerdolic Polakom w PL kapelusza, brytyjski marginesie społeczny, a nie sie z nimi równać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×