Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Od 1 listopada tylko kobiety w związku będą mogły zapłodnić zamrożone jajeczko:)

Polecane posty

Gość gość

A dokładniej: tylko te spośród kobiet, które zamroziły jajeczko w Polsce, które mają kogoś kto będzie się prawnie podawał za ojca dziecka i zobowiąże do pomocy, będą mogły skorzystać ze swojego jajeczka. Ja bardzo się z tego cieszę. Jestem z tych, które nic nie mają do invitro, ale jeśli kobieta nie ma kogoś, kto by jej pomógł, jak np. ta aktorka 60-letnia, to zaraz jest aj waj do państwa, by łożyło więcej na te dzieci. A z jakiej racji? Dziecko to nie zabawka, a psychicznie dobrze się rozwija wtedy i tylko wtedy, gdy ma oboje normalnych rodziców. Nie mówię ojca pijaka czy byle kogo. Ale nauczcie się wreszcie egoistki, że przez to że z góry zakładacie, że wasze dziecko ojca nie potrzebuje, to skazujecie je na nieobiektywne fory wobec was, potem taka osoba wchodzi w związek i nie umie się odpępowić bo całym jej światem była dotąd mamusia, która nie miała się na kim skupić oprócz dziecka. Nie było faceta, który by ją ogarnął i sprowadził do pionu. Ja bardzo się ciesze z tej ustawy. Do dziecka trzeba dwóch osób, żeby nowe życie powstało, niech więc dwie osoby biorą odpowiedzialność. Taka jest naturalna kolej rzeczy. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i bardzo dobrze. Jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za chore prawo! nie mieć praw do własnych jajeczek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo, jestem za :) SUPER :) Nareszcie jakaś próba wprowadzenia porządku do tej jednorodzicowej patologii. Świadome i z góry zaplanowane samotne rodzicielstwo pachnie uzależnieniem od dziecka w przyszłości i toksyką na kilometr. Takim osobom dzieciom takiej matki niezwykle trudno jest później pokazać matce, że już nie gra pierwszych skrzypiec. Że teraz rodzina jest na pierwsyzm miejscu, nowa rodzina. A tak poza tym, szkoda że nie ma żadnego prawa, któreby się wzięło za te kobiety, które dają d... na dyskotece czy tez szukają dawców na necie a faceta ni ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 jest święto wszystkich zmarłych, raczej od 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotne rodzicielstwo to o połowę mniej kłótni, stresu czyli lepsze warunki dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka nie polkaaaaaa
MOgliby jeszcze zacząć kamienować samotne matki. Nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"toksyką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotne rodzicielstwo jest do d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w Polsce ludzie kochają się wtrącać w cudze sprawy i życie, taka mentalność, zamiast zając się swoim, wolą czyjeś, i mówić co mają robić z swoim życiem, sami mając beznadziejne, ci są najgorsi, i maja najwięcej do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady. to dobrze, że dziecko powinno mieć oboje rodziców. jeden rodzic to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×