Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oświetlenie LED

Warto wymieniać na oświetlenie LED!!!

Polecane posty

Gość Oświetlenie LED

Oświetlenie Led w gospodarstwie domowym zmniejsza ilość zużytej energii 70% dziennie. Zadajmy sobie pytanie czy warto wydać więcej na żarówki ledowe?? Tak warto nie tylko z tego powodu że pobierają mniej energii ale również mają dłuższą żywotność i nie oddają tyle ciepła co zwykłe żarówki. Zachęcam do zakupu oświetlenia Led. Polecam Sklep Ledmax http://www.sklepledmax.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację wymieniłem z 4 miesiące temu oświetlenie w całym domu rachunki przychodzą mniejsze. Również polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek11
Również polecam ogólnie żarówki led oddają lepsze światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledmax_pl
Nie obawiajmy się robić zakupy przez internet pamiętajmy o tym że internet to wygoda.Jeżeli mamy jakieś obawy najlepiej skontaktować się ze sprzedawcą lub zamówić przesyłkę za pobraniem. Przy zakupie przez internet mamy prawo do zwrotu produktu do dni bez podania przyczyny. http://www.sklepledmax.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również zgadzam się z tym, ja niedawno kupiłem ok 20 ledów w www.karel2.com.pl i pozakładałem w całym mieszkaniu. Nie dość że światło ejst przyjemniejsze to jeszcze zaoszczędzę na rachunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Ja też wymieniłam na LEDowe i rzeczywiście rachunki się zmniejszyły . Ja swoje kupowałam w sklepie led-technik.com.pl i są świetne. Zwykłe żarówki przepalały mi się po tygodniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, już w drugim kwartale po wymianie żarówek na LED zauważyłam znaczne obniżenie rachunków :) Dom mam dość spory, bo prawie 200m i często się zdarzało, że ktoś gdzieś zostawił włączone światło :/ http://emiled.sitey.me/ tutaj jest dość spory wybór potrzebnych to tego rzeczy, polecam, bo z autopsji wiem, że warto w to inwestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doceniam światło led, ale za pierwszym razem przepłaciłam, bo sprzedawca nie powiedział mi, że może być aż tak białe światło. teraz mam w moich stylowych lampach http://www.ramko.com.pl/pl/13-lampy-podlogowe żarówki led ze światłem żółtym. Jest tanio , światło jest bardzo naturalne i jest naprawdę widno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie mniejsze rachunki i lepsza jakość oświetlenia (naturalne chłodne) stałe. Ja swoje żarówki kupuję na stronie: led-technik.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie warto. Niskie rachunki, dobra jakość światła, oraz długowieczność .Zmieniłem oświetlenie w całym domu, kupiłem je na magiaswiatel.pl. Bardzo polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, ja ostatnio wymienialem swoje oswietlenie w hurtowni www.elektro-sal.pl i rzeczywiscie rachunki za oswietlenie obnizyly sie zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka90
Oczywiście że warto. Trochę poczytałam na stronce http://lednews.pl/ i przekonałam się. Teraz o wiele mniejsze mam rachunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. Ja wymieniłem w domu część żarówek na ledowe i widzę różnice w rachunkach. Tylko trzeba je dobrze dobrać. Najlepiej jak zapytasz u źródła. Ja swoje kupiłem w sklepie led-technik.com.pl gdzie dostałem fachowe porady jakie konkretnie żarówki mam kupić i jeszcze dostałem podpowiedź które wyjdą taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotek456
Faktycznie zauważalna różnica w rachunkach po wymianie wszystkich żarówek na ledowe, ja swoje zamówiłem w sferisie i warto przy wyborze zwracać uwagę na parametr cri, on określa współczynnik oddawania barw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno warto. Warto też pomyśleć o odnawialnych źródłach energii. Żarówki mam już w całym domku wymienione, teraz zastanawiam się nad montażem paneli fotowoltaicznych na dachu swojego domku. http://voolt.pl/ - kontakt już z nimi nawiązałem i myślę, że się zdecyduję, bo to też oszczędność w perspektywie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wymieniliśmy wszystkie żarówki na ledowe i całe oświetlenie z firmą www.karel2.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brumkala
oczywiście, że warto wymienić na oświelenie LED, z tego względu, że to dużo praktyczniejsze niż zwukła żarówka, LEDy są bardziej wytrzymałe, bardziej oszczędne, my w domu wymieniliśmy zwykłae żarówki na żarówki ledowe activ jet i póki co jestem bardzo zadowolona z tej zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez się ostatnio skusiłam na zarówki ze sklepu: http://led-technik.com.pl/ i powiem szczerze że jestem zaskoczona. Rzeczywiście mniejsze zuzycie enrgii i mniej oczy bola jesli sie dobrze dobierze kolori i moc. Polecam bo warto =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaa
oświetlenie LED na pewno jest bardziej oszczędne, kupiłam ostatnio oświetlenei activ jeta o naturalnej barwie światła, bardzo fajnie wygląda w mieszkaniu to oświetlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość00000000000
Zdecydowanie warto. Ja rok temu zamawiałam ledy w mlamp i jestem zachwycona. Rachunki są milsze dla oka, a jakość światła też jest spoko. Każdemu kto się zastanawia nad kupnem, mogę z czystym sumieniem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem za takim oświetleniem. Od czasu kiedy wymieniłam wszystkie żarówki na led widzę, że płacimy mniej za prąd niż wcześniej. Dobrze jest wiedzieć gdzie można takie żarówki kupić po odpowiedniej cenie - ja kupuję takie żarówki w tej hurtowni www.el-sta.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biibiib
Jesteśmy w trakcie remontu mieszkania i całe oświetlenie montujemy oczywiście led :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto, u mnie również od pół roku śmigamy na LEDach - różnice w rachunkach DIAMETRALNE. I to bardziej ekologiczne, w moim pokoju gościnnym 5x4m mam 2 żaróweczki ActiveJeta kupione w sferisie, 7 watowe o barwie ciepłej i światło jest aż za dużo, jak w słoneczny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness_93_
rzućcie okiem na oświetlenie ledowe ze sklepu mlamp :) nie znam drugiego sklepu, gdzie wybór byłby tak szeroki. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwa
Oczywiście, że warto wymienić na oświetlenie LED rachunki zdecydowanie niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×