Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawska i zaintrygowana

Lody, lody dla ochłody

Polecane posty

Gość gość
Wrócił juź Senor z Ciechocinka?:-DJakoś mijam go ostatnio. Może o tej porze jest na wieczorku tanecznym z kuracjuszkami? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gąsiorowi nie robię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż miło posłuchać jak dziewczyny rozmawiają. ;-) Nie przeszkadzajcie sobie. Mnie tu przecież nie ma.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję ciągnąć zapałki :(Ale ja nie robię! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve gąsiorowi nie robi :-D I basta.Dobrze Eve może nie będzie trzeba :-)Cześc Wawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gąsiorowi nie robię :(A Senor się zmył :( A Gościa z Wawy tu nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boję się, że przegram w zapałki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Midsummer Eve dziś Gąsiorowi nie robię  A Senor się zmył  A Gościa z Wawy tu nie ma  xxxxxx Cześć dziewczyny. Już jestem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, wawa się znalazł (teraz, jak lody robią) :(Gąsior, idź w pokoju, nie zrobię ci :(Idę się kąpać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wad też idzie się kąpać, to ja z Wad. W końcu powiedzieli, że wchodzimy/wychodzimy parami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i poszli :(A przepraszam, piersi Wadi to ja mam niby po kim sprawdzać? :ONie, nie odpowiadajcie, bo gąsiora zobaczę :(Co za poziom, zamiast herbaty zaparzyć :ODobranoc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Midsummer Eve wczoraj Proponuję ciągnąć zapałki Ale ja nie robię! A musisz mnie pytać, czy chcę oddychać?... Midsummer Eve wczoraj Gąsiorowi nie robię A Senor się zmył A Gościa z Wawy tu nie ma A musisz mnie pytać, czy chcę oddychać?... Midsummer Eve wczoraj Boję się, że przegram w zapałki A musisz mnie pytać, czy chcę oddychać?... Midsummer Eve wczoraj No i poszli A przepraszam, piersi Wadi to ja mam niby po kim sprawdzać? Nie, nie odpowiadajcie, bo gąsiora zobaczę Co za poziom, zamiast herbaty zaparzyć Dobranoc A musisz mnie pytać, czy chcę oddychać?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu się dorwały do pisania i o czym pisały? O gęsi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z pań uraczy mnie lodzikiem? Niestety Wiesława jeszcze chrapie, a z jej ust wycieka naturalny lubrykant, co nie napawa mnie apetytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w Ciechocinku pełno jest lodomatów, ale wszystkie trącą myszką. Myszki też już nie pierwszej świeżości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) przywitam państwa wierszykiem Dziesięć małych gąsek Pobiegło przed siebie Jedna nie zdążyła I zostało dziewięć. Dziewięć małych gąsek Usiadło na wrzosie Jedna siąść nie chciała I zostało osiem. Osiem małych gąsek Stanęło pod drzewem Jedna weszła w dziuplę I zostało siedem. Siedem małych gąsek Chciało obiad zjeść Jedna z nich nie chciała I zostało sześć. Sześć malutkich gąsek Poszło bawić się Jedna poszła pływać I zostało pięć. Pięć malutkich gąsek Wsiadło na rowery Jedna wzięła wrotki I zostały cztery. Cztery małe gąski Pobiegły pod bzy Jedna biec nie chciała I zostały trzy. Trzy malutkie gąski Miały schować się Jedna była gapa Schowały się dwie. Dwie malutkie gąski Szukały zajęcia Jedna gdzieś przepadła I została jedna. Jednej małej gąsce Smutno było w lesie Zawołała resztę Znów ich było dziesięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×