Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zmarszczki przy jednym oku

Polecane posty

Gość enalej
Moja sucha skóra z siateczką drobnych zmarszczek bardzo polubiła Krem L'oreal Revitalift Laser X3. Krem stosuję dopiero drugi tydzień a już zauważyłam pierwsze efekty jego działania. Skóra stała się bardziej promienna i jakby odrobinę gładsza i młodsza. Porównałam zdjęcia okolic oczu (przed i 7 dni po stosowaniu kremu) i naprawdę widać różnicę. Krem działa! Pokładam w nim duże nadzieje i myślę, że mnie nie zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enalej
Krem Revitalift Laser X3 to moje kobiece must have, to bezkonkurencyjne odkrycie roku! Spełnił moje oczekiwania, zaskoczył zupełnie w kwestii radzenia sobie ze zmarszczkami, pomógł mi odzyskać młodzieńczy blask, zdrowy wygląd i poprawił gęstość skóry. Czuję się piękna i zadbana bez żadnych wizyt u kosmetyczki. Stosując regularnie krem systematycznie dostrzegałam zmiany, które pozytywnie mnie zaskakiwały, twarz dojrzałej kobiety z dnia na dzień promieniała, a po 2 tygodniach zniknęły drobne zmarszczki i przebarwienia. Wygładziła się również skóra na szyi, jest bardziej napięta i jędrna. Konsystencja kremu i jego delikatny zapach to dodatkowe zalety kremu, a jego szybkie wchłanianie i nie tłusta konsystencja to rewelacyjne cechy! Revitalift Laser X3 to krem nowoczesnej kobiety, szybko zauważalne efekty zachęcają do jego kupna i zainwestowania w piękno, ponieważ właśnie tego jesteśmy warte! Piękne, estetycznie wykonane opakowane to kolejny plus tej marki, więc warto podarować sobie odrobinę luksusu, zamiast wydawać pieniądze na zabiegi w zakładzie kosmetycznym i w domowym zaciszu obserwować ja nasza twarz nabiera młodzieńczego wyglądu i blasku! #jestemtegowarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja kremom juz nie ufam, nie dają nic na moje zmarszczki. dlatego zdecydowałam się na Restylane Skinbooser - fajnie delikatnie wypełnia, dobrze nawilża. widać ze buzia jest taka gładka i nawilżona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×