Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Le Troll

molestowanie rano w autobusie

Polecane posty

Gość gość
Więc próbuj, sama jestem ciekawa, czy Ci się uda :) Odnośnie Dzordza - rozumiem, ze robótki ręczne zaczęły Cię nudzić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuu to faktycznie nie wygląda dobrze, nie martw się może uda nam się wspólnymi siłami jeszcze coś w tej sprawie zrobić :) Tylko, czy Ty aby na pewno nie będziesz się bał, ze próbuję Cię molestowac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę jedynie o to żebyś tyłkiem nie napierała na moją prawą dłoń , bo to przywołuje złe wspomienia I łzy same napływają do mych zielonych oczu :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz mieć bardzo ładne oczy mimo tych łez :) Obiecuję, ze nie będę napierała tylkiem na Twoją dłoń (mało tego jeszcze ucałuję czoło :D) gdyż wolałabym napierac nim na inną część Twojego ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne oczy masz, komu je dasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym wy tutaj piszecie? Czy mozna to w jednym zdaniu okreslic? Chyba pojde na kurs jezyka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko :P przy takim obrocie spraw nie miałbym nawet czasu pomyśleć o mej krzywdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszemy o tym jaką traumę może wywołać podróż autobusem do warszawskiego Mordoru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam długie namietne pocałunki :) kiedyś zastanawialam się nawet nad wzięciem udziału w konkursie na najdłuższy pocałunek :D Czasem lubię też krótkie szybkie - dosłownie musniecia ust o usta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, ze ten czas w ogóle mógłbyś przeznaczyć na zdecydowanie bardziej interesujące czynności niż myślenie :P Zastanawiam się tylko jaki strój byłby najbardziej odpowiedni w czasie tego napierania, aby doznania były odpowiednio hmmm głębokie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romantyczna? ;-) to całowanie w tym konkursie jest strasznie mechanicznie :o i nie wydawało się przyjemne . Aczkolwiek dobrze wiedzieć że masz wysportowane usta :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leginsy ( boże błogosław tego kto je wymyślił ) albo krótką spódniczkę :p klasyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwazna i romantyczna? :D bywam :) A całowanie w konkursie było akurat żartem :) Ciekawe, czy znalazlbys we mnie jeszcze jakieś inne wysportowane tudzież wygimnastykowane elementy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wszyscy faceci mają fioła na punkcie tylkow w leginsach? :) Krótka spódniczka...A pod nią - nic - O taki scenariusz chodziło? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako ze jestem dość uparty szukał bym pilnie aż odnalazł bym je wszystkie :p nawet te o których możesz nie widzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam takiej władzy aby wypowiadać się za nas wszystkich ale myślę że heteroseksualna cześć je uwielbia :classic_cool: Całe nic pod spódniczką? Napieralbym biodrami jak Turcy na Konstantynopol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mogłoby być bardzo interesujące gdybyś odkrył we mnie coś, o istnieniu czego nie miałam pojęcia :) Lubię upartych mężczyzn, może dlatego,ze ja też taka jestem :P Mam nadzieję, ze oprócz bioder wlaczylbys coś dodatkowo aby upewnić się bardzo dokładnie czy aby na pewno pod spódniczka jest tylko nic tzn. Nie ma niczego, co mogłoby nas dzielić :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Petrov nie widzisz że Juken to pupilek moderacji? dlatego tak kozaczy bo wie że ma mocniejsze plecy od ciebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrupulatność i wrodzona dokładność , nie pozwala mi spocząć do póki wszystko nie jest odpowiednio zbadane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, ze do listy zalet powinieneś koniecznie pilnie dopisać skromność :D Czy Ty masz jakieś wady? :) Czy mogłabym się dowiedzieć co i czym miałbyś badać? Zapowiada się ciekawie, dlatego dopytuje gdyż to mnie jakby dotyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wysoki, przystojny , inteligentny i przede wszystkim SKROMNY, jak już słusznie zauważyłaś. :D Wady ? Pewnie jakieś są ale nie mogę ich dostrzec po przez dźwięk mojego rozbuchanego ego :classic_cool: Za dużo żądasz :o to jest forum publiczne a ja jestem jego największym trollem. Nie mogę się tak uzewnętrzniac ;) ( przykro mi drodzy cisi obserwatorzy ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie dziwne wrażenie, ze wszyscy faceci na tym forum są wysocy, przystojni i inteligentni :D Właściwie Twoje wady już mnie nie interesują, ode mnie możesz za to dopisać sobie jednego plusa - inni niż wszyscy faceci na forum ( to za to ostatnie zdanie mimo, ze Dzordz będzie pewnie niepocieszony :D) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Ty też jesteś wyraźną osobowością :P liczę że z czasem założysz jakiegoś nika abym mógł Cię troche postalkować na forum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detektywie za Myszkę weź ię babo za robotę i zedytuj niekatualną listę. Wpisz siebie , Wilka, Widmo, Agenta, Samansarę, Imperium walącą się z Władcą Lalek Koke, Koke Amstaf, In Spe, Najszybszy w miescie :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżordż Jukena
Kurwa Juken ciebie zostawic sam na sam z kobietom :O Juz mam dosyc tej twojej łapy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×