Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawska i zaintrygowana

Lody, lody dla ochłody

Polecane posty

Gość gość
Ciz zabieram dzis w wafelku.Smietankowo-Truskawkowy.Nie liczę dziś żadnych kalori, godzin i lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może ja tylko na wstępie powtórzę zaproszenie do Gościa z Wawy miłej koleżanki "gość" na kawkę :D Gościu, rozważ zaproszenie, tam będziesz miał ciszę, spokój całkowity i bez przeszkadzania w rozmowie towarzystwo pięknych pań ❤️ Warto się zastanowić nad propozycją, czy opłaca się pić z nami herbatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PSuju, dla Ciebie pewnie każde są ;) Ale to już uśmiechnij się go Gospodyni ;) Dzień dobry... o poranku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój Eve bo nie ma co komentować.Standardowo od Magdy 🌼;)Psuju Cześć. Automat do gorącej czekolady móglby ktoś załatwić.Ostatnio jem stanowczo za dużo lodów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziękuję gościu, nie trzeba było :PPSuju, na pewno się zatrzyma i dojrzy, ładnie się ustaw w kolejce... do automatu ;)Madi, cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sina dupka
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, sina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za zaproszenie 🌼 ja tylko pozdrawiam:))) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrowienia przyjmujemy oczywiście równie chętnie jak lody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko kopia tego co tam napisałem. ///Jestem tu bo zostałem miło przyjęty i Was polubiłem... Ale jeśli powiecie żebym spier... to sobie pójdę. Oni piszą co innego a ja widzę co innego... Może jestem ślepy, a może Oni sami odstraszają nawet niechcący od siebie. Ja do nikogo nic nie mam... Z chęcią to bym Was wszystkie w nocy porwał, wziął na kolano, dał po razie i usadził przy jednym stole... I bym tak Was napoił alkoholem że byście musiały dać sobie buzi na zgodę. .. W realu dał bym radę, przerabiałem takie rzeczy. .. Zawsze mi się udawało... .... muszę spadać niestety. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CiZiu, ale z tematem to trafiłaś jak kij w oko, dla jakiej ochłody? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja skopiuję ;)Gościu z WawyJak na pewno zauważyłeś mój post był kpiną, i to na pewno nie z Ciebie 🌻 Adresatka kpiny zrozumie, co ma zrozumieć. Jeśli to wytrzymasz, co się u nas dzieje - zostań, będzie nam bardzo miło oczywiście zapraszamy 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CiZiu, dobrze, mogę się zająć następnymi (może tym razem ciepłymi? ;) ), ale to potem może :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawa mijamy się. Masz 🌼.Buzi może w innych okolicznościach.Aha dzięki za śniadanie. Na jutro poproszę wiecej.Bo przyjechały dziewczyny-Menu napiszę, bo nie wiem co lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Pietro Savastano
Dzień dobry :) Czy lody włoskie też serwujecie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psuju Ty tylko o lizaniu piszesz , a przepisu na cytrynówkę nie chciałeś ;)Stwierdziłeś, że za dużo cukru i tyłeczek Ci urośnie.Fakt- Cytryny zasypujesz 0.5 kg cukru .Automat do czekolady byś załatwił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CiZiu, Ciebie nie da się zastąpić :) Więc poczekamy na Ciebie z robieniem lodów ;) Kiedyś tu już był jeden sklepik, ale on był z... marzeniami... ;)A pozostali: tylko nie kraść, jak kasjerki brak na kasie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Don ma sam sobie robić loda? 😡 Co za kraj ta Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Don Pietro, lodziarnia wita ;) Wyjątkowo dla Ciebie - włoskie dla Włocha, raz! :P Ale to naprawdę w drodze głębokiego wyjątku, pod nieobecność właścicielki - nie robimy 😴 "Don" jakoś dobrze mi się kojarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PSuju, niezupełnie, ale też całkiem dobry trop :D To jakaś powieść nawet zdaje się była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Pietro Savastano
Dziękuję Ci Eve ;) Mmm smaczne są, bardzo. Poczułem się jakbym był w samym sercu Neapolu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psuju załatwiaj. Nie wiem na co jeszcze czekasz.:DEve pilnuje kasy, żeby manka nie było.Przy seksie się chyba najwięcej spala kalorii.Mam nadzieję, że jak wrócę to będzie już automat.Dziś mam ochotę na czekoladę z chili:P Za dużo tych lodów ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, ja na chwilę zmienię lokal z lodziarni na inny, ponieważ dla mnie jest poranek, to udam się zjeść śniadanie ;) Być może będzie włoskie :) PSuj już wie, że mam problem z porami dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gościu, dziękujemy i za Twój wkład w lodziarnię, każdy przejaw dobrej woli się liczy, mimo wszystko 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie trzymam Cię za słowo.:-DJak wrócę to będzie zamontowany już automat.Póki co pilnuj interesu. Eve wyszła na zakupy.Ciz chyba do kosmetyczki.Reszta dziewczyn się opala.Wawa pojechał do Stolicy po dostawę lodów na patyku.https://youtu.be/wyx6JDQCslE🖐️Ps. Spamerka jesteś monotematyczna i starsza od Ciotek bo się powtarzasz się.Zacznij coś łykać na pamięć lub poprawę nastroju.😴 Nikogo nie ma >Zrób sobię przerwę na loda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Ja chce obsługiwać lodomat! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PSuju, o cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny ten automat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×