Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawska i zaintrygowana

Lody, lody dla ochłody

Polecane posty

Gość gość
PSuju, spróbowałabym Cię wesprzeć, żeby nie było że podpadasz, ale się boję chodzić po takich stronach (z takimi automatami) 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve może wprowadzimy dodatkowo gofry? :-PTylko potrzeba fundusz na maszynkę do wypieku.Do tego bita śmietana, borówki lub mus truskawkowyAlbo z samym pudrem. Bo sa też tacy, którzy takie lubią :-PTym się mogę zająć. W końcu jesteśmy w kawiarni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gromi! Dla Ciebie bez kolejki i wszystko, aż Cię zemdli od naszych słodkości 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzcie i liżcie do oporu. Gromi śmiało.Kaloriami się nie przejmujcie. Bo po co?Jakby co to umówimy się na jakieś wspólne spalanieMoże jakiś aerobić lub długie bieganie?Dzis nie liczymy żadnych kalorii.:-P No Way :-DGdzie Psuj i automat do lania gorącej czekolady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Pietro Savastano
Pieniędzmi na wyposażenie lokalu się nie martwcie, Rodzina wszystko sfinansuje 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mścisz się,że cię PSuj grzecznie wyprosił?Będziesz tak jadem zarażać ludzi,którzy mnie nawet nie znają,mimo,że jestem tu od dawna? Gratuluję pomysłu na popołudnie Eve. Nie fatyguj się.Nie tylko nie odpowiem,ja nawet nie przeczytam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To miło, że wpadłaś tu dla odmiany pod niebieskim, he... hajabuza (wybacz, że nie wymienię więcej twoich poprzednich nicków, znam tylko ten i przedostatni, ale zapewne tytulatura długa i chwalebna, i ta niebieska i ta pomarańczowa). Grunt, że ty wiesz, że ja wiem, jaka jesteś malutka. O to mi tylko chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O oczywiście, że przeczytasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
No dobra...wezmę szufle i wysprzatam ten gnoj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Don zaczynasz kojarzyć mi się z Ojcem Chrzestnym. Jak to było>"Święcona woda pierze najlepiej":-DNie zamawiałam tapet z Koszalina. Proszę zabrać to stąd.Chcę maszynkę do robienia gofrów oraz nowe stoliki.Dziewczyny zajmą się wystrojem lokalu, ja dorzucę coś z menu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynalem cie lubic Eve, zenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny, niestety ja już Ci lodów nie ukręcę ;) Może pozostałe Dziewczyny :) Ale są tu inne "lodziarnie", kręcą się lata, mają monopol, na pewno każda miło Cię obsłuży ;) Buziaki, Draniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Midsummer Eve dziś Zimny, niestety ja już Ci lodów nie ukręcę oczko.gif Może pozostałe Dziewczyny usmiech.gif Ale są tu inne "lodziarnie", kręcą się lata, mają monopol, na pewno każda miło Cię obsłuży oczko.gif Buziaki, Draniu oczko.gif X Monopol chcecie WY!!! Cioteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokoj midsummer, mialybysmy sie poddac patologii i rezygnowac? never :classic_cool: Taka informacja dla nowych dziewczyn , ktore sie pojawia: ciotki sa tu od jakiegos roku, czyli stosunkowo od niedawna. zebraly mnostwo hejtu, inne uzytkowniczki rowniez. one odeszly. niestety taki chrzescik bojowy funduje tu większość starych bywalczyń. Osobiście uważam, że NIE HEJTUJE FRIDA I KUSZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwawa
Ja tylko na chwilkę, lody wypakuję i spadam bo się bardzo spieszę... Wiem że miały być wczoraj ale te blokady... Przejechać się nie dało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️Tradycyjnie przywitam się.Jak to było= Środa dzień loda.. :)Ciz, widziałam wczoraj jak ładnie się wyeksponowałaś -DZresztą jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Królu :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zaplatany w niteczki
Czesc. Ile buziakow za jedna galkę? Niewazne. Poprosze 6 galek. Jagoda wanilia czekolada guma do zucia cytryna i bakalia. Ile buziakow place i komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zaplatany w niteczki
O kurde. Dopiero teraz widze ze wy tu krecone macie. A to nie.....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Jak chcesz gościu. Ale wiedz, że potrafię kręcić takie lody, jakich jeszcze nie smakowałes:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zaplatany w niteczki
No ale ja nieeee wiem .... No moze sie skusze... no ale.. no ale... A takie krecone to ile buziakow. No i kogo i w co musialabym pocalowac. Musze to wiedziec zanim podejme decyzje o ewentualnej konsumpcji :classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niteczko, tu nie skonsumujesz, konkurencja Ci nie pozwoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zaplatany w niteczki
Midsu. To nie konkurencja. Niepotrzebnie sie klocicie, naprawde. Wy sie szarpiecie a ktos ma radochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×