Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miro990

Moja dziewczyna nie może dojść do orgazmu podczas seksu

Polecane posty

Gość miro990

Witam, mamy z dziewczyną pewien problem. Zawsze podczas seksu ona przerywa mówiąc że już ją boli. Seks trwa około 15 - 20 min. Kochamy się już od ponad roku i nigdy nie osiągnęła orgazmu podczas stosunku, natomiast podczas pieszczot i zabawy palcami nigdy nie ma z tym problemu. Zawsze po około 5 - 10 minutach zabawy dojdzie. Dlaczego tak jest i co mamy zrobić, żeby udało jej się osiągnąć ten orgazm podczas seksu? Zaczynam się już obwiniać, że robię coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za bardzo przyzwyczaiła się do pieszczot gdy ją rozbudzisz pieszczotami 3/4 wtedy spróbuj wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oczekuj, ze dziewczyna bedzie miala orgazmy za orgazmami, bo to jest uzaleznione od indywidualnych potrzeb. Dostaje orgazm jak robisz jej palcowke lub piescisz i to powinno wystarczac z czasem mozecie sprobowac nowych pozycji gdzie dziewczyna znajdzie swoje najbardziej erogenne sfery i to pozwoli jej miec orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocne posuwy wywołają orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
namów ją na stosunek w pupcie tak dochodzą nawet te najbardziej oziębłe dawno już jest potwierdzony że seks w pupcie daje ogromną rozkosz i jeszcze bardziej zbliża partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boli bo przy penetracji za malo czuje i wysycha.uzywajcie lubrykanta.wez ja od tylu i piesc palcami lechtaczke jesli ona sama sie wstydzi.malo ktora kobieta dochodzi z samej penetracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się grubo mylicie ja dochodzę 99 procent jak on jest w środku i jest to dużo przyjemniejsze niż palcówkowy orgazm poczytajcie poradnik wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś to się grubo mylicie ja dochodzę 99 procent jak on jest w środku i jest to dużo przyjemniejsze niż palcówkowy orgazm poczytajcie poradnik wyżej X Poradniki sa dla dzieci, doswiadczenie robi swoje, kazda kobieta ma swoje indwidualne potrzeby i facet powinien je poznac i sie na nich skupiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×