Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawska i zaintrygowana

Lody, lody dla ochłody

Polecane posty

Gęsina kojarzy mi się z pasztetem. O ile gęsi pasztet jest bardzo smaczny, o tyle "forumowy pasztet" napawa mnie obrzydzeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Senorku, nas też napawa, niestety karmią nas nim na siłę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senor_Toledo dziś Gęsina kojarzy mi się z pasztetem. O ile gęsi pasztet jest bardzo smaczny, o tyle "ludzki pasztet" napawa mnie obrzydzeniem  xxxx Podejrzewam ze po pijaku to bez różnicy. Choć nie próbowałem tego ostatniego...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zdaje się, że usnęła zmęczona całodziennym słusznym dziełem swego życia, więc cii... ;)Gościu z Wawy, paczkę może Kelnereczki z rana odpakują, rozumiem, że to lody w wielu smakach i polewach 😴 Dziękujemy ;)Dobrej nocy obu Panom 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Eve . Standardowo to co zwykle plus dodatki niespodzianki. Tak jak obiecałem że czasem tu zajrzę i paczkę przywiozę. Póki jeszcze mogę. To jak idziesz spać to dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem, czy się podejmę tego loda, gdyby to jeszcze chciało i miało przejemność z lodzika, to pewnie przemówiłoby ludzkim glosem, raczej tu nie odmawiamy przecież :classic_cool: . Toledo Tobie lody nie wskazane, żeby nie przeziębić gardła :classic_cool: :P Poprawka: odmawiamy mając na uwadze dobro obsługiwanego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, jakie to dodatki niespodzianki od Gościa z Wawy, ukryte w paczce z lodami? 😴 Znalazłyście coś? :PMuszko, a ja właśnie chciałam napisać, że Toledo zrobię loda, ale jakoś uznałam, że to może nie najlepiej brzmi :classic_cool:Ale skoro mówisz, że się przeziębi od tego, to nie ma tematu ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze to brzmi Midsummer, bo jest lato i jest pora na lody, a tu mamy mini lodziarnię więc w sumie zdziwiłabym się gdybyśmy podawały tu chleb ;) Wydaje mi się, że dla Toledo trzeba będzie coś specjalnego, takiego dla Seniorów, czyli ciepły lód , ewentualnie jedna gałka :P ;) Ja od Warsa biorę naturalne, śmietankowe. Dodatki mnie nie kręcą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że już jesteś na posterunku, psycholko bez życia 😘Ustawić ci się lepszym profilem? :D No już, dawaj mała! :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszko, wpadnę później sprawdzić, czy Senorek jednak chce loda :classic_cool: Może coś znajdę specjalnie dla staruszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu mówisz na Waderę że jest psycholką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę pora karmienia gęsi:) A lody to ja przyjmę wszystkie, bez względu na ilość. Nie martw się Mucho o moje zdrowie. Jestem stary, ale jary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Psychiatryka ciąg dalszy :DSenorku, wedle życzenia: lody w każdej ilości, ale... później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senor_Toledo dziś A lody to ja przyjmę wszystkie, bez względu na ilość. Nie martw się Mucho o moje zdrowie. Jestem stary, ale jary x Toledo, WSZYSTKIE? Trochę nas tu jest. Na pewno staniesz na wysokości zadania ? ;) Wad domyślam się, że tak przypominasz nie bez powodu o tym lodzie dla gęsi :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszko :-)Dziś nie jadłam lodów.Może dwie gałki truskwkowych? :-DW ogóle to Dobry Wieczór 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w końcu Seniorowi czy Gęsiorkowi?:-DMoże się jakoś zdecydujcie?Póki co dziś dla mnie truskawkowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia Ogrodniczka
Czy można jeść sałatę chociaż jest zielona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszko zawsze można rozetrzec i zrobić z tego maseczké.Nie sądzisz? :-P Idealną na zmarszczki?Jakie zmarszczki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×