Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Test ciążowy,druga kreska blada i cienka

Polecane posty

Gość gość

Witam. Czy miał ktoś bladą i cienką drugą kreske na tescie ciążowym? Jak traktować taki wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy po jakim czasie odczytalas wynik. Jezeli więcej niz 5 - 10 min to wynik jest nie wazny. Mialam taka kreske nie raz i w ciazy nie bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
druga kreseczka mało widoczna ,to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gosia
Hej. Ja zrobiłam test po 10 dniach od stosunku i właśnie druga kreska była taka blada, co błędnie odczytalam jako wynik negatywny. Po 4 kolejnych dniach zrobiłam drugi test, bo coś się dziwnie czułam (brzuch mnie bolał jakbym miała dostać okres ale jednak troszkę ten ból był inny) i kreską wyszła już wyraźna. Później pytałam o to moja ginekolog i powiedziała że jasna kreską też oznacza wynik pozytywny, tylko po prostu mało jest jeszcze tego hormonu w organizmie (zapomniałam jak on się nazywa ;p) . W każdym razie gratuluję? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,wiem że blada kreska to ciąża. Bardziej chodzi mi o jej grubosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozna byc troche w ciazy (cienka kreska). Jesli pojawiad sie druga kreska to oznacza ciaze. Koniec kropka. Bledsza i mniej widoczna to po prostu jeszcze malo hcg w moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam tak 3 razy...i mam 3 dzieci gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Wróciłam właśnie od ginekologa. W badaniu palpacyjnym stwierdził powiększony jajnik,usg to potwierdziło. W jajniku coś jest,jajnik jest aktywny. Dał mi skierowanie na bete. Na moje pytanie czy to ciąża pozamaciczna,powiedział że może tak być,dlatego też daje mi skierowanie na bete i,że jajnik nadaje się do obserwacji. Dodam,że jajnik jest tkliwy. Miał ktoś podobna sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bylam w baaaardzo wczesniej ciazy to jajnik tez nie podobal sie mojemu lekarzowi. No i byl plyn w zatoce douglasa czy w czyms tam co moglo oznaczac zarowno przebyta owulacje jak i ciaze pozamaciczna. Pecherzyka dlugo nie bylo w macicy. Ostatecznie okazalo sie,ze wszystko jest ok. Zrob test z krwi. Porem pewnie bedziesz musiala powtorzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro ide na bete. Mam nadzieje,że to nie ciąża pozamaciczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×